آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,463

حجاب آزاده نامداری دردسرساز شد!+عکس

پس از انتشار تصویر گریم آزاده نامداری در فیلم نسیم که تصویری متفاوت از حجاب همیشگی او بود و اعتراض گسترده مخاطبین به این مجری زن را در پی داشت ، طبق شنیده ها، تهیه کننده و کارگردان این فیلم تصمیم گرفتند فیلم خود را با تغییرات گسترده در سناریو و در بایکوت خبری کامل پیش ببرند.

حجاب «آزاده نامداری» دردسرساز شد!+عکس

نخستین عکس آزاده نامداری با گریم «نسیم»

آزاده نامداری مجری پر حاشیه این روزهای صدا و سیما پیش از این در مصاحبه ای با روزنامه اصولگرای وطن امروز چادر را به عنوان حجاب خود معرفی کرده بود که با این پیشینه پذیرش چنین نقشی در اولین فیلم سینمایی اش شوکی به طرفداران وی وارد کرد ، اعتراضات در صفحه ی شخصی او به حدی بود که در جلسه ای که به خواست نامداری با کارگردان و تهیه کننده تشکیل شد در نهایت تصمیم به تغییر در فیلم نامه و انتخاب چادر به عنوان حجاب این نقش شد .

از دیگر تصمیمات گرفته شده در این جلسه جلوگیری از ورود خبرنگاران ، عدم انتشار تصاویر پشت صحنه و حتی درخواست از بازیگران برای عدم انتشار هرگونه اطلاعات و جزئیات از این فیلم و مصاحبه بود .

لازم به ذکر است که پس از این اعتراض ها و همچنین جنجال مربوط به عکس منتشر شده از این مجری زن در تئاتر که در صفحه اجتماعی اش منتشر شده بود، آزاده نامداری برای سومین بار در ٣ ماه اخیر به دلیل حمله کاربران صفحه شخصی اش را بست .

آنا

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۲ نظر

 1. نمیدونم چرا ازش خوشم نمیااااد.حس میکنم برخلاف قیافه آرومش از اون شر بپا کناست.

  • با کمال احترام باید عرض کنم من بالعکس ، عاشق خانم آزاده نامداری و حاشیه هاشون شدم جدیدا . چون سطح واقعی فردی ، اجتماعی ، فرهنگی ، هنری و حتی سیاسی کشورمون رو به تصویر میکشه و زمانی که تاریخ رو ورق میزنید متوجه میشد که این حاشیه ها و اتفاقات در تمام زمینه ها ، هیچ تفاوتی با زمان صفویه و قاجاریه نکرده است .
   ممکنه کیفیت و ابزار تغییر کرده باشند ولی روشها و تفکرها همونی بوده که هست و این در عین این که جالب و بحث برانگیزه ، ناراحت کننده هم هست . چون زمانی که اینها رو کنار هم میزارید و یک سری به زندگی خودتون و محیط اطراف خودتون میندازید و اونها رو مطابقت میدید ، تازه به عمق فاجعه پی میبرید و این با توجه به غم انگیز بودنش ، میتونه برخورنده و حتی سازنده باشه .
   باید به تمامی مسائل در اطراف خودمون ( چه با ربط و چه بی ربط ) ( چه مفید و چه مضر ) ( چه خوب و چه بد ) به چشم سازندگی نگری ست و اینگونه ست که شاید ما ، توسط نتیجه های ( نسل های بعد ) خودمون ( با توجه به سرعت بسیار بالای تکنولوژی ) تونسیتیم ، جبران اشتباهات مهلک گذشته خودمون و نسل های قبلی رو بکنیم و در نهایت در تاریخ سرمون رو بالا بگیریم و با افتخار اعلام کنیم ، که این ما بودیم که با توجه به کمبودها ، ضعف ها و صد البته حماقتها و کج رویی ها و با توجه به داشتن مفاخر هنری و صدالبته پوشالی همچون نامداری ها که قصد منحرف کردن راهمون رو داشتند ، ساختیم و در آینده این فرزندان ما هستند که نامداری ها و حسنی ها و نحوه زندگی و انتشار اخبارشون رو میسازند و اونها طبق اون چه که اونها میخوان حرکت خواهند کرد .

