آخرین خبرها
تعداد بازدید : 10,649

مهناز افشار برای اولین بار از پدرشوهرش گفت!

مهناز افشار در جدیدترین پست اینستاگرامش به موضوع حواشی به دنیا آمدن فرزندش پرداخت.

مهناز افشار در اینستاگرامش نوشت:

سلام

عزیزانم تا الان ترجیح دادم سکوت کنم و فقط نگاه کنم و بخونم هر آنچه که نوشته میشود …. !!!!عجب روزگاری شده و عجب فرهنگی و عجیب تَر عجب مردمی شدیم !!!! این پاسخ اول به احترام همراهان خوبم است که پرسش هایشان از روی احترام بود و دوم خطاب به اون دسته افرادی است که بسیار دغدغه وطن پرستی شان بیشتر از من و بقیه است و همینطور افرادی که از روی حدس و گمان چه نسبتها که نبستند و چه قضاوتها که نکردند.

 

…. با احترام به همراهان خوبم که منصفانه کنارم بودند ، خدمت این دسته أفراد عرض میکنم اینجانب در آمریکا زایمان نکردم و در آنجا هم نیستم چون نخواستیم . که البته اگر دلیل محکم و لازمی میدیدم با اجازه همه در مورد مسئله کاملا شخصی این کار را میکردم …. اما دلیلی ندیدم ….

و حالا میتوانید موضوع دیگری را برای إیجاد حاشیه مجدد پیدا کنید … در اخر من از همه شماهایی که واقعی هستید و بسیار شریف تشکر میکنم و خدارو شکر که شما هستید تا من و أرام و خوب باشم و این پاسخ به احترام همه شما هاست چه انها که محبت دادند و چه انها که آزردند … دلم با شما صاف است و گذشتم تا خداوند از من بگذره

پی نوشت: لطفا و برای هزارمین بار عزیزانم اگر نقد و پرسشی از آقای محمد علی رامین بابت ایدئولژی و سیاستهای ایشان دارید ، آن را به فضاهایی ببرید که مال ایشون یا طرفداران ایشون هست نه اینجا … راه و روش اعتراض و نقد را بهتر یادبگیریم من و همسرم تصمیمات خودمان را با اعتقادات خودمان میگیریم …. ممنونم خیلییییییییی ببخشید که طولانی شد.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
منبع : صفحه شخصی مهناز افشار

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۱ نظر

 1. چقدر از این مهناز افشار و حواشی که داره خوشم نمیاد

  • با کمال احترام باید عرض کنم من بالعکس ، عاشق خانم مهناز افشار و حاشیه هاشون شدم جدیدا . چون سطح واقعی فردی ، اجتماعی ، فرهنگی ، هنری و حتی سیاسی کشورمون رو به تصویر میکشه و زمانی که تاریخ رو ورق میزنید متوجه میشد که این حاشیه ها و اتفاقات در تمام زمینه ها ، هیچ تفاوتی با زمان صفویه و قاجاریه نکرده است .
   ممکنه کیفیت و ابزار تغییر کرده باشند ولی روشها و تفکرها همونی بوده که هست و این در عین این که جالب و بحث برانگیزه ، ناراحت کننده هم هست . چون زمانی که اینها رو کنار هم میزارید و یک سری به زندگی خودتون و محیط اطراف خودتون میندازید و اونها رو مطابقت میدید ، تازه به عمق فاجعه پی میبرید و این با توجه به غم انگیز بودنش ، میتونه برخورنده و حتی سازنده باشه .
   باید به تمامی مسائل در اطراف خودمون ( چه با ربط و چه بی ربط ) ( چه مفید و چه مضر ) ( چه خوب و چه بد ) به چشم سازندگی نگری ست و اینگونه ست که شاید ما ، توسط نتیجه های ( نسل های بعد ) خودمون ( با توجه به سرعت بسیار بالای تکنولوژی ) تونسیتیم ، جبران اشتباهات مهلک گذشته خودمون و نسل های قبلی رو بکنیم و در نهایت در تاریخ سرمون رو بالا بگیریم و با افتخار اعلام کنیم ، که این ما بودیم که با توجه به کمبودها ، ضعف ها و صد البته حماقتها و کج رویی ها و با توجه به داشتن مفاخر هنری و صدالبته پوشالی همچون افشارها که قصد منحرف کردن راهمون رو داشتند ، ساختیم و در آینده این فرزندان ما هستند که افشارها و نحوه زندگی و انتشار اخبارشون رو میسازند و اونها طبق اون چه که اونها میخوان حرکت خواهند کرد .

