آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,795

دختری که در ۵سالگی مادر شد!+ تصاویر

دخترپنج ساله در دامنه کوه‌های آند، ۷۶ سال پیش در پی برآمدگی غیرطبیعی شکمش و با تصور اینکه توموری درون شکم خود دارد توسط مادرش به بیمارستان منتقل شد.

این دختر بچه که «مدینا لینا» نام داشت، تحت معاینات پزشکی قرار گرفت و مشخص شد وی نه تومور که حامله است و یک بچه ۷٫۵ ماهه در شکم خود دارد. شگفتی همه بیمارستان را در بر گرفت و کار به جایی رسید که پلیس پدر این دختر را به اتهام تجاوز دستگیر کرد و البته خیلی زود به بیگناهی پدر پی برد.

دختری که در 5سالگی مادر شد!+ تصاویر

مدینا لینا زایمان کرد و به دخترپنج ساله  تبدیل شد که به جای عروسک با پسر واقعی خودش بازی می‌کرد. نام این بچه را جراردو گذاشتند و تا ۱۰ سالگی هم به او نگفتند بچه‌ای که با او بازی می‌کند مادرش است. جراردو در سن ۴۰ سالگی بر اثر ابتلا به سرطان در گذشت و مدینا لینا هم در ۳۸ سالگی ازدواج کرد و صاحب بچه شد اما اعجاز طبیعت در حق او به یک یافته جدید در علم پزشکی منجر شد.
پزشکان بررسی‌های زیادی روی این دخترپنج ساله  و مادر انجام دادند و بالاخره متوجه شدند جراردو نه فرزند مدینا که برادر دو قلوی اوست. آنها فهمیدند بر اساس یک اختلال ژنتیکی بسیار نادر، مدینا حامل برادر دو قلوی او بوده که به دلیل شرایط خاص بدنی این کودک را پنج سال بعد به دنیا آورده است. این ماجرا به یافته‌های جدید پزشکی منتهی شد و همچنان محافل پزشکی جهان و رسانه‌های علمی دنیا این اتفاق را بررسی می‌کنند.

دختری که در 5سالگی مادر شد!+ تصاویر

دختری که در 5سالگی مادر شد!+ تصاویر

 آفتاب

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. واقعا که آسمونی نمیدونم چی بگم ؟ باید از خجالت بمیری … همین چند وقت پیش این خبرو به شکل دیگه ای و با متهم کردن اون دختر کو چولو به روابط نا صحیح و نا متعارف منتشر کردی که باید به روابط بچه هاشون احتیاط بیشتری کنن… من همون جا گفتم که چنین چیزی امکان نداره ، حالا اومدی میگی که قل دیگرش بوده ؟ حالا به حرف من رسیدی ؟ دوستان قضاوت کنند !

    http://asemaniha90.com/?p=32981

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*