آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,070

اولین عکس از لیا ، دختر تازه متولد شده مهناز افشار ، تازه ترین مادر سینمای ایران

مهناز افشار در صفحه شخصی اش نوشت :

از خواندن نوشته های زیبای شما ، مهربانی شما ، ادبیات شما و پاسخهای شما هزار بار به تک تک شما بالیدم و بسیار خوشحالم 💜💚💙
…….لیا ….💜🌹۴/خرداد/١٣٩۴ دختر ما ( به معنی فرخنده ) برایش دعا کردیم خدا حافظش باشد همیشه …👪 بهترین دوران زندگی همین کودکیست و کودکی را تا میشود باید مراقبت کرد و زندگی کرد ….. همیشه باور دارم ، کودکان فرشتگان زمین هستند که باعث میشوند خداوند زمین و هر آنچه در زمین است را ببخشد

عکس لیا ، دختر مهناز افشار 

لیا ، دختر مهناز افشار

لیا ، دختر مهناز افشار

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۹ نظر

 1. بابا نیوفولدر اسم پیدا کرد لیا.قدمش مبارک

 2. آخی عزیزم چه موهایی قشنگی هم داره … عاشق بوی نوزادم . فک کنم اسمش ریشه عبری داشته باشه !

 3. خوش اومدی فرشته کوچولو…..

 4. چه بامزست خدا نصیب همه دختر و پسرای عشق بچه بکنه .آمین

 5. دوستان عزیز و گرامی ، زمان اون فرارسیده که طور دیگه به این گونه مسائل فکر کنیم و حتی به عقیده بنده خیلی هم دیر شده ، پس جسارتا باید عرض کنم که بهتره به جای آرزومندی های تکراری و بیهوده برای دیگران و آمین گفتن های بی محتوا و بی مقدار ، بیشتر به ریشه و اصل این مسائل ( ازدواج و فرزند ) فکر کنید تا در ادامه ، اینطور معصومانه و با روحیاتی ماقبل تاریخ ، آخی آخی و ایشاله و ماشاله به راه نیندازند و تنها سعی ، کوشش و تلاشتون در جهت شناخت و ساختن خویشتن باشه و تنها در راه رسیدن به این اهداف انسانی ، دست به دعا و راز و نیاز بردارید .

  ….

  من از تو ، ای برادر ، و از تو تنها یک سوال دارم که آن را برای سنجش عمق روح تو طرح کرده ام .

  تو جوانی و بچه و همسر می خواهی . ولی من از تو می پرسم : آیا تو براستی مرد شده ای ، که میل به بچه داری ؟

  من از تو می پرسم : فاتح ، مسلط بر نفس خود و مولای غریزه ها و فضایل خود هستی ؟ یا در این میل ، تنها احتیاج حیوانی و کور ، تنهایی یا عدم توافق و اعتماد به نفس ، هادی و محرک تو است ؟

  ای کاش فتح تو و آزادی تو ، بچه می خواست تا به وسیله آن بنای یادگار زنده ای از فتح و آزادی تو بر پا سازد .

  تو باید فراتر از خود بسازی و بهتر از خود به وجود آوری ولی اول باید خود را خوب ساخته باشی و در جسم و روح ، کامل باشی . تو باید سعی کنی که نسل آینده خود را به پیش و به سوی بالا برانی ، در این جاست که باغ ازدواج می تواند به تو کمک کند .

  تو باید یک جسم برتر ، یک حرکت اصلی و یک چرخ گردنده خودکار و به طور خلاصه یک آفریننده ، بیافرینی !

  من ازدواج را اراده دو نفر برای ایجاد شخص ثالثی که پس از آفرینش بر هر دوی آنان برتری داشته باشد می دانم ازدواج را من احترام متقابل برای آن کسانی که دارای چنین اراده ای باشند می دانم .
  ب
  گذار که حقیقت و مفهوم ازدواج تو چنین باشد . ولی آن چه را که زاید مردمان ، ازدواج می خوانند من ازدواج نمیدانم .
  اینان فقر و آلودگی ارواح و راحتی نفرت انگیز و دو جانبه خود را ازدواج میخوانند و آن گاه به خود می گویند که عقدشان در آسمان ها بسته شده است .

  ولی من این آسمان زاید مردمان و خود این وحوش بی تمیزی که در دام های آسمانی گرفتارند را دوست نمیدارم و دور از من باد ! اعتقاد به آن خدایی که در هنگام عروسی به کسانی که برای هم نیافریده است ، برکت دهد .

  به این ازدواج ها هرگز نخندید ! کدام طفل است که از دست والدین خود فریاد نداشته باشد .

  آن چه شما عشق می نامید یک مشت خوشی سفیهانه و زودگذر است و ازدواج شما این خوشی های سفیهانه را پایان بخشیده و یک سفاهت ابدی را به جای آن باقی می گذارد .

  ای کاش عشق شما به زنان و عشق آنان نسبت به شما جنبه هم دردی و تمایل نسبت به صفات یکدیگر داشت .
  ولی معمولا بعد از عروسی ، آشکار می شود که هر دو حیوان بی تمیزی بیش نیستند .

  روزی فرا خواهد رسید که عشق شما به ماورای نفس شما خواهد رسید ؛ آن گاه عشق ورزیدن را خواهید آموخت و بدین منظور شما را وادار به نوشیدن جام تلخ عشق ساخته اند .

  در جام گوارای بهترین عشق ها هم تلخی یافت می شود و بدین نحو شما مشتاق و آرزومند زبرمرد ( ابر انسان ) و آفریننده می شوید .

  تشنگی خلاق ، تیر آرزویی است که به سمت زبرمرد ( انسان برتر ) افکنده شده ، بگو به من ای برادر : آیا مراد تو از ازدواج این است ؟

  اگر چنین است این ازدواج و این اراده را من تقدیس می کنم و گرنه باید گفت که براستی ثمره آن ازدواج به لعنت خدایتان هم نمی ارزیده است .

  چنین گفت زرتشت …… نیچه

  • وای که چقدر حرف برای گفتن داشتم، اما همه اونها به کامل تربن شکل ممکن گفته شد و دیگه حرفی نمی مونه که بگم…

   چقدر حرفهای نیچه از جنس حرفهای سقراط حکیم هست، وقتی که در دادگاه می گفت: در عجبم از مردمی که معتقدند هر کسی توانایی پرورش و تربیت کردن اسب را ندارد، اما گمان می کنند همگی توانایی تعلیم انسان (فرزند) را دارند!!!

 6. چه جوجوییه!!!!!!!!!! ناز بشی کوچولو

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*