آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,870

سوپراستار زن سینمای ایران تهدید شد

به گزارش صبحانه، پسر مرموز با به دست آوردن شماره تلفن یکی از هنرپیشه‌های زن سینما دست به رفتاری عجیب زد. این ماجرا زمانی خطرناک شد که او به برج محل سکونت این هنرپیشه زن رفت.

چند روز پیش ماموران پلیس در جریان شکایتی عجیب از طرف یکی از ساکنان برج‌های شمال شهر تهران قرار گرفتند. زنی جوان درحالی‌که خودش را یکی از هنرپیشه‌های مشهور معرفی می‌کرد به ماموران گفت: «از مدتی پیش پسری ناشناس در شبکه اجتماعی وایبر شروع به فرستادن پیغام‌های متعددی کرد. چند روز اول این ماجرا را جدی نگرفتم تا این‌که پیغام‌هایش تهدیدآمیز شد.

نمی‌دانستم باید چگونه با او برخورد کنم، شاید از طرفدارانم بود با این حال احساس نا امنی داشتم. تا این‌که دیروز صبح نگهبان برج محل سکونتم با من تماس گرفت و گفت پسر جوانی برای من بسته‌ای را آورده است و اصرار دارد که خودش باید آن را تحویل من دهد.

برای پیگیری ماجرا به لابی برج رفتم و ناگهان متوجه شدم که این پسر ناشناس همان مزاحم تلفنی است که آسایشم را بر هم زده،لطفا کمکم کنید.»

ماموران پلیس با شنیدن این ماجرا بلافاصله راهی محل سکونت هنرپیشه زن شدند و درحالی‌که پسر مزاحم هنوز در لابی ساختمان ایستاده بود، وارد عمل شده و او را دستگیر کردند. با شکایت هنرپیشه زن در دادسرا روز یکشنبه متهم لب به اعتراف گشود و گفت: «من یکی از طرفداران این سوپراستار سینما هستم، چندی قبل متوجه شدم یکی از دختران فامیل‌مان در میهمانی بوده که این هنرپیشه هم در آن‌جا بوده است. وقتی از رابطه دوستی آنها خبردار شدم این فکر به ذهنم رسید که شماره تلفن خانم سوپراستار را از گوشی تلفن همراه فامیل‌مان بردارم. به همین خاطر در فرصتی مناسب پنهانی شماره او را یادداشت کردم. من هرگز قصد مزاحمت نداشتم و تنها می‌خواستم به این هنرپیشه سینما ابراز علاقه کنم.» با اعترافات این پسر جوان تحقیقات برای روشن شدن زوایای مبهم پرونده ادامه دارد.

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*