آخرین خبرها
تعداد بازدید : 12,550

همسر ۲۶ساله رضا رویگری از مخالفت پدرش با ازدواجش گفت!+ تصاویر

کریمی که ۲۶ ساله است و ۴۳ سال از رویگری کوچکتر است در گفتگویی درباره ماجرای آشنایی خود و این هنرپیشه خوش مشرب سخن گفته است.
وقتی برای استقبال رفتم با رضا آشنا شدم
تارا کریمی
که در شیراز با رویگری آشنا شده با اشاره به اینکه قبل از آشنایی نمی‌دانسته وی بازیگر است می گوید: من اصلا ایشان را به عنوان بازیگر نمی شناختم و هیچ کاری از ایشان ندیده بودم. راستش در افتتاحیه برنامه ای در شیراز رضا رویگری به عنوان مهمان دعوت شده بود و دوست من هم وظیفه میزبانی ایشان را برعهده داشت. وقتی برای استقبال از ایشان به فرودگاه رفتیم اولین بار ایشان را دیدم و طی چند روزی که آنجا بودند با هم آشنا شدیم.

همسر 26ساله رضا رویگری

تارا کریمی همسر ۲۶ ساله رضا رویگری

وقتی “بوتیک” را دیدم از رضا ترسیدم
وی ادامه می دهد: واقعا تا آن موقع نمی دانستم ایشان بازیگر است و او به من پیشنهاد تماشای فیلم “بوتیک” را داد و زمانی که این فیلم را دیدم یک جورهایی واقعا ترسیدم و فکر کردم نکند شخصیتش مانند شخصیت داخل فیلم باشد و برای همین تا یک مدت به تلفن‌هایش جواب نمی‌دادم تا اینکه خودش پیامک داد و من هم پرسیدم شخصیت شما همین طوری‌ست؟ و ایشان هم پاسخ داد آن فقط یک نقش است و سپس پیشنهاد داد “اجاره نشینها” و بعد “مختارنامه” را ببینم.

پدرم مخالف ازدواجمان بود
تارا کریمی که موقع ازدواج با رویگری فقط ۲۳ سال داشت درباره مخالفت‌های والدین اش با این ازدواج بیان می کند: پدرم مخالف بود و حتی خواهر بزرگم مدام به من می‌گفت چه اتفاقی افتاده، تو که برنامه دیگری برای زندگی‌ات داشتی و نمی‌خواستی ازدواج کنی. اما به هر حال این اتفاق افتاد. خیلی‌ها می گفتند رضا جای پدرت است و از این ازدواج برحذر کن

همسر 26ساله رضا رویگری

تارا کریمی همسر ۲۶ ساله رضا رویگری

ولی حرف مردم برایم مهم نبود.
رضا
یک خانه داشت که آن را هم برای اینکه پسرش به زندان نیفتد فروخت
این زن جوان درباره وضعیت اقتصادی رویگری هنگام ازدواج با وی بیان می گوید: زمانی که من با رضا ازدواج کردم تنها با یک حلقه ازدواج کردیم. رضا یک خانه داشت که آن را هم بابت اینکه پسرش به خاطر عدم پرداخت مهریه به زندان نیفتد فروخت. حتی خانه ای که در آن ساکن هستیم اجاره ای است.

همسر 26ساله رضا رویگری

تارا کریمی همسر ۲۶ ساله رضا رویگری

زندگی ایده‌آل

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

  1. نمی تونم درکش کنم.

  2. مشخصه که دختره از کمبودها و عقده های زیادی رنج میبرده که دست به این انتخاب زده وگرنه هیچ آدم عاقلی هر چند هم عاشق باشه اینکارو نمیکنه ،فقط در اثر کمبود اعتماد به نفس و رویا پردازی شدید میتونسته با یه مردی که همسن پدربزرگشه و مال و منالی هم نداره ازدواج کنه !

  3. اتفاقا خواننده انقلابی هستند….وضعشون هم خیلی بده بدهم نیست…..

  4. چی بگم والا …… کارا خدا !

  5. من یه عکس ازشون دیدم تیپ دختره خییلی خفنه

  6. دیگه الان مدشده این چیزاعادی شده

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*