آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,729

این آقا ، شوهر بهنوش بختیاری نیست +عکس

 

بهنوش بختیاری در اینستاگرام خود با نشان دادن عکسی گفت: این آقا شوهر من نیستند.

بهنوش بختیاری بازیگر زن سینما و تلویزیون در پست اینستاگرام خود اعلام کرد آقای غفوری مدیر برنامه های من است و در همین باره نوشت:

متاسفانه در بعضی از سایت ها ذکر شده است که ایشان همسر من هستند. در صورتی که ایشان مدیر برنامه بنده آقای غفوری هستند که همیشه و همه جا همراه من هستند. و از همسربنده هیج عکسی در فضای مجازی وجود ندارد.

چون ایشان علاقه ای به این داستان ها ندارند. خیلی زشته که هرکسی هر چی دوس دارد می گوید و پخش می کند. البته دیگه عادت کردیم. اگه یک روز رفتار فرهنگی ببینیم تعجب می کنیم. نماز روزه ها قبول.
شوهر بهنوش بختیاری

این مرد شوهر بهنوش بختیاری نیست !

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

 1. سلام

  من در اینجا میخوام از یک نفر تشکر و قدردانی کنم.من به نوبه خودم از جناب روهام تشکر و سپاسگذاری میکنم که در پروژه عظیم اسمانی ها که بیش از ۱۵ ماه طول کشید تمام سعی و تلاششون رو کردن تا ما رو به راه راست هدایت کنن و بهمون ااااااااااااگاهی ببخشن و ما رو از این ظلمات و بدبختی که دچارش هستیم نجات بدن ولی از اون جایی که ما خیلی پوست کلفت تر از این حرفاییم این پروژه هم مانند پروژه های قبلیشون —متاسفانه— دچار شکست شد.
  البته نمیشه این موضوع رو نادیده گرفت که این پروژه بزرگ اسمانی نیاز به زمان و انرژی بیشتری داشت. بگذریم.

  همچنین جا داره از یه عده دوستان دیگه که ما اونا رو اجنه خطاب می کردیم هم کمال تشکر رو داشته باشیم.
  البته این دوستان با اسامی مثل سقوط-فرود-کویرلوت-عاشق تنها-افسرده بیمار-طلوع-غروب- حضور داشتن.
  این دوستان یا در واقع اجنه ها هم نقش مهمی داشتن.زمانی که جناب روهام مشغول اگاهی بخشیدن به ما بودن این اجنه ها بصورت کاملا خودجوش واتفاقی-تاکید میکنم کاملا خودجوش- وارد عمل میشدن و با جناب روهام وارد بحث میشدن و در ابتدا یه ذره اختلاف هم با ایشون داشتن ولی در پایان مباحث انچنان شیفته و مجذوب سخنان گوهربار ایشون میشدن که واقعا دیدنی بود.خلاصه از این اجنه هم خیلی سپاسگذارم باعث جذابیت این مباحث بودن.

  چون ایشون گفتن دیگه به این سایت نمیان لازم دونستم این توضیحات رو بدم.البته ایشون قبلا یه چهار پنج باری از جمع ما خداحافظی کرده بودن ولی چون علاقه و وابستگی شدیدی به ما داشتن خیلی زود برمیگشتن.
  قدیمیا میگفتن— حرف مرد یکیه —
  ضمنا عاجزانه ازشون یه خواهش دارم. اگه امکان داره و میشه زمان و مکان پروژه بعدیشون رو که در جهت اگاهی بخشی به افراد نیزمند هست رو به دوستان اعلام کنن تا کسانی شیفته و مجذوب و عاشق سخنان گرانقدر و گرانبهای ایشون هستن از این مباحث فوق سنگین فلسفی و عمیق که کاربردای زیادی هم تووی زندگی داره–دیدم که میگم– عقب نمونن و روز به روز به پیشرفتشون ادامه بدن و پله های اگاهی رو یکی پس از دیگری طی کنن.
  در پایان یه بار دیگه از طرف خودم و بعضی از دوستان–…– کمال تشکر و قدردانی و سپاسگذاریمون رو به جناب روهام اعلام کنیم و از این که این پروژه با شکست مواجه شد هم تاسف و تاثر خودمون رو ابراز می کنیم.
  باشد که دیگر پروژه های شما تحت عنوان اگاهی بخشی روهام به موفقیت برسد.

  چنین گفت قاسم………………….اسمانی ها

 2. بهنوش بختیاری تصمیم گرفته حجابشو رعایت کنه ، خالا باید دید تا کجا ادامه میده ، جوگیر شده یا واقعا متحول شده …
  ممکنه کسی عکس شوهر بهنوشو تا حالا ندیده باشه ولی به احتمال زیاد اقای کارشناس سینما و بازیگرامون آقا قاسم حتما ایشونو میشناسن .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*