آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,809

فحاشی قاتل شاد به خانواده داغدار + عکس

به گزارش پلیس نیوجرسی پس از اعلام حکم قاتل در دادگاه نیوجرسی قبل از خروج آنان از جلسه دادگاه با خانواده قربانیان درگیر شدند. “جرج ادی” ۲۰ساله به اتهام قتل در یک تیراندازی مرگبارکه در سال ۲۰۱۴ منجر به مرگ “جیمل کوک” ۲۲ و دوستش”شاون اسپنسر” ۲۱ ساله شده بود در دادگاه روز گذشته محاکمه و به ۷۵ سال زندان محکوم شد.

بنابر گزارش پلیس خانواده‌های دو قربانی که در دادگاه حضور داشتند به حکم اعلام شده برای قاتل فرزندانشان اعتراض کردند و از قاضی خواستار تجدید نظر در صدور حکم محکومیت وی شدند.

خانواده‌های قربانیان از هیئت منصفه و قاضی خواستار حکم اعدام برای “جرج ادی” ۲۰ساله که در زمان ارتکاب قتل ۱۹ساله بود، شدند.

پس از پایان جلسه دادگاه زمانی که مامورین پلیس قصد انتقال متهم به خارج از دادگاه را داشتند ، میان “جرج ادی” و خانواده‌های قربانیان درگیری فیزیکی سر گرفت.

به گفته یکی از شاهدین در ابتدا”جرج” که بسیار از حکم دادگاه رضایت داشت ، پس از گفتن جملات بسیار زشت به خانواده قربانیان به قدری آنان را خشمگین کرد که باعث درگیری میان هر دو طرف شد.

“جرج ادی” ادی به اتهام قتل عمد، سرقت خودروی قربانیان و همچنین چندین فقره سرقت از منازل متهم شده بود.وی در گذشته نیز به اتهام حمل سلاح غیر قانونی بازداشت شده بود.

 فحاشی قاتل خوشحال به خانواده داغدار

به گفته قاضی،‌ اعدام ادی با تزریق سم یا روش های دیگر نمی تواند به طور حتمی مانع از بروز جرایم مشابه این چنینی شود.

باشگاه خبرنگاران

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. هر دم از این باغ بری میرسد …..

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*