آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,910

علی دایی و امر به معروف بچه‌حزب‌اللهی‌های بالای شهر / عکس

علی دایی وامر به معروف

«نفحات» نعلی دایی وامر به معروفم گروهی از جوانان دانشجوی دانشگاه‌های سراسری تهران است که برای انجام کارهای فرهنگی با رویکرد مذهبی راه افتاده است.

تعداد زیادی از اعضای این گروه بچه‌های مدرسه مفید هستند که در منطقه قیطریه تهران سکونت دارند.

آن‌ها کارشان را از نیمه شعبان سال گذشته با اهدای بسته‌های فرهنگی به حدود ۲هزار نفر از سرنشینان خودروها در بلوار اندرزگو آغاز کردند و تا به حال ادامه داده‌اند.

علی دایی و امر به معروف بچه‌حزب‌اللهی‌های بالای شهر

یکی از موسسان این گروه می‌گوید که مردم واکنش‌های مثبتی به کارهایشان نشان می‌دهند و همین مشوق آن‌ها در ادامه دادن این مسیر بوده‌است.

بچه‌های گروه نفحات در فضای مجازی هم حضور فعالی دارند و صفحه ای را برای به اشتراک گذاشتن عکس‌هایشان در اینستاگرام راه انداخته‌اند.

در بین این عکس‌‌ها تصویری از علی دایی وجود دارد که زمان اجرای یکی از مانورهای فرهنگی این گروه در خیابان اندرزگو حضور داشته و بسته فرهنگی بچه‌های نفحات را گرفته است.

اعضای این گروه در کنار عکس‌های مردم این متن را هم به اشتراک گذاشته‌اند؛«تصاویر بالا گوشه‌اى از واکنش‌هاى مردم و مخاطب‌هاى گروه نفحات بود. کار از جنس مردم که باشه، حتما به دل مردم می‌شینه. خیلى‌ها می‌پرسیدند از نهاد خاصى تغذیه می‌شید؟! نماینده‌ى سازمان خاصى هستید؟! و وقتى جواب بچه‌ها رو می‌شنیدند که کار خودجوش و غیرسازمانى و غیردولتیه، علاوه بر تعجب خوشحال می‌شدند و ابراز تمایل می‌کردند براى کارهاى بعدى.»

خبر انلاین

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*