آخرین خبرها
تعداد بازدید : 7,312

توضیحات علیخانی درباره دعوت از پزر عروس!

پس از ایجاد حواشی پیش آمده برای برنامه «ماه عسل» و تذکر معاون سیما به مدیر شبکه سه، احسان علیخانی مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفت و گفت: در برنامه ماه عسل مردمی می آیند که شاید در طول سال در تلویزیون جایی نداشته باشند و کسی به آنها توجه نکند.

وی ادامه داد: امسال ما در برنامه تماشاگر نداریم و کسانی که در استودیو حضور دارند، همراه ما هستند.

این مجری همچنین درباره حواشی پیش آمده برای برنامه اخیرش که مربوط به دعوت از یک پزر مراسم عروسی بود، عنوان داشت: ما در این برنامه فقط مشاغل سخت نداشتیم و در حقیقت مشاغل سخت و آسان کنار هم بودند. این تضاد و تناقض جواب می دهد و در کنار خانم رئیس معدنی که شغل سخت دارد، این مشاغل آسان و پردرآمد هم حضور دارند.

علیخانی درباره آوردن جوانی که به خاطر عشقش خود را از تراس خانه به پایین پرت کرده بود نیز تصریح کرد: متاسفانه ما در این برنامه زمان کم آوردیم و من درباره این برنامه حرف دارم. باید به خانواده و مراکز آموزش تلنگر زد که در تربیت و آموزش خود بیشتر دقت کنند.

وی همچنین درباره انتخاب نامناسب ۲ مهمان این برنامه نیز گفت: ما تا به حال حدود ۱۵۰ مهمان در برنامه داشته ایم و امکان دارد در این میان اشتباه نیز کرده باشیم.

فارس

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵ نظر

  1. فقط جمله آخر حرف احسان علیخوانی بود اونایی ک از زبون احسان علیخوانی گفته بودید بزور تازه میشد از حرفاش برداشت کرد ضمنا درباره حقوقی هم ک میگرفت توضیح داد ک ۸۰۰ ملیون نیست و ۴۵ میلیونه آسمانی چرا همه چی رو منتشر نمیکنی ؟؟؟
    من ک ب شخصه دیگه ب خبرایی ک منتشر میکنی اعتماد ندارم …. فکر نمیکنی صلب اعتماد کاربرا از سایت خیلی بد و گرون تموم بشه واسه سایتتون؟؟

  2. به نظرم احسان علیخانی خیلی کار درستی می کنه قرار نیست که همیشه به کلیات نگاه کنیم یا همیشه نگاه سرسری به همه داشته باشیم خوبه مسؤلین یاد بگیرن که جامعه ما تشکیل شده از همین آدما بخوان یا نخوان. تا کی قرار همه چیز سانسور بشه و یا تا کی قراره بگیم همه چیز اّن طوری که با سلیقه آقایان مسؤل هماهنگه. نه آقا! کمی به خودتون بیاین. چشماتونو باز کنین. اتفاقا باید از علیخانی به خاطر جسارتش و نگاه ریزبینانه به همه چیز تشکر کرد وقدر دان این مجری با لیاقت و جوان و باشعور و نترس بود.

  3. متاسفانه بجای اینکه آقای علیخانی به صراحتاز ملت ایران ÷وزش وعذر خواهی کند فقط بسنده به یاوه گویی های بی مورد کرده است که متاسفانه مسئولین بی کفایت وبی مسئولیت صدا وسیما که متعلق به همه مردم است مقصرند که اجازه میدهند آقای علیخانی اینگونه خودش را چهره کند و باخودخواهی هرچه تمامتر اینگونه اظهار نظر کند واقعابرای صداو سیمای تاسف خورد !!!!

  4. واااااااا؟ خوب هر کی دوست نداره نبینه دیگه!
    با ارغوان هم موافقم

  5. اره دیگه- احسان علی خانی کارش درسته – هر کی مشکل دراه نگاه نکنه- همیشه که نمیشه بدبخت و بیچاره ها و یا موفقیت علمی رو دعوت کرد خوب یک پزر عروسی هم که موفق و خوب پول درمیاره هم میشه دعوت کرد- شاید تلنگری در ذهن بعضی ها شد و اشتغال زایی ایجاد شد. وااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییی از این محافظه کاری های بیخود – اگه راست میگید برید با اون کسی که برای تشیع شهدای غواص نتونسته بود یک خیاباون رو ببنده و یا یک خیابان بهتر را انتخاب کنه صحبت کنید و علت کار بی خردانشو بپرسید – چکار علیخانی دارید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*