آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,090

علیخانی بالاخره رضایت عروس را جلب کرد

در ابتدای برنامه امیر علی بهادری تیتراژ آغازین برنامه را در صحنه «ماه عسل» برای مخاطبان این برنامه خواند.

در این روز تمام مهمانانی که در طی این سی روز در قاب «ماه عسل» حضور یافته بودند و مردم علاقمند به حضور مجددشان در عید سعید فطر بودند، درقاب کهکشانی «ماه عسل» نشستند.

در بخش دوم عقیل پسر هشت ساله ای که سرپرستی خانواده اش را به عهده داشت، بار دیگر در قاب «ماه عسل»حضور یافت.

علیخانی به عقیل از حضورش در برنامه و حاشیه های بعد از آن و راه اندازی طرح محسنین گفت و عقیل را قهرمان «ماه عسل» خواند. عقیل پس از حمایت هم اکنون سر کار نمیرود و قرار است تا یک ماه آینده به همراه پدر ومادرش به خانه جدیدشان بروند.

سپس میلاد کی مرام به روی صحنه آمد و در کنار عقیل نشست و دستان او را فشرد او از عقیل به عنوان پهلوان یاد کرد و به نمایندگی از ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی نشان پهلوانی به او تقدیم کرد.

در بخش سوم محمد عرب به همراه همسرش و جانباز میرفتاحی در قاب کهکشانی «ماه عسل» جای گرفتند و هر کدام از مهمانان از بازخوردهای  بعد از حضور در برنامه گفتند.

جانباز میرفتاحی خطاب به علیخانی عنوان کرد :باور کردم برنامه «ماه عسل» مخاطب میلیونی دارد چرا که مردم در هر جا مرا می دیدند تمام حرفهایی که در برنامه گفتم را به یاد داشتند.

محمد عرب به ایمیل هایی که بعد از برنامه به او زده شد، اشاره کرد و افزود:در بین ایمیل های دریافتی فردی بود که عنوان کرده بود من ٢۵سال نماز و روزه خواندم ولی با خود می گفتم چرا انسان بهتری نمی شوم آن شب بعد از برنامه شما فهمیدم قرآن را از زندگی ام حذف کرده بودم، شما من را با قرآن آشتی دادید.

در بخش بعدی کتایون ریاحی بازیگر سینما و تلویزیون مهمان برنامه بود. کتایون ریاحی در ابتدا گفت: خیلی خوشحالم بعد از سالها، امروز در این روز خجسته به میزبانی شما مهمان خانه های عزیزان هستم که در این سالها در خدمتشان نبودم.

حضور او در این برنامه به کودکی باز می گشت که در همین برنامه شنوا شد چراکه کتایون ریاحی در بنیاد نیکوکاری کمک به عنوان پشتیبان کودکان ناشنوای نیازمند جراحی کاشت حلزون گوش فعالیت می کند او از مردم خواست تا در این امر خیر شرکت کرده و او رایاری دهند.

علیخانی بابت نگاه متفاوت از او تشکر کرد و در خصوص اینکه تصمیمی برای بازگشت به بازیگری دارد یا نه از او سوال کرد و افزود: آیا به بازیگری بر نمی گردید؟ کتایون ریاحی در پاسخ گفت: ببینم خدا چه می خواهد اگر خدا بخواهد  بله حتما برمی گردم.

پس از پخش اخبار عباس برزگر کارآفرین به همراه استاد مکانیک خود و همچنین مهران غفوریان بازیگر در صحنه «ماه عسل» حضور یافتند.

دراین بین علیخانی از یک تماس تلفنی مهم در برنامه یاد کرد و سپس تماس تلفنی با محمد جواد ظریف برقرار شد: محمد جواد ظریف ضمن تبریک عید سعید فطر افزود: امیدوارم عبادات شما در این ماه عزیز قبول درگاه حق  قرار گرفته باشد و با قلبی روشن این عید را سپری کنید.

علیخانی خطاب به محمد جواد ظریف عنوان کرد:شما به عنوان نماینده تاریخی در این مقطع تاریخی حضور داشتید بابت شادی دل مردم از شما تشکر می کنیم.

ظریف در پاسخ به صحبتهای علیخانی بیان کرد: من از شما و مردم خوبمان تشکر می کنم در طول این مذاکرات همه ی مردم نماد همدلی و همزبانی در دعاهایشان را برای ما به نمایش گذاشتند مردم ما صرفنظر از دیدگاه سیاسی به دنبال عزت کشور هستند.

وی ادامه داد:استقامت، حمایت، توکل، دعای مردم و همچنین حمایت رهبری و ریس جمهور بود که  به ما دلگرمی می داد. ملت ما مردم عجیبی هستند روشهای فشار بر خود را بی نتیجه دانستند این مردم پشتوانه ای برای ملت هستند.

علیخانی جمله ی معروف ظریف تحت عنوان یک ایرانی را تهدید نکنید را تکرار کرد و ظریف هم در تکمیل این جمله اظهار داشت:هرکس این ملت را تهدید کرد نتیجه ای ندیده باید با زبان تکریم با این کشور صحبت کرد.

غفوریان در پایان خطاب به دکتر ظریف گفت :دکتر دوستتان داریم.

در بخش بعدی بیژن اشکور کیایی معروف به بیژن استرس به همراه محمدرضا با او مهمان برنامه بودند. بیژن از اتفاقات خوب و بازی در سریال پایتخت گفت.

علیخانی در این بخش اظهار داشت: با اصرارهای زیاد بالاخره موفق شدیم از همسر حامد بخواهیم که در این برنامه حضور پیدا کند تا همه با هم شاهد مراسم عقدشان در این  روز خجسته باشیم.

در بخش پایانی تمام مهمانان «ماه عسل» به همراه حامد که در همین برنامه علیخانی برای او از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کرده بود حضور یافتند و با تدارک سفره ی عقد مراسم عقد آنها در حضور میهمانان برنامه خوانده شد.

بدین ترتیب دفتر «ماه عسل» ٩۴ با تمام نقاط ضعف و قوتش، حاشیه ها، انتقادات و تشویق هایش بسته شد.

باشگاه خبرنگاران

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. ان شاءالله که این زوج تصمیم معقولانه ودرستی گرفته باشن
    راستش واسه من عجیب بود که اینقدر زود این ازدواج سرگرفت ..ممکنه ادم ها در جوار همدیگه باشن واخلاق همدیگه رو تا حدودی بشناسن اما ازدواج مقوله ای جداگانه اس که شناخت ودرایت خاص خودش رو می طلبه

  2. من دوس داشتم صورت دختره رو ببینم ولی نشونش نداد.

  3. منم هیمنطور ولی خودش عمدا گفته بود بخاطر نگاهها و حرفهای مردوم دوست ندارم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*