آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,801

پاسخ یاسین رامین همسر مهناز افشار به حواشی ایجاد شده برای این بازیگر و دخترش

متن زیر را یاسین رامین ، پسر معاون مطبوعاتی دوران احمدی نژاد در مورد حواشی مهناز افشار و تولد فرزندش به صورت اختصاصی ارسال کرده که در ادامه می خوانید: مینویسم؛ نه چون نوشته ها و نویسندگان اهمیتی دارند ،بلکه به پاسداشت حرمت وشعور خوانندگان.

خوشحال هستم که بلاخره برای گردانندگان سایتهای مشرق و الف این فرصت را فراهم کردم که با کینه ورزی نسبت به همسرم و جامعه هنرمندان، رویای قلبی خودشان را در قالب تیتر “شناسنامه آمریکایی حق مسلم فرزندان ماست” منتشر کنند وبه تبلیغ گسترده آن بپردازند.

هویت ایرانی قدمت ووقداستش به طول تاریخ است وبی نیاز است از دایه هایی که از روی ناچاری چون گزینه دیگری ندارند حامل شناسنامه ایرانی باشند. فراوان بوده و هستند کسانی که همه امکانات عالم برایشان فراهم بوده وباز مفتخر به هویت ایرانیشان مانده اند.تلاش بی وقفه در دو سال گذشته برای لکه دار کردن آوازه یک هنرمند محبوب که امروز به همه نقشهای ملی و فرا ملی اش، نقش یک مادر ایرانی را افزوده است، تنها سو استفاده از صبر، نجابت و بزرگواری نیست، بلکه خیانت آشکاربه فرهیختگی فرهنگی است.
نه فقط در حمایت از “مهناز افشار“، بلکه به احترام خانواده بزرگ هنرمندان ایرانی و بویژه برای رفع نگرانی از دوستداران پر شمارشان ، باید اعتراف کرد که اساس این دروغ پردازیها، جنگ روانی علیه هنرمندانی است که علیرغم همه فشارها، دل در گرو فرهنگ این مرز وبوم دارند و همتشان بر آوازه مام میهن استوار است و در همه جا به شناسنامه ایرانی خود مباهات می کنند؛ ترس ازشهرت و محبوبیت باعث شده در سالهای گذشته تلاش های بیشماری برای راندن هنرمندان و مشاهیر از این مرز وبوم صورت گیرد؛ فارغ از هر قضاوتی تک تکشان فرزندان این خاک بودند که قربت و غربت این سرما یه ها را باید کسی پاسخگوباشد.

اما من به همسر صبور و فرزند نازنینم وعده میدهم اجازه سلب هویت ایرانی شان را به هیچ بنی البشری نخواهم داد. هویتی که نه تنها به روی کاغذ است که بر جان و دل حک شده است!

مهناز افشار” نه به آمریکا مهاجرت کرده است و نه اساسا فرزندی در آمریکا به دنیا آورده و نه هرگز برای خود یا فرزندش شناسنامه آمریکایی درخواست کرده است! دروغ گویی به منظور وارد کردن اتهامی چون “اقدام علیه منافع ملی”، ضدیت منتشر کنندگان با هویت انسانی خودشان است، پس تشریح اینکه حفظ صداقت در اطلاع رسانی مقدم برقضاوت افراد است، اطاله” درّ کلام” است؛ ومن به مخاطبان این سایتها صمیمانه پیشنهاد میکنم عمرگرانبهای خودشان را صرف کارهای مهمتری کنند واز لحظات حیاتشان لذت ببرند چرا که منتشرکنندگان ظاهرا نه منابع خبری واطلاع رسانی موثقی هستند، نه در تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب حد اقل مدبرانه رفتار میکنند و نه حتی قابل اعتماد ظا هر می شوند.

این که منتشرکنندگان چرا در آستانه ی انتخابات مجلس این چنین تلاش میکنند برای مناصب حکومتی تعیین و تکلیف کنند بسیار جای تامل دارد ، اما امروز صورت مساله اصلی این ایام کشور رفع مشکلات اقتصادی مردم است و پیش کشیدن مسایل حاشیه ای زندگی خصوصی مشاهیر تلاشی عاجزانه برای انحراف افکار عمومی است ؛ به همین خاطراز سیاستمداران طراز اولی که خودشان، فرزندانشان و یا نوه هایشان شناسنامه آمریکایی یا انگلیسی دارند، دعوت میکنم جهت حفظ آرامش خودشان هم که شده فکری به حال وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم کنند تا حاشیه سازیهای واقعی دامن گیر خودشان نشود.

و در پایان به عنوان یک تبعه ایرانی از رییس جمهور محترم صمیمانه درخواست میکنم ضمن همه مشغله هایشان تدبیری برای حفظ حرمت اشخاص به ویژه در فضای رسانه ای بکنند چرا که پس از پایان دوره ، خود بیش از پیش درگیر آن خواهند شد. به امید روزی که نه تنها شناسنامه هایمان ایرانی باشد، بلکه خودمان شناسنامه ایران باشیم

یاسین رامین– یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴

پارسینه

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۱ نظر

 1. یاسین رامین وارد میشود 🙂
  بالاخره ایشون تصمیم گرفتن بعد بدنیا اومدن دخترشون از خودشون رونمایی کنن و خودی نشون بدن
  همچین میگه امریکا زایمان نکرده و ما ایرانی هستیم که انگار آلمان جزء ایرانه ؟ الانه همه سیاستمداران برا بچه ها و نوه هاشون شناسنامه خارجی میگیرن که مث این آقای یاسین رامین که اسمشو تو پرونده اختلاس ۳۰۰۰ میلیاردی که آوردن از جانب دولت مربوطه که خود آقای یاسین رامین هم متولد آلمان بودن حمایت بشن
  خوبه والا. ثروتشونو میان از ایران جمع میکنن اونوقت شناسنامه خارجی برا بچه هاشون برا روز مبادا میگیرن . هنوز دست پیشم میگیرن که آقای فلانی فردا برا شمام ازین حرفا میزنن و جلوشونو بگیرین و نذارین بیشتر ازین افشاگری کنن
  خوشا به حالمون که انقد سیاستمداران دلسوزی داریم 🙂

  • بسه این دورنگی ها!چه حق بجانب!میشه بفرمایید المان یا فرانسه یا استرالیا …چه فرقی با امریکا داره؟
   حالا شما که شناسنامه ایران هستی چه گلی به سر این مملکت گداشتی؟شما بهتره اول نزدیکان شناخته شده خودت را به چالش بکشی بعدا بری سراغ رییس جمهور فعلی.

   • من خودم از طرفدارای رییس جمهور فعلی هستم و منظورم کلیه سیاستمداران بودن. انگار شما منظور منو خوب متوجه نشدین. من کاملا با طعنه حرفامو زدم و منظور منم این بود که امریکا با آلمان و استرالیا و … هیچ فرقی نداره
    بهتره شما ۱دور دیگه مطلبمو بخونین شاید این سری متوجه شدین من چی گفتم.
    ایشون میرن شناسنامه خارجی برا خودشون و بچه شون میگیرن اما موقع امتیاز گرفتن با نام و هویت ایرانی ادعا دارن.
    البته فک کنم شما اشتباها به جای اینکه نظرتونو راجع به بحث بالا بنویسین اشتباها روی پاسخ دادن کلیک کردین و اینجوری آدم فک میکنه منظورتون پاسخ به نظر من هس نه پاسخ به حرفای این آقازاده

 2. با این که شخصا دل خوشی از مطالب و جهت گیری های سایتهای مشرق و الف نداشتم و ندارم و با وجود این که نام کاربری و حتی ایمیل بنده در لیست سیاه این سایتها قرار داره ، باید احسنت بگم به خاطر انتشار تیترها و مقالات چند وقت اخیرشون در ارتباط با خانم ، آقا و فرزندشون و فامیلهاشون و مطالبی که در این سایتها با شجاعت و البته صداقت و شفافیتی مثال زدنی منتشر شد ، اون هم در نقد این اتفاقات و ارتباطش با یکسری از مسائل جزئی و کلی سیاسی مملکتمون که هیچگاه خود بنده به این صورت شاهدش نبودم .
  این گاف بزرگ آقا و خانم درازگوش به نفع ماشد وگرنه چه اهمیتی داره افشار و شوهرش کجا فرزندشون رو به دنیا میارن و یا شناسنامه کدوم کشور رو براش میگیرن . این اتفاق میمون ، باعث شد تا مقالاتی تند و نقدگونه انتشار پیدا کنه و تبلیغاتی به وجود بیاد بر ضد افرادی که به مدت ۸ سال به صورت مستقیم و غیر مستقیم و در پستهایی کلیدی و غیرکلیدی ( پشت صحنه ) به این ملت و به این آب و خاک به نام خدمت ، خیانت کردند و الان با کمال بیشرمی و رذالت دارند خودشون رو برای انتخابات مجلس شورای اسلامی آماده میکنند .
  تمامی این نقدها ، تیترها ، مطالب و مقالات به این خاطر منتشر میشوند تا ملت خواب زده رو از خواب بیدار کنند تا از خواب بیدار بشه تا دوباره دست به حماقت دیگه ای نزنه و امروز و آینده ش رو بدون آگاهی ، در دست افرادی نظیر پدر همین آقای نسبتا محترم قرار نده .
  چه خوب که این خانم و آقا همچین گافی دادند در این موقعیت حساس تا مطالب نقدگونه سرازیر بشه ، تا ما رو بیدار کنه . مهم نیست این اتفاق توسط چه سایتی و چه کسانی میوفته . مهم این که در جهت آگاهی و بیداری جامعه رخ میده و این ارزشمند و قابل ستایشه .

  • عالی بود.کاش دیگه با این ازدواج رنگ وبودار که جز یک عشق زمینی از روی هوس نیست:این قدر ادای عارفانه بودن وعشق روحانی رو در نمی آوردند.همه میدونن اونا هرکدوم به خاطر چی باهم ازدواج کردند.آقای رامین اگه راست میگه بره عکسای دلبرانه وتحریک امیز زنشو از سایتها حذف کنه.همینمون مونده که عشق وعرفانو از مهناز افشار یاد بگیریم.وای برما….

 3. به به جناب آقای رامینه أهله دموکراسی و روشنفکریهای بی پایان
  حالا همه آقا زاده ها از اروپا و أمریکا سجل میگیرن. چرا شما خجالت میکشی؟
  دخترتونم که قرار بود تا ۵سالگی اسمش نیوفولدر یک باشه بعد اسمشو خودش انتخاب کنه. چی شد؟
  حال استایل کلاسیک و برند پورش دیزاینتون هم خوبه؟
  آقا زاده تون چه برندی میپوشه ؟
  جای شما بودم دور سایتهای اجتماعی رو خط میکشیدم و انقدر تحقیر و در ادامه ش توضیح و توجیه رو بجون نمیخریدم.
  بابا شما ها حال این مردمو بهم میزنین.چرا نمیفهمین؟

 4. خجالت نمیکشه میگه وظیفه اصلی ما رفع مشکلات اقتصادی مردمه؟
  یکی نیس بگه اگه شما و امثال شما بذارن مردم مشکل اقتصادیشون حل میشه

  • سلام خانم آیلین وقت بخیر

   شما معتقدی که طرفدار رئیس جمهور فعلی هستید و این خیلی خوبه که به عنوان یک فرد در یک جامعه ، فعال هستید و طرفداری میکنید از دولتی که بهش قطعا رای دادید و خوب مورد علاقه و توجهتون هست ، حتی اگر نظر شما با نظر من کاملا متفاوت باشه .
   ولی موضوع اصلی اینه که آیا به قصد خواستن و یا نخواستن آقای یاسین رامین ( به طور مثال ) مشکلات اقتصادی حل میشن یا نمیشن ؟ و یا مشکلات و علل ریشه ای و دیگه ای وجود داره که در نهایت این وضع رو برای ما به وجود میاره ؟
   من در انتهای این نظر ، شما رو دعوت به صفحات دیگه ای از این سایت میکنم و مطمئنم بعد از مطالعه نظرات این دو صفحه به منظور اصلی من پی خواهید برد . یکی از این صفحات جواب بنده به نظر شماست که نمیدونم مطالعه کردید یا خیر . و صفحه دیگر مربوط به کلیات این مسائل اعم از سیاسی ؛ اقتصادی ، هنری و ….
   من هم دقیقا مثل شما ، معتقد نیستم که یاسین جان و پدرش و نزدیکان دولت قبلی وظیفه رفع مشکلات اقتصادی کشور رو بر عهده داشته باشند . ولی معتقد هم نیستم که کسی هم در رسیدن به این هدف بازدارنده بوده . و البته معتقد هم نیستم که دولت فعلی بتونه این مشکلات رو به تنهائی و بدون کمک طرفدارهایی نظیر شما حل و فصل کنه .
   پس عاقلانه و خردمندانه ست که به جای تنها طرفداری و جانب داری ، تلاش و کوشش انجامش بشه تا در نهایت راه رسیدن به هدف آسان تر طی بشه . و اگر هم قراره اقلیتی چوب لای چرخ باشن با این شدت و قدرت در هم بشکنند و از بین برن .

   http://asemaniha90.com/?p=33574

   http://asemaniha90.com/?p=33548

   • سلام آقای رهام عزیز. من در یکی از دو صفحه ای که فرمودین جواب خودمو به شما دادم. در مورد این صفحه هم مطمئن باشین من اهل عملم تا حرف. حتی در زمینه مصرف آب من قبلا رعایت نمیکردم اما از روزی که تصمیم گرفتم اسراف نکنم واقعا نه تنها خودم بلکه به همه نزدیکانم هم موقع مشاهده اسراف تو مصرف آب گوشزد میکنم . فقط خاستم بگم مطمئن باشین در مورد دولت هم من واقعا وطن پرست هستم و برای کشور و ملت و دولتم نهایت تلاشمو میکنم چون معتقدم هرکس اگه به نوبه خودش تلاش کنه بازم بی تاثیر نیست

 5. لایک برای رهام جان وآیلین!!!

 6. همه نظرها لایک دارن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*