آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,635

صحبت های جدید مهناز افشار پس از حاشیه های عکس دخترش!

پس از انکه عکس و خبر به دنیا آمدن دختر مهناز افشار در فضای مجازی منتشر شد حاشیه های زیادی بوجود آمده است و مهناز افشار متن زیر را به همین جهت منتشر کرده است.

سلام
من از آن دسته از عزیزان که پست اعتراض من ، بابت عکس منتشر شده را ، متاسفانه بد برداشت کردند ، عذر خواهی میکنم ، برای همین پاک شد
بدون شک منظور من به شما عزیزان نبود و اصل اعتراض من به ادامه انتشار اون عکسها در سایتها و صفحات با تیترهای زرد بود …..بعد از ان هم متوجه شدم من اجازه ندارم که فرزند ۶ روزه خودم را وارد حواشی و صحبتهایی بکنم که حق اش نیست و قرار هم نیست درگیر حواشی و کامنتهایی بشود که بدور از انسانیت است …
و اجازه هم ندهم عده ای کودک من را بهانه حرفها و گفتارهای شخصی خودشان بکنند …عده ای هر از چندگاه دوباره شایعه و دروغ تکراری را شروع میکنند مبنی برخصوصی ترین مسئله و خط قرمز من که نه تنها صحت ندارد که بسیار هم زشت است .( شرط ازدواج ) و موضوعات کذب دیگر که حدس و گمان خودشان است و دغدغه شخصی خودشان . و درست نیست حال بد خودشان را در این صفحه بیاورند و باعث ناراحتی و دلخوری دیگر مَردم در اینجا بشوند ….متاسفانه برای اولین بار مجبور به بلاک این أفراد شدم .
و لطفا اینبار برای صحت ادعاهای غیر اخلاقی خود ، مدرک و دلیل کاملا مشخص بیاورید …. این صفحه مکان مناسبی برای إبراز این اندازه دروغ و بد دلی نیست …. در آخر سکوت من در بعضی موارد دلیلش دور شدن از حواشی زرد است و محافظت از خانواده ام … که أولویت اول من همیشه خانواده ام بوده و حالا همسر و فرزندم هم هستند ..
و در اخر از ان دسته از عزیزان که در این سالها من را شناخته اند و سعی در حفظ احترام در این صفحه دارند و با شایعه پخش کنندها برخورد درست و محترم میکنند و برای حفظ احترام من و همه تلاش میکنند ، هزاران بار ممنونم ..
خوبان همیشه ماندگارند ، شما همیشگی هستید و من با شما خوبم ….
پی نوشت : من هم چون شما معتقدم موضوع اینقدر عجیب نیست ، یک کودک همچون دیگر کودکان ، پاک و بی گناه پا بر روی زمین گذاشته همین ….و من بعد از خداوند محافظش هستم در کنار همسرم که همیشه محافظ من بوده ….
اما این حق را بدهید ، که کامنتهای دروغ و شخصی أفراد را بدون مدرک در اینجا پاک کنم ، انهم برای حفظ احترام همه

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
منبع: صفحه شخصی مهناز افشار

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

 1. واییییییییی دوباره این ……..

 2. جناب رهام و خانم فهمیه تو خبرهای مرتبط با افشار و تولد فرزندش، اونقدر گفتن که نوشتن من، اضافاتی بیش نیست.

  اما چند نکته:
  ۱- رسانه های اینترنتی ریز و درشت، ناخواسته شدن آب تو آسیاب این ایدئولوژی جدید (فرزند آوری زیاد) که از بالا داره دیکته میشه. وگرنه این همه آدم مشهور تو گوشه و کنار دارن پدر و مادر میشن، ولی هیچکس نه میشناسدشون، و نه اصلا براش مهمه که اینا بچه دار شدن! اما خانم افشار به دلیل شهرتشون، و همچین خانواده شوهر پر حاشیه شون، شدن طعمه خوبی برای مبلغین تفکر افزایش جمعیت، تا جوانان فکر کنن قرار چه اتفاق شگرفی بیافته و با بچه دار شدنشون، قراره چه خدمت بزرگی به بشریت بکنن! مثلا ادیسون یا ماری کوری دوم رو قرار به عرصه خلقت تقدیم کنن!!! اونم با ۴۵ تومن یارانه!!!!

  ۲- خود خانم افشار هم خوب بازی خورد و با کاهلی و سبک مغزی مثال زدنی، خودش و حاملگیش رو لحظه به لحظه مخابره کرد!!! والا سایر خانمها وقتی باردار میشن، کمتر سعی میکنن در انظار عمومی ظاهر بشن و تردد شون معمولا با وسیله شخصیه، و حتی در مقابل فرزند دیگرشون، کمی مراعات میکنن، اما ایشون تو همایش جلوی صدها آدم برمیگرده میگه تو دلم نی نی دارم!!!!!!!!!! والا من آب شدم خبر رو خوندم! والا حجب و حیا هم یخورده اش برای سلامتی ضرر نداره!

  ۳-ایشون که تو مصاحبه های مختلف، مثل خیلی از هنرمندان دیگه، دم از عشق به وطن و خاک میهن و شوق خدمت میزنن، چرا رفتن آلمان برای زایمان؟؟ مثلا ما هالوئیم و فکر میکنیم اینجا امکانات برای این زایمان شکوهمند کم بوده و ایشون قصدشون مسائلی از قبیل تسهیل مراحل تابعیت و اقامت برای فرزندشون به بهانه تولدش در آلمان نبوده!!!!!!!

  ۴-از آسمانیها هم عاجزانه خواهشمندیم پرونده این زایمان رو ببنده و بیخیال بشه تا به سطح یه مجله زرد و خاله زنکی و بیهوده تنزل نکنه.

  تشکر

 3. آقای مسعود خواب داری می بینی؟ داداش بیدار شو خواب بد دیدی. نگران نباش ریسمونی رو که تو خواب بافتی پاره شد…..

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*