آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,055

توضیح بازیگر سینما درباره پوشش‌اش در جشنواره کن + تصاویر

پوشش نوید محمدزاده، بازیگر مرد ایرانی در بین ