آخرین خبرها
تعداد بازدید : 7,120

سیسمونی طلای مداح مشهور برای دخترش !!!+ عکس

واکنش رییس اصناف بوشهر به شایعه سیسمونی یک میلیاردی

اخیرا در شبکه های اجتماعی مطلبی در خصوص تهیه سیسمونی یک میلیارد تومانی از جنس طلا توسط گراشی رییس اصناف استان بوشهر برای نوه اش منتشر شده است.رییس اصناف استان بوشهر گفت: خبری که در شبکه های اجتماعی مبنی بر تهیه سیسمونی یک میلیارد تومانی توسط من پخش شده کذب است.

img_20150812_114707.jpg

سیسمونی طلای مداح مشهور برای دخترش

0000849_637.jpg

سیسمونی طلای مداح مشهور برای دخترش

 رییس اصناف استان بوشهر گفت: خبری که در شبکه های اجتماعی مبنی بر تهیه سیسمونی یک میلیارد تومانی توسط من پخش شده کذب است.

متن شایعه منتشر شده در شبکه های اجتماعی به شرح زیر میباشد:

در پی رسانه ای شدن خبر سیسمونی طلای خریداری شده توسط آقای مصطفی گراشی مداح اهل بیت و ریاست اتاق اصناف شهرستان بوشهر به مبلغ حدودا   ۱ میلیارد تومان ،اتفاق عجیبی رخ داد و برای اولین بار متوجه اعتراض همشهریان عزیز بنا به خودنمایی ایشان و اعلام آن در رسانه ها،و سوق دادن زندگی مردم به سوی تجمل گرایی در این وضعیت بحران مالی که مردم با آن دست و پنجه نرم میکنند و ممکن است برخی توانایی خرید حتی یک قوطی شیر برای طفلشان را نداشته باشند صدای اعتراض تعدادی از همشهریان بالا گرفت.و ایشان جوابشان در یک جمله خلاصه شده است که دارندگی و برازندگی مگر از راه نامشروع خریداری شده است مردم هرچه میخواهند بگویند برایم مهم نیست.احسنت بر شمامداح بنام اهل بیت.

مصطفی گراشی افزود: دختری ۲۳ ساله دارم که به تازگی خواستگاری شده و نوه پسری دارم که هشت سال دارد و از زمان گرفتن سیسمونی آن گذشته است.

وی تصریح کرد: همچنین پسر دومم نیز هنوز بچه دار نشده است.گراشی گفت: یک میلیارد تومان در حدود ۱۲کیلو و ۲۹۰ گرم طلا است و فکر نمی کنم کسی بتواند این میزان طلا را تهیه کند.وی در خصوص جواب دارندگی و برازندگی که شبکه های اجتماعی به ایشان منتسب کرده اند نیز افزود: این هم دروغی مثل بقیه موارد است.گراشی اظهار کرد: همچنین از طریق قانونی پی گیر این مساله هستم.نظراتی که به تعمیق و گسترش بحث کمک کنند، پس از مدت کوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت دیگر بینندگان قرار می گیرد. نظرات حاوی توهین، افترا، تهمت و نیش به دیگران منتشر نمی شود.

منبع: ایرنا

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. این آقا کجا مشهوره؟ تیتر انحرافی با انگیزه دشمنی با مداحان انتخاب شده. ولی شیوه کهنه و پوسیده ای است.

  2. مهم نیست که کی این سیسمونی رو گرفته به هر حال یه عکس هست که نشان از طلا بودن شیشه شیر و پستونک داره ! البته توی این قضیه اغراق هم شده ..هیچ سیسمونی ۱۲ کیلو طلا نمیبره !
    ولی بعضیا چجوری دلشون میاد انقد اصراف میکنن؟ تازه من فکر میکنم اون شیری که با طلا قاطی بشه برای بچه ضرر داشته باشه!

  3. پوشکش هم یعنی طلاست؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*