آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,225

پرستو صالحی و حلقه ازدواج !

پرستو صالحی در صفحه شخصی اش نوشت :

خیلی وقته دارم فکر می کنم چرا نشان ازدواج تو کشور ما جدی گرفته نمیشه !!!؟!؟ مگه حلقه ی ازدواج تنها چیزی نیست که متاهل بودن یک زن و مرد رو تو جامعه نشون میده ؟!؟! اگه ازدواج بده چرا انجامش میدی؟! اگر خوبه و انجام میدی چرا قایمش می کنی ؟! اون عده که حلقه ی نگین دار میخرن و می ترسن نگین هاش بیفته که شاهکارن ، خب چرا ؟! حساسیت ؟!

خب یه چیزی بخرین که حساسیت نداشته باشین .درسته ازدواج قبل از هر چیز یک تعهد قلبی ست ولی نشونه ی بیرونی اون در اجتماع همین حلقه هاست و چه بسا باعث بشه فضای بیرونی امن تری برای آدم ایجا بشه آدم ها البته خانواده دارهاشون وقتی حلقه ی تعهد رو دست کسی میبینن دیگه به خودشون اجازه ی صحبت نمیدن، حلقه هارو با افتخار دستتون کنید و بهانه دست افراد سودجو ندید. حداقل کمتر جمله ی نمی دونستم شوهر داره یا نمی دونستم زن داره رو می شنویم ، حداقل 😉کوچیک شمام

پرستو صالحی و حلقه ازدواج

بیوگرافی پرستو صالحی :

الهام صالحی با نام مستعار پرستو صالحی (متولد ۹ ابان ۱۳۵۶ در تهران ) بازیگر ایرانی می‌باشد. او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به شهرت رسید.

متولد نهم آبان ماه ۱۳۵۶ تهران یک برادر دارد به نام امیر و خواهر خوانده ای داشته به نام مژگان که به علت سرطان خون فوت کرده است!

او مجموعه خاطرات خواهر ناتی اش را بصورت یک کتاب چاپ کرده و از این کار بسیار خوشحال است (از آنجایی که ما هم از نام کتاب و جزئیات آن بی اطلاع هستیم از دوستانی که اطلاعاتی پیرامون این کتاب دارند خواهش مندیم برای علاقه مندان معرفی در بخش نظرات معرفی کنند). او دانشجوی انصرافی تئاتر است و معتقد است که کار تجربی بهتر است تا تئوری.

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*