آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,232

آنا نعمتی: با آبروی من و دختر۱۲ساله ام بازی نکنید!!

آنا نعمتی بازیگر سینمای ایران در واکنش به انتشار برخی اخبار نادرست درباره خودش و خانواده‌اش یادداشتی را منتشر کرد:

متن یادداشت آنا نعمتی به شرح زیر است:

«مدت ها است که از حاشیه ها به دورم و گاهی از اخبار سینمایی مطلع می شوم و آنها را پیگیری می کنم اما در این وانفسای سینمای ایران چه بخواهید و نخواهید برای شما حاشیه ایجاد می کنند. در طول این سال ها هیچ وقت نگذاشتم کسی وارد حریم خصوصی من شود اما گویا عده قلیلی از تازه واردها و خبرنگارنماها از ورود به حریم خصوصی بازیگران لذت می برند و کاری جز سرک کشیدن به زندگی خصوصی هنرمندان و انتشار مطالب خلاف واقعیت ندارند.

تاکنون درباره زندگی شخصی و خصوصی ام با هیچ رسانه‌ای صحبت نکردم و نخواهم کرد با این حال چند وقت پیش مصاحبه ای پیرامون فعالیت های سینمایی ام با رسانه ای داشتم و در آنجا صحبت هایی کردم که وارونه جلوه دادند. به تازگی هم مطلع شدم رسانه دیگری مطالب خلاف واقعیتی درباره زندگی خصوصی من و دخترم رایکا پورعرب منتشر کرده که پیگیر ماجرا شدم و به دروغ گفتند که ما صحبت های شما را از مرور در صفحه های اینترنتی به دست آوردیم.

نمی دانم این همه بی اخلاقی از کجا نشات می گیرد؟ اینگونه افراد دم از حرمت قلم می زنند اما در واقعیت خلاف آرمان های خود عمل می کنند. آنها چطور به خود جرات می دهند با آبروی یک هنرمند این چنین بازی کنند و زندگی یک دختر بچه ١٢ ساله را تحت الشعاع قرار دهند. گاهی اوقات بهتر است انسانیت را چاشنی کار خود کنیم و به تبعات کاری که می خواهیم انجام دهیم، فکر کنیم. بد نیست، کمی مهربان باشیم و هر مطلب نادرستی را برای جذب مخاطب منتشر نکنیم.

پیش از این شاهد چنین رفتارهای غیر انسانی با همکاران دیگرم بودم و فکر نمی کردم که من هم روزی اسیر این ماجراها شوم و بخواهیم در این زمینه یادداشتی منتشر کنم. همیشه زندگی خصوصی هنرمندان برای مخاطبان عام جذابیت داشته است و بازیگران نجیب سینمای ایران در معرض خطراتی از این قبیل قرار داشتند، بارها و بارها شاهد بودیم که فعالان سینمایی، کارگردانان و بازیگران از شرایط موجود در انتشار برخی از خبرهای خلاف واقعیت گلایه کردند.

تا چه زمانی باید شاهد باشیم که هر بار یکی از بازیگران لب به سخن بگشاید و از کسانی که حرمت نگه نمی دارند و وارد حریم شخص آن ها می شوند، گلایه کند؟ این همه بی رحمی بس است، بازیگران هم همانند دیگر انسان ها هستند اما به دلیل حرفه ای که دارند بیشتر ضربه می خورند. در طول سال هایی که از فعالیت حرفه ای ام در سینمای ایران می گذرد تمام تلاشم را کردم که اسیر حاشیه ها نشوم و از آن ها دوری کنم.

این را هم بگویم که هیچ گاه با کسانی که با جان و دل در عرصه مطبوعات کار می کنند، مشکلی نداشتم، همیشه نظر منتقدان برایم مهم بوده است و اگر نقد منفی نسبت به بازیگری من در فلان فیلم داشتند به نظرشان احترام گذاشتم. روی سخن من با کسانی است که می خواهند به زندگی خصوصی من سرک بکشند و وارد حریم شخصی ام شوند.»

مهر

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*