 2. سلام از حاشیه ها که بگذریم مسئله کپی پست کردن در مجله های فضای مجازی وارد نظرات هم شده امیدوارم برای یادگیری مطالب اونارو در مغزمون بدون درک مطلب کپی نکنیم

  • شما تنها یک نمونه از منابع و یا مجلاتی رو که مطالعه فرمودید ( که مطمئنم نفرمودید ) که خوب ، مثلا با مطالب این صفحه بنده اشتراک داشته و یا به قول شما تنها کپی ، پست بوده رو برای دوستان منتشر کنید ، اصلا ببینیم شما از رو میتونی مطالب رو بخونی که اینطور معصومانه و وارونه همه چیز رو میبینی و در مورد درک اونها اظهارنظر میکنی یا نه تنها چون حرفی نداری و خوب قدرت استدلالی از خودت نداری تنها به دنبال تخریب و تضغیف دیگرانی که اعتماد به نفس و حیثیت از دست رفته رو برای خودت دوباره به دست بیاری ؟
   من بی صبرانه منتظر این هستم تا شما منبعی که مشابه با مطالب این صفحه هست رو منتشر کنید و گرنه از این به بعد پس از هر اظهارنظر شما در صفحات دیگه ، مجبورم این صفحه رو به عنوان نمونه در اون صفحات معرفی کنم برای دوستان تا اون چه که پست و حقیر در ذهنتون ساخته شده فاش بشه و این لگو و این اسم هم مثل بقیه لگوها و اسامی بسوزه و به دست فراموشی سپرده بشه . من اینجام ، با قدرت تا دهن شما و امثال شما ، متل گو رو ببندم و مطمئنم با شناختی که از من دارید ، میدونید که این قدرت در من هست .
   پس توصیه بنده به شما این که : به جای کم شمردن و کوچک دیدن ، سعی کنید بزرگ باشید و مطالبی رو هرچند کپی شده منتشر کنید و با استدلال های خودتون اونها رو تحلیل کنید . و نه این که ندانسته ، نخونده و بی مغز نظری بدید که تنها حیثیت و اعتبار گذشتتون رو نشونه نرفته .

   با نگاه پست به راحتی میتوان همه چیز را به چشم حقارت نگری ست . نگاه پست خصوصیت بارز افرادی ست که پست فکر میکنند و پست عمل میکنند و پست تر واکنش نشان میدهند .

   روز خوش و به شادی

 3. امام على علیه السّلام فرمودند:
  اُنظُر إلى ما قالَ و لاتَنظُر إلى مَن قالَ ؛

  به گفته بنگر نه به گوینده آن .
  غررالحکم و دررالکلم ، ح۵۰۴۸

  بهتره به جای این همه تعصبات بیهوده که فقط مانع فهم حکمت ها میشه، کمی هم در این مسیر حرکت کنیم.. گوینده رو فراموش کنیم و اگر احساس می کنیم شخصیت گوینده رو قبول نداریم، کلا از ذهن مون بذاریمش کنار…حالا بدون جبهه گیری به مطلب و گفتار دقت کنیم، اگر برامون مفید بود استفاده کنیم و اگر اشتباه بود منصفانه نقدش کنیم.

  با این نگاه، اصل یا کپی بودن مطالب هم برامون اهمیتی نخواهد داشت.
  چون مهم نیست نویسنده اولیه یک متن چه کسی بوده، بلکه مهم اینه که یک متن تا چه حد حقایق و واقعیتها رو بیان می کنه.

