آخرین خبرها
تعداد بازدید : 9,149

رواج اجاره شوهر برای دختران شاغل ؟! + عکس

اجاره شوهر به تازگی در میان دختران چینی باب شده است. این دختران برای یافتن شغل و فراهم کردن شرایط مناسب زندگی بایستی از خانواده ی خود دور باشند و به همین دلیل اقدام به کرایه شوهر شده اند. اجاره شوهر و داشتن شوهران اجاره ای برای دختران چینی به دلیل شرایط خاص کاری و.. در میان دختران چینی به راه افتاده است.

در کشور چین با توجه به جمعیت زیاد این کشور بسیاری از افراد بخصوص دختران مجبور هستند برای پیدا کردن شغل مناسب به شهر های دیگر رفته و دور از خانواده زندگی کنند. این دختران بخاطر شرایط کاری و رقابتی که برای یافتن کار در چین وجود دارد مجبور هستند هر چندسال یکبار خانواده خود را ببیند.

از طرفی خانواده ها نیز اصرار دارند که فرزندانشان ازدواج کنند! به همین دلیل این دختران دست به کار عجیبی می زنند و برای خود شوهر کرایه می کنند!! درحقیقت این دختران زمانی که تصمیم دارند به دیدن خانواده خود بروند یک پسر یا مرد را برای مدت زمان مشخص اجاره کرده و به همراه خود به شهر و به دیدار خانواده اش می برد و اعلام می کند که ازدواج کرده است! مدت هاست سایت های مختلفی برای اجاره دادن شوهر به این دختران نیز در چین افتتاح شده است. مبلغ پرداختی دختران نسبت به مدت زمان اجاره متفاوت است و در کل زمان سفر تمام هزینه ها از جمله خورد و خوراک برعهده دختر می باشد!

رواج اجاره شوهر برای دختران شاغل ؟! + عکس

صدخبر

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲ نظر

  1. خبرش تکراری بود/

  2. سلام.
    در آخرین برنامه سرشماری که از تلویزیون .سی سی تی وس رسمی دولتی چین در همین ماه گذشته پخش میشد تعداد دختران را حدود سه چهارم پسران در حال ازدواج اعلام کردند و بهمین دلیل برای پسران باصطلاح دم بخت ازداواج با دختران سایر ملل آزاد و با تسهیلات اداره مطبوع همراه خواهد بود .
    حالا چطور در طی یکماه تعداد دختران مازاد شده و شوهر اجاره میکنند .اینهم باید از خبر های آنچنانی باشه که نمیشه به صحت اون مطمئن شد .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*