آخرین خبرها
تعداد بازدید : 7,582

سرکی به زندگی خصوصی جنیفر لوپز+ عکس

زندگی خصوصی جنیفر لوپز

این خواننده و بازیگر مشهور دارای دوقلوهای۷ ساله ای از “مارک آنتونی”(خواننده) است که همیشه به مناسبت های مختلف عکسهایی از آنها در اینستاگرام منتشر می کند.جنیفر در آخرین مصاحبه خود با “الن دی جنرس” گفت: “من عاشق بچه هایم هستم و آروز داشتم که ۴ یا ۵ دیگه هم داشته باشم.”وی همچنین گفت:”عشق به فرزند ،تنها عشق بی قید و شرط در دنیا است.”
امه و مکس دوقلوهای جنیفر هستند که او در زمان تولد با دریافت ۶ میلیون دلار، به مجله “پیپل” اجازه داد تا عکسهایشان را منتشر کند.

در ادامه عکسهای اینستاگرامی لوپز و دوقلوهایش را مشاهده می کنید:

  سرکی به زندگی خصوصی جنیفر لوپز

 سرکی به زندگی خصوصی جنیفر لوپز

 سرکی به زندگی خصوصی جنیفر لوپز

 سرکی به زندگی خصوصی جنیفر لوپز

 سرکی به زندگی خصوصی جنیفر لوپز

سرکی به زندگی خصوصی جنیفر لوپز

 سرکی به زندگی خصوصی جنیفر لوپز

 سرکی به زندگی خصوصی جنیفر لوپز

توریسم آنلاین

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴ نظر

 1. کی شوهرش راعوض کرده

 2. دخترش شبیه خودشه !شوهرش هم خودش عوض کرده دیگه نه عمش ! همیشه هم با پسرهای جون تر از خودش دوست میشه.

 3. بابا میگه چه زمانی شوهرش رو عوض کرد!

  • ههههه ، پس منظور چه وقت بود؟ فک کنم پارسال بود البته سابقه خفنی داره در ازدواج …جنیفر لین لوپز متولد ۲۴ ژوئیه ۱۹۶۷ هست .

   اولین ازدواج جنیفر لوپز در ۲۲ نوامبر ۱۹۹۷ با اوجانی نوا بود. اولین دیدار این دو زمانی صورت گرفت که نوا بعنوان یک گارسون در یک رستورانی در میامی کار می کرد. زندگی مشترک انها زمان زیادی طول نکشید و در ژانویه ۱۹۹۸ از هم جدا شدند.
   ر ۲۷ دسامبر ۱۹۹۹ جنیفر و خواننده هیپ هاپ – شان کامز که رابطه ای سال و نیمه داشتند در نایت کلابی حضور داشتند که همراهان کامز و یک گروه دیگر درگیری بوجود امد. در این درگیری یک گلوله شلیک شد و سپس جنیفر و کامز با یک خودرو از محل فرار کردند که توسط پلیس متوقف و یک اسلحه از در ماشین کامز کشف شد و کامز متهم به حمل اسلحه شد. در این بین پیگیری مطبوعات استرس جنیفر را دوچندان مینمود و در نهایت پس از یک سال جنیفر به رابطه اش با کامز پایان داد و وکیل او در یک دادخواست که به دادگاه ارائه داد از بی گناهی او در این جریان گفته بود.
   دومین ازدواج جنیفر لوپز با کرس جود بود. کریس یکی از رقصنده های جنفر بود که برای اولین بار در زمان فیلمبرداری یک موزیک ویدئو اشنا شدند و در ۲۹ دسامبر ۲۰۰۱ در لوس انجلس با هم ازدواج کردند. اما باز هم زندگی مشترک جنیفر چندان دوامی نداشت و این دو در ژوئن ۲۰۰۲ از هم جدا شدند. و با ورود بن افلک در ژانویه ۲۰۰۳ این دو رسما از هم طلاق گرفتند.
   جنیفر و بن افلک رابطه ی نامزدیشان را در نوامبر ۲۰۰۲ اعلام کردند و تاریخ ازدواجشان را ۱۴ سپتامبر ۲۰۰۳ در سانتا باربارا اعلام کردند. این قرار پایدار بود تا چند ساعت قبل از مراسم ازدواج که خبر بر هم خوردنش در مطبوعات منتشر شد و در ژانویه ۲۰۰۴ از هم جدا شدند.
   پس از این ماجرا در کمتر از ۲ ماه جنیفر با مارک انتونی اشنا شد. انتونی در اکتبر ۲۰۰۴ به زندگی مشترکش با دختر شایسته سال، دایانارا تورس که حاصل این زندگی ۲ فرزند هم بود پایان داد. در ژوئن ۲۰۰۴ ازدواج جنیفر با انتونی به وقوع پیوست.جنیفر در نوامبر ۲۰۰۷ زمانی که برای بار اخر در تور En concierto روی صحنه میرفت، خبر بارداریش را اعلام کرد. و بعدا پدر جنیفر خبر دوقلو بودن بارداری جنیفر را داد.
   جنیفر در ۲۲ فوریه ۲۰۰۸ صاحب دو فرزند شد یک پسر و یک دختر. در ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۱ زندگی مشترکش با انتونی نیز پایان یافت که پس از ان با پسری از رقصنده هایش به نام کاسپر اسمارت دوست شد که موجب نا رضایتی دوستان جنیفر شده است.الان هم از کاسپر اسمارت که ۱۷ سال تفاوت سنی داشته جدا شده ….و دیگه از ازدواج جدیدش خبر ندارم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*