آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,968

عکس‌های دیده نشده از علی طباطبایی

علی طباطبایی، بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران که به علت ایست قلبی درگذشت؛ در صفحه اینستاگرامی که داشت از مدتی پیش به انتشار عکس‌هایی از خود و در کنار دیگر هنرمندان پرداخت.

علی طباطبایی

علی طباطبایی، بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران به علت ایست قلبی درگذشت. در صفحه اینستاگرامی که داشت از مدتی پیش به انتشار عکس‌هایی از خود و  در کنار دیگر هنرمندان پرداخت.

این بازیگر که فرزند سید کمال طباطبایی، تهیه کننده سینماست با حضور در برخی از فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی، صحنه‌هایی از خود در ذهن مخاطبان این رسانه‌ها و دوست‌داران خودش، به یادگار گذاشت.

درگذشت این بازیگر جوان، موجی از پیام‌های تسلیت و همدردی، از سوی هنرمندان و فیلمسازان و همکاران او، در شبکه‌های اجتماعی، به راه انداخت.

علی طباطبایی

«از خدا می‌‌خوام همیشه خنده رو لباتون باشه، دوستتون دارم.»

علی طباطبایی

«سلام به همه عزیزان و دوستان خوبم … من دقیق نمیدونم ولی فکر می‌کنم یکی دو هفته‌ای میشه بنا به تصمیم شخصی خودم تصمیم گرفتم مدتی از فضای مجازی بیرون بیام که از طریق یکی از دوستان عزیزم که از این شایعه‌ها نگران حالم بود فهمیدم که توی مدتی که من نبودم یه کم حاشیه به همراه شایعه مریضی و حتی سرطان من!! داره توی بعضی از پست‌ها مطرح میشه ..! من میدونم عده‌ای از دوستان از ناراحتی این کار رو انجام دادن ولی دامن زدن به یک حرف الکی و بدون مدرک، چیزی جز حاشیه و استرس برای افراد خانواده و دوستان من به همراه نداره… دوستان عزیزم من به لطف پروردگار حالم خوبه، امیدوارم شما هم خوب باشید. اینم یک عکس جدید و پر انرژی»

علی طباطبایی

«سریال آشپزباشی یادش بخیر.»

علی طباطبایی

«دوست دارید فصل دوم بچه‌های نسبتاً بد ساخته بشه؟»

علی طباطبایی

«دوستون دارم»

 علی طباطبایی

«من و آقای مهران مدیری این عکس رو برای اولین بار به اشتراک میگذارم و تقدیم می‌کنم به هواداران عزیزم که همیشه به من لطف داشتن … دوستتون دارم … مرسی از حمایت همیشگی شما »

علی طباطبایی

«این عکس پروفایلم که خیلی از عزیزان درخواست کردنند به اشتراک بگذارم »

علی طباطبایی

«دوستان در حال حاضر سایتی ندارم پس لطفا به آدرس سایت توجه نکنید»

علی طباطبایی

«من و میلاد و آقای سیروس مقدم در برنامه سین مثل سریال»

علی طباطبایی

«نگاهم رو به سمت تو، شبم آینه ماهه دارم نزدیکتر می‌شم، یه کم تا آسمون راهه، به دستای نیاز من نگاهی کن از اون بالا، من این آرامش محض رو به تو مدیونم این روزها، خدایا دوستت دارم واسه هرچی که بخشیدی، همیشه این تو هستی که ازم حالم رو پرسیدی، بازم چشمام رو می بندم که خوبی‌هات رو بشمارم … نمی تونم فقط میگم … خدایا دوستت دار»

مدآنلاین

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. خدا رحمتش کنه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*