 2. متاسفانه یکی از خصلتهای نو ظهور این جماعت هنرمند نما گرفتن زست گالیه و دانشمندان بزرگ در زمان قرون وسطی است به این صورت که انگار اونها به دنبال اثبات یک نظریه یا فرزیه بزرگ علمی هستند و در این راه دارن مصائب سنگینی که به خاطر این رسالت بزرگ از سوی جامعه نادان به اونها وارد میشه تحمل میکنن و با یک ژست پزرگ منشانه و از روی تکبر صحبت از بخشیدن انسانهای نادان و تشکر از همراهی دوستانشون صحبت میکنن ( به دل نوشته چند روز پیش خانوم بهنوش بختیاری برای شوهرش و همین متن کودکانه خانم افشار دقت کنید) که خوندن این متنهای پر از جملات کودکانه ذهن و دنیای کوچیک و مسخره این جماعت را با زبان بی زبانی فریاد میزنه .عکس فلان خانم بازیگر با سگ دوستش .عکس های فلان بازیگر با ماشین گرون قیمت و جدیدش.آقای فلانی در حال بستنی خوردن در پاریس .

  • لایک دوست من

   و البته این حماقتها باید روزی از نفس کشیدن ها ، تفکرات ، زندگی ها ، اعمال و رفتار ما رخت بربندد و خوب برای رسیدن به چنین روزی باید از همین الان شروع به ساختن کرد چون لحظه ای دیر تر شاید زمان برای جبران دیگه نباشه و یقینا برای این کار ، باید ریشه و عامل تمامی این ناملایمات و تناقضات پیدا بشن .
   برای رسیدن به جواب در این زمینه به خصوص ، باید سوالی مطرح کرد و اون هم این که : به راستی این ما هستیم که به عنوان ملت میسازیم و دیگران تنها از آنچه ما معیوب ساختیم استفاده و یا سواستفاده میکنند و یا یک عده حداقل ، ناچیز و شل گوش به عنوان هنرپیشه هستند که میسازند و ما از اونها پیروی میکنیم ؟
   با کمی دورشدن از تعصبات و بزرگنمایها ، با کمال تاسف باید قبول کرد که تمامی این ناهنجاریها ، حماقتها و کج فهمی ها ریشه در تفکرات ، اعمال ، رفتار و روش ما در زندگی های فردی و خانوادگیمون داره .
   ما در اصل از رفتار ها و سکنات خانم افشار ، نامداری و یا بختیاری نیست که ناراحت میشیم ، چون براستی این واکنشها همون هایی هستند که ما ساختیم و در حال حاضر اجرا میکنیم و ازش به کرات صدمه دیدم ، که از دلشون این درازگوشان پدیدار و تبدیل به هنرپیشه ، بندباز و دلقک شدند . ما از آنچه که خود معیوب و کودکانه ساختیم آزرده میشویم و واکنش نشون میدیم . این ها همگی حکم آینه رو برای ما دارند ، ما خودمون رو داخلش میبینیم و ناخودآگاه مغز با آنچه امروز رخ میده در سرتاسر دنیا و داریم رصدش میکنیم هرروز در کنار هم میزاره و خوب نتیجه اش میشه این چیزی که داریم میبینیم .
   پس این تصاویر مشمئز کننده ، جملات تکراری و کلیشه ای و رفتارهای آبکی و کودکانه ، همگی ساخته ذهن ها و روح های ما به عنوان یک ملته و جدا راهی برای مقابله نیست جز این که ، معایب و ضعف ها شناسایی بشن و در اسرع وقت منهدم و روش های نوین جایگزین اونها بشن .
   زمانی که روش ها تغییر میکنند البته تاکید میکنم ، به دست ما ، هنرپیشه ها ، بندبازها و دلقکها هم برای بقای خود مجبور به تغییر میشن و اونهایی که توانایی تغییر ندارند از بین خواهند رفت و خوب هنرپیشه ها ، بندبازها و دلقکهای نوینی با توجه به خواسته ها و نیازهای نوین ما متولد و رشد خواهند کرد و جایگزین خواهند شد به طوری که نفس کشیدن و رفتارشون ، خاری در چشمانمون نیست .
   امیدوارم تونسته باشم منظورم رو به درستی به دوست عزیز خودم منتقل کنم ، و براستی معتقدم این تلاش باید در تمام زمینه ها اتفاق بیوفته تا ما شاهد اون چیزی باشیم که فکر میکنیم برای امروز درست و نوینه و میتونه علاوه بر جهت گیری درست خودمون و زندگی های اجتماعیمون ، فرزندانمون رو هم رو به جلو هدایت کنه .

