آخرین خبرها
تعداد بازدید : 7,071

روش عجیب مهناز افشار برای انتخاب اسم دخترش! + عکس

در گفتوگویی اختصاصی که چندی پیش خبرنگاران با مهناز افشار داشته اند از وی سوال شد که نام فرزندتان را چی میگذارید که این بازیگر مشهور پاسخ داد:

به همسرم می‌گویم اسم دخترمان را چه بگذاریم و او می‌گوید اجازه بدهیم خودش چهار یا پنج ساله که شد اسمش را انتخاب کند.

روش عجیب مهناز افشار برای انتخاب اسم دخترش!

بخشی از گفت و گوی مهناز افشار:
آرزوی من و پدر برای دخترمان عشق و آزادی و هویت مستقل است

وی درباره نامه‌ای که برای دختر در راهش نوشته بیان می‌دارد: من دختر کوچکی را در دلم دارم و این شگفت انگیز است. من برای دخترم، برای این شاهزاده خانم نامه‌ای می‌نویسم که بداند آرزوی من و پدرش برای دختر کوچولویمان عشق و آزادی و هویت مستقل است و می‌خواهم بداند که حق انتخاب دارد.

همسرم اهل آزادی و دموکراسی است

یکی از جالب‌ترین بخش‌های گفتگو جایی است که افشار به صورت کاملا غیرمستقیم به توصیف شوهرش پرداخته و می‌گوید: به پدرش می‌گویم اسمش را چه بگذاریم؟ می‌گوید اجازه بدهیم خودش چهار پنج ساله که شد اسمش را انتخاب کند. پدرش اهل آزادی و دموکراسی است.

همسرم خیلی خوب بلد است از ذهن و فکر من حمایت کند

وی در جایی دیگر از گفتگو در توصیف همسرش محمدامین که فرزند محمدعلی رامین است، بیان می‌کند: همسری به‌روز دارم که روشن است و به‌‌ رها بودن من اهمیت می‌دهد و مرا حمایت می‌کند. در این لحظه اعلام می‌کنم از او ممنونم که بخاطر من ایستاد. او خیلی خوب بلد است از ذهن و فکر من حمایت کند.

مجله استایل

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴ نظر

  1. خاک بر سر هر دو تاتون که می خواهید بچه تون تا پنج سالگی بی نام و نشان و هویت باشه بعد تازه بچه پنج سالش بشه که هنوز درک درستی نداره اسم خودش رو انتخاب کنه یعنی دو تا موجود بی شعور که مقام و جایگاه مادر پدر رو نمی دونند از شما دو تا دموکرات تر تو دنیا نیست !!!!!! ؟؟؟؟ می خواهید تا ۵ سالگی چی صداش بزنی !!!!؟ یعنی خاکا خاک بر سر مختاز افشار که دمکراسی می دونه چیه ولی مودش رو انداخت تو زندگی یه زن که داشت زندگی می کرد

  2. خبر تکراری و گزیده شده. یادمه دفعه پیش امیر علی گفت که اسمشو بذارن نیو فولدر و بعد از ۵ سالگی renamesh کنن..ههههههه

  3. اصن یکی از وضایف پدر و مادر در قبال فرزند که دین ما بر اون تاکید شدید !!! داره انتخواب اسمه!!
    وضیفه دارن در قبال اسم فرزندشون
    بقول علی این ک نشد دموکراسی ک
    اینا دیگه میخوان مثلا ته ته اپن مایند ها باشن کمونم خخخخخخخ این پیشنهاد نیوفولدر هم خیلی جذاب بود خخخخ 🙂

  4. بگو مهناز خانم من بازیگریتوخیلی دوست داشتم این ادا و اطفارا دیگه چیه البته خاک تو سر اون شوهر روشنفکرت که بعد از این همه کثافت کاریهای هنرپیشه ها باهاشون ازدواج میکنن. حق هم دارن که حالا از انتخاب نام بچشون عاجز باشن .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*