  • با نظر شما کاملا موافقم خانم فهیمه و این رو اضافه میکنم جسارتا که : اینچنین افراد ، با چنین روحیات دگمی حتی قادر به کپی کردن و تحلیل کپیها هم نیستند و به دلیل از بین نرفتن اعتماد به نفس مجبور به واکنش هایی میشند که نشانگر تفکرات ، اعمال و رفتار بسته خودشونه و نه اون چیزی که میبینند و میشنوند . چون این افراد حرفی برای گفتن ندارند و خوب تفکری برای ارائه ندارند ، همه چیز را ساختگی و کوچک مثل ذهن هاشون تصور میکنند .

   هزاران بار در این سایت خدمت دوستان عرض کردم : بنده مطالب رو کپی میکنم چون گوش شنوایی برای شنیدن تفکرات و عقاید خودم در این محیط ندیدم و نمیبینم . بنده مطالب بزرگانی نظیر نیچه ، راسل ، مارکس ، فروید ، داوکینز و تافلر رو که با تفکرات و باورهام همخوانی دارند رو منتشر میکنم ، مفلوکانه به هر کدام از این بزرگان یک انگ میچسبونن برای نشنیدن و ندیدن و در ادامه در حماقت خوابیدن ، حال فرض کنید چکیده تفکرات و باورهای خودم رو که عینا همونهایی ست که نام بردم برای این ناچیزان منتشر کنم . گوش ها و چشم ها وقتی نشنوند و نبینند ، بهتر است کر و کور باشند و به کارهای روزمره و پست خود مشغول باشند و خود و داشته های حقیرشون رو با مسائلی که هیچگاه درک نخواهند درگیر نکنند .

   در جستجوی حقیقت ببینید که چه میگویند و چه کسانی میگویند .

 4. در جستجوی حقیقت ببینید که چه میگویند و نه ، چه کسانی میگویند .

 5. سلام روهام عزیز
  البته من می دونم که این متن شما کپی نبود و فقط در دو صفحه و برای دو فرد متفاوت ازشون استفاده کردید…
  اما خواستم این تذکر رو اول به خودم و بعد به دیگران بدم که سعی نکنیم برای مخالفت با مطلبی به تخریب نویسنده مطلب بپردازیم.
  چون بلایی که سر ما و کشورمون اومده وابستگی خیلی زیادی به همین موضوع داره…
  مثلا یک نویسنده، منتقد یا …. مطلبی رو منتشر می کنه و اکثریت جامعه بدون اینکه اون مطلب رو خونده باشن و یا روش فکر کرده باشن مخالف هستن.. ازشون می پرسی علت مخالفتت چیه؟؟ در جواب می گن: چون این نویسنده فلان مشکل اخلاقی رو داره یا مثلا تایید صلاحیت نشده….
  در یکی از صفحات این سایت دیدید که فردی نیچه رو شیطان پرست خطاب کرد.
  در حالی که من مطمئنم حتی یک خط از آثار نیچه رو نخونده بود و به شنیده ها اکتفا کرده بود.
  این آفت بزرگی بر سر راه فهم و کمال ماست و ابزار سوء استفاده در دستان صاحبان تریبون ها…. که با رد صلاحیت کردن از کسانی که مخالف اونها هستند توده جامعه رو به سمت و سوی دلخواه هدایت می کنند.
  خوبه بدونیم این کار هیچ منشا عقلی و دینی نداره..
  همونطور که حضرت علی فرمودند، سخن اهمیتی جدا از شخصیت گوینده داره…
  اگه با قدرت فکر و عقل خودمون به مطالعه و نقد مطالب افراد بپردازیم کمتر بازیچه دست منفعت طلبان می شیم.

  و در نهایت اینکه کپی کردن مطلب، به این صورت، نهایت هنرمندی و سواد فردی هست که کتابهایی از بزرگان رو مطالعه کرده، فهمیده، و ارتباط بین مطلب خاصی رو با قسمتی از سخنان یک اندیشمند درک کرده و حالا در نهایت سخاوت این جمع بندی رو در اختیار دیگران قرار می ده تا بدون کمترین زحمتی نظر یک صاحبنظر رو درباره یک مطلب بدونن و به عقیده بنده چنین لطف بزرگی جای قدردانی بسیار داره.

 6. عجب ملتی هستین شماها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*