 3. دقیقا موافقم.
  یکی از مشکلات بزرگی که تو کشور ما وجود داره اینه که ما از هر چیز خوبی که در عرصه های مختلف تو دنیا وجود داره یه نمونه و ماکت درست کردیم که دقیقا فقط ظاهرش مشابه اون نمونه اصله و هیچ کارائی درستی هم نداره ببینید به عنوان مثال خیلی از کشور های دنیا چیزی به اسم صنعت خودرو ندارن ولی مثلا در تولید محصولات کشاورزی موفق هستند یا خیلی از کشورهای دنیا هیچ سرمایه گذاری در تولید لوازم خانگی نکردن ولی مثلا به عنوان یه قطب صنعت خودرو در دنیا مطرح هستند .یکی از نقاط قوت و شاید جشم انداز های ما به دید دولتمردان اینه که در تولید همه چیز خود کفا بشیم و با توجه به این چشم انداز موفق به ساخت ماکت چشم نواز خیلی از صنایع شدیم که علی رغم اینکه از دور شاید غرور افرین باشه ولی عملا منجر به یک فاجعه و منجلاب شده که خیلی از مردم ار اون بی اطلاع هستند .اگر خوب نگاه کرده باشید متوجه میشیم ما هم صنعت خودرو داریم هم صنعت سینما هم کشاورزی داریم هم لوازم خانگی تولید میکنیم هم هزاران مورد دیگه که وقتش نیست توضیح بدم ولی تو کدومیک از این موارد تونستیم تو دنیا حرف اول را بزنیم تقریبا هیچ کدوم .ببنید یه کشور بزرگ و پهناور مثل هند به این نتیجه رسیده که چه از لحاظ ژنتیک و فیزیک بدنی و چه از لحاظ سلیقه مردمش قابلیت مطرح شدن در زمینه فوتبال را در دنیا نداره به همین خاطر پولش را تو رشته های که فکر میکنه موفق تره مثل کریکت سرمایه گذاری کرده و بی خیال فوتبال شده.الان اگر مثلا درآمد صنعت سینمای خودمون را با صنعت سینمای خیلی از کشورهای دنیا مقایسه کنیم اون به این نتیجه میرسیم که واقعا ما تو این رشته هیچی نیستیم و یا اگر همین مقایسه را تو ورزش فوتبال بین فوتبال حرفه ای خودمون و فوتبال حرفه ای کشورهای مطرح تو این زمینه مقایسه کنیم باز هم میبنیم که ما فقط داریم ادای فوتبال بازی کردن را در میاریم .میدونید چرا ؟ اگه زندگی یه فوتبالیست مطرح مثل رونالدو را بررسی کنید میبینیم که این فوتبالیست به اندازه چند برابر اون پولی که از باشگاهش دریافت کرده سود مالی داشته و تمام فکر و ذهنش فقط پیشرفت تیمشه حالا اینو با پولی که مثلا پیام صادقیان از پرسپولیس دریافت کرد و فایده مالی که این بازیکن برای تیمش داشت مقایسه کنید.با یه بررسی ساده کاملا متوجه میشیم هنرپیشه های ما دارن فقط نقش هنرپیشه های ، موفق اروپائی را بازی میکنن .با این تفاوت که تو دنیا رسانه ها حتی با هزینه های هنگفت و با تلاش خیلی زیاد به دنبال کشف جزئیات زندگی خصوصی هنرپیشه های معروف هستندو در بسیاری از موارد هم موفق نمیشند ولی تو کشور ما هنرپیشه های ما با کمال میل از مراحل بارداری ، زایمان ، دکوراسیون اتاق خواب و خیلی از مسائل خصوصی زندگیشون تو رسانه ها پرده برداری میکنن .

  • من با کلیاتی که شما عنوان کردید موافقم ولی ربطشو به اون چه که من در قبل بیان کردم متوجه نشدم . شما تنها از آسیب ها صحبت میکنید و ناهنجاریها ، ولی راه حلی برای برون رفت ازش طرح نکردید و خوب فهم و درک و تحلیل اینها و مطرح کردنشون نمیتونه به تنهائی راه چاره باشه . من در نظر قبلی خودم راهکار اصلی و ریشه ای رو براتون بیان کردم . تمام این آسیبها و ناهنجاریها اعم از سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی ، هنری و ….. ریشه در فرد و خانواده ای که در اون رشد میکنه داشته ، دارد و خواهد داشت . یعنی برای اصلاح مسائل بزرگ و کلان باید از مسائل خرد و شخصی شروع کرد . پیام صادقیانها ، نیوشا ضیغمی ها و …. همه از درون ما رشد میکنند و این حد و اندازه ای میرسند که میبینیم . اگر رفتار و اعمالشون نسبت به جایگاهشون پست به نظر میرسه ، جای تعجبی نداره چون ما هستیم که همه چیز رو پست دیدیم و. میبینیم ( حتی با وجود اینترنت و ماهواره ) . به پدران ما هیچ انتقادی وارد نیست به خاطر ضعفهاشون ، چون ابزارآلاتی نداشتند که بتونند سرعت حرکتی خودشون و خانوادشون رو بالا ببرند و با جهان امروز هماهنگش کنند . ولی چطور ما با وجود این همه سرعت ، هنوز طبق روش های قدیمی زندگی میکنیم ؟
   خلاصه ، بدون اصلاحات در فرد و درون بطه خانواده ، احمقانه و نابخردانه ست در مورد مسائل کلان سیاسی ، اقتصادی تمرکز کرد ، چون تنها وقت و انرژی رو از ما خواهد گرفت . بهتره از همین امروز ، تمام آسیبها و ناهنجاریها رو در اطراف خودمون و محیطمون شناسایی کنیم و در مورد علل به وجود آمدنشون بسیار فکر کنید و در مواجهه با این موارد از درون به بیرون بنگرید . خود رو در جایگاه متهم قرار دهید و ببینید چقدر در به وجود اومدن این وضع خود و نسل های قبلیتون سهیم هستند . پس از این کار و تلاش که بسیار سازنده و رو به رشده ، میتونیم بیشتر در مورد این مسائل صحبت کنیم . نه در مورد تنها آسیبها و یا اشخاصی که ما میسازیم و از دل ما رشد میکنند ، بلکه در مورد علل انحراف و سقوطشون تا بتونیم در نهایت به مسائل کلان برسیم و اون را تحلیل کنیم و البته با استفاده از افرادی اقتصاددان ، جامعه شناس و فرهنگ شناس

   روز و روزگار به خوبی و خوشی دوست عزیز و آگاه من

 4. الان مادرشوهرش میگه ببین چه جوری مخ پسره منو زده!! خخخخ

 5. جدا”ازکسانی که درمسایل خصوصی مردم مداخله میکنندگله مندم!خانم افشارهنرمندمورد علاقه مردم است ومردم شایدحقداشته باشنددرموردمواضع اجتماعی وسیاسی ایشان وحتی شوهرشان حساس باشندولی حدس زدن اینکه راه ورسم این زن وشوهر جوان مستقل ازکسانی است که شایدموردعلاقه بخش عمده مردم نباشند،اصلا”سخت نیست واینگونه قضاوتها بیشتر شباهت براه ورسم کسانی داردکه موردمحبت مردم نیستند!

 6. سلام حرفهای آقای امیر علی درسته ولی اینجا یه مشگل وجود داره ما باید از حرف زدن دست برداریم و وارد عمل کردن بشیم البته حرف زدن در جای خودش کار درستیه چون باید مشگلات شناسایی بشن و بعد در رفع اون حرکت کرد یکسال پیش همه وقتی اینجور تیترها رو میخوندیم واکنش های مختلف نشون میدادیم یکی میگفت لباسش خوشگله یکی دیگه حرف از چشم و ابروی زیبای فرد مورد نظر تعریف میکرد و همینطور شد که مجله ها هم دیدند پس این نوع تیتر ها مخاطب دارند و هی ادامه ش دادند و از طرف دیگه اشخاص مورد خطاب گرفته شده هم میدید مورد توجه قرار گرفته و این شد که الان میبینیم اگه آزاده نامداری در صفحه شخصی خودش هیچ حرفی نظری نمیدید ادامه نمیداد و همینطور بقیه هنرمندان الانم میبینیم یکی سفیر صلح یکی سفیر سلامت و و و تقلید کردن شروع شد چرا همه سفیرهای صلح و دوستی و سلامتی از هنرپیشه ها هستند چون ما اونارو در این راه هل دادیم ماها بودیم که سحر قریشی رو به جایی رسوندیم که بگه من زیبا هستم و همه هم همینو میگن و آخرش دنبال مدل شدن بره در مورد فوتبال و برنامه های تلویزیونی هم ما ایرانی ها مسئول بودیم اینقدر به خاطر یه بازیکن فوتبال توی سر و کله همدیگه زدیم اونا هم گفتند ببین دیگه چی هستیم و چقدر بزرگیم که مردم واسه خاطر ما دعوا میکنند یا شکل ما لباس میپوشند با اینحال بهتره کمی با خودمون و با دیگر دوستان صحبت کنیم تفکر کنیم و یه راه حلی واسه از بین بردن یکی ازین مشگلات پیدا کنیم هیچ کار سختی نیست فقط باید همدل و هم عقیده باشیم یک حرکت کوچک سازنده و مثبت بهتره از ساکن بودنه از همینجا با هم شروع کنیم یا الله

 7. با سلام ،واقعا این دوستان درست میگویند ،بسیار از کسانی که در عرصه بازیگری و فوتبال و بقیه مواردی که دارای شهرتی و ثروتی شده اند فراموش کرده اند که اگر همین مردم کوچه و خیابان نبودند انها هیچ بودند ،صفر مطلق ، و اصلا این مردم هستند که انها وجود دارند ،در صورتی که آنها درست برعکس فکر میکنند .چرا امثال محمد علی کشاورز و تختی و امثال انها در قلب ها میمانند ولی اینها نه ……..چرا بازیگر ها و ورزشکاران خارجی بزرگترین افتخارشون رسیدن و کمک کردن به کودکان بی سرپرست و گرسنگان افریقا و جهان و زلزله زدگان و …. است ولی به قول دوستمان خواننده ها ،بازیگرها و ورزشکاران ما پورشه سواری ،عکس فو فو و جوجو و هاپو کمار است ……آخ
  گوهری کز صدف کون و مکان بیرون است طلب از گمشدگان لب دریا میکرد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*