آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,147

جهیزیه گلاره عباسی+ تصاویر

گلاره عباسی ، متولد ۱۳۶۲ در تهران است و فارغ التحصیل رشته معماری که در دانشگاه هنر خوانده است و از سال ۸۲ وارد عرصه بازیگری شد.
وی طی مصاحبه ای که با مجله‌ی خانواده ی سبز داشت،نظر خود را درباره ازدواج اینگونه توضیح داد: ازدواج کردن و تشکیل خانواده دادن خیلی خوب است به شرط اینکه انتخاب آدم درست باشد.

جهیزیه گلاره عباسی+ تصاویر

گلاره عباسی همچنین درباره ی ازدواج خود گفت: این مرحله از زندگی را به خدا واگذار کرده و منتظر است تا قسمت خود سر برسد و اما حالا قسمت او بالاخره فرا رسیده و در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۴ در روز آخرین پنج شنبه ی ماه مبارک و پر خیر و برکت رمضان این پیوند آسمانی را با آقای « ادیب راد » بسته است.
وی هم اکنون درگیر خرید جهیزیه است و تصاویر خریدهایش را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد.

جهیزیه گلاره عباسی+ تصاویر

اولین های خانه ی ما”…..من و بی خوابی از شوق خرید های کوچک و بهانه های زیبای خوشبختی این روزهای من …دلتون شاد و دعای خیرتون مثل همیشه بدرقه راه من …

جهیزیه گلاره عباسی+ تصاویر

اولین گلدان خانه ما ….این عکس را گرفتم که برای همسر جان بفرستم که دیدم عکس کودکی هم به زور خودشو در عکس جا داده و دوست داشتم برای شما هم بگذارم .کودکی من و گلدان امروزم….بدی کیفیت عکس هم مربوط به ویروس سرماخوردگی امروز منه شما مواظب خودتون باشید.

خوشحالم که امروز با سلیقه این جمع مهربان یک یادگاری ماندگار به “خانه ما”اضافه شد. یک خاطره  شیرین از شیراز و برنامه خوشا شیراز

اینستاگرام گلاره عباسی

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲ نظر

  1. مبارکش باشه انشالله خوشبخت بشه ……
    انشالله همه جونهای ایران زمین خوشبخت بشن……

  2. بقیه ی وسایلشم مثل همین کاسه و لیوان ساده اند؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*