آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,049

اولین عکس منتشر شده از مهناز افشار و همسرش یاسین رامین

محمد یاسین رامین همسر مهناز افشار ، در صفحه شخصی مهنار افشار  ، دلنوشته زیبایی به مناسبت اولین سالگرد ازدواجش با مهنار افشار و  همچنین ۲۱ خرداد روز تولد مهناز افشار منتشر کرده است :

 مهناز افشار و همسرش محمد یاسین رامین
مهناز افشار و همسرش محمد یاسین رامین

یک سال گذشت … روزی که در آن دو عنصر زمینی با پیوندشان آسمانی شدند ؛ پیوندی که در گذر طوفانها ماندگار شد . دو طیف متفاوت فارغ از هر رنگ و بویی به اِکسیر عشق پیوند یکرنگی خوردند . و چه زیبا آرزویی است برای ایران : ” یکرنگی فارغ از هر رنگ و بویی ” ؛ این هنر یک هنرمند است .
امروز نه سپندارمزدگان است ، نه مهرگان و نه ولنتاین ؛ امروز ٢١ خرداد است .. بدنیا آمدی تا به دنیای تو بیایم … روزت شد روزمان … سپاس خدایمان را و همیشه مبارک باد …

یاسین رامین ٢١ خرداد ٩۴

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

 1. دوستان
  به سایت افشاری های ۹۰ خوش آمدید
  برای دریافت کلید عکس های بارداری مهناز جان کلید ۱
  عکس های دوران نامزدی کلید ۲
  عکس های پاتختی کلید ۳
  عکس های جشن تولد کلید ۴
  عکس های دورهمی با جاری ها کلید ۵
  و برای بازگشت به صفحه قبلی کلید # را شماره گیری نمایید.

 2. بابام ترا خدا ولمان کنید تمام مسئله ایران تمام شده چیه چیه مهناز افشار صاحب دختر شده خوبه حالا دختره اگه پسر بود ببین چی میشد تو دنیا مثل اینکه فقط این ازدواج نموده و فقط این بچه دار شده ( تا این حد عقده ای ……….

 3. کشت ما رو با این شوهرکردنش!!!!!!!!!

 4. مدیران محترم سایت ،مگر خدای نکرده شما پولی چیزی از خانم افشار و شوهرش میگیرید که اینهمه تبلیغ آنها را میکنید ،آنفدر خبر و مقاله در مورد افراد ی که لیاقت قلم فرسائی را دارند زیاد است ،یه خورده به روز باشید . افراد معلوم الحال مشخصند از مجهول ها بنویسید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*