آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,380

حمامی از خون در جشن تولد که به زنان و کودکان رحم نکردند + تصاویر

تیراندازی افراد مسلح ناشناس پس از وارد شدن به یک مراسم جشن تولد منجر به مرگ یک مرد ۲۰ساله و مجروح شدن ۹تن دیگر از میهمانان از جمله ۶مرد و ۳زن شدند.

به گفته “استیو دالنت” معاون رئیس پلیس دیترویت این تیراندازی به دست دو مرد ناشناس نقابدار که هر یک مسلح به اسلحه نیمه خودکار بودند انجام شده است.

بنابراین گزارش این حادثه منجر به مرگ جوان ۲۰ساله ای شد که به اعتقاد پلیس هدف اصلی افراد مسلح بوده است.

از میان افرادی که در این حادثه زخمی شده اند مرد ۴۶ ساله ای است که شرایط وی پس از انتقال به بیمارستان بحرانی اعلام شده است.

در این جشن تولد کودکان بین ۴تا۸ سال به همراه خانواده های آنان شرکت داشتند در محوطه بازی یک زمین بسکتبال بود.

به گفته پلیس مجروحین این حادثه بین رده سنی ۲۱تا۴۶ سال اعلام شدند و خوشبختانه هیچ یک از کودکان حاضر در این جشن تولد مجروح نشدند.

“استیو دالنت” افزود: این جشن تولد در دو محل در حال برگزار شدن بود خانواده های کودکان در حیاط مقابل منزل مسکونی و کودکان در زمین بسکتبال در چند قدمی آن در غرب دتیرویت سرگرم بازی بودند که با صدای تیراندازی وحشت زده به گوشه‌ای از زمین پناه بردند .

به گفته یکی از شاهدین حاضر در این میهمانی کشتن افراد تیره پوست به دست سفید پوست و بالعکس آن بی‌معنی است و شلیک گلوله نمی تواند پاسخی برای تلافی کردن باشد.

همچنین پلیس یک دستگاه خودروی سواری قرمز رنگ را در محل حادثه یافت که احتمال می دهد خودروی افراد مسلح باشد و در همین ارتباط یک مرد ۲۵ساله به عنوان مظنون توسط پلیس دتیرویت دستگیر شد.

تحقیقات پلیس به صورت گسترده از لحظات آغازین این تیراندازی مرگبار برای دستگیری هرچه زودتر افراد جنایت آغاز شده است.

حمامی از خون در جشن تولد که به زنان و کودکان رحم نکردند

حمامی از خون در جشن تولد که به زنان و کودکان رحم نکردند

 حمامی از خون در جشن تولد که به زنان و کودکان رحم نکردند

باشگاه خبرنگاران

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*