آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,039

لباس عجیب موگرینی در عربستان+عکس

فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا در سفرش به عربستان با لباسی در سخنرانی حاضر شد که بسیار تعجب اور بود و حالا باید دید اگر ایشان به ایران سفر کنند باز هم با این گونه پوشش خواهند آمد و یا مرغ همسایه فقط غاز است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا قرار بوده است امروز در عربستان با مقامات سعودی دیدار کند.

لباس عجیب موگرینی در عربستان

فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا در این دیدار سخنرانی در مورد موضوعات مختلف و مداخله جویانه در ضمینه ایران صحبت کردند که بتواند در دیدار با مقامات سعودی و وزیر خارجه عبستان درباره توافق هسته ای گروه ۱+۵ با ایران به گفتگو بپردازد تا نگرانی های آنها را درباره توافق اخیر بر طرف کند.

موضوع و محور یمن یکی از نکاتی بوده که در این سخنرانی به ان اشاره شده است.

بنابر این گزارش فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا روز سه شنبه از عربستان راهی ایران خواهد شد تا درباره اجرایی کردن توافق هسته ای اخیر به رایزنی با مقامات ایرانی بپردازد .

یکی از موضوعات حاشیه این سفر نحوه پوشش خانم موگرینی در حین سخنرانی بود و حالا باید صبر کرد ودید که ایا در ایران نیز به فرهنگ ملت ایران احترام خواهد گذاشت یا خیر.

باشگاه خبرنگاران

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴ نظر

 1. اولا همچین هم لباسش مشخص نیست که ببینیم مرغ همسایه غازه یا نه ؟( شبیه لباس احرامه) ثانیا وقتی که به ایران اومد به نظرم لباسش از اینی که من دارم میبینم مرتب تر و شیک تر بود. یه مانتو خوش دوخت و یه شال صورتی که خیلی هم بهش می اومد!

 2. زیر نویس : الجبیر….تجاوزات ومداخلات ایران در بحرین نمونه خوبی برای حسن همجواری نیست…!!!!
  .
  جالبه همه جا بعنوان تروریست منطقه شناخته شدیم..سوریه.عراق.افغانستان.بحرین.یمن

 3. هر لحظه به شکلی بت عیار بر آمد
  دل برد و نهان شد
  هر دم به لباس دگر آن یار بر آمد
  گه پیر و جوان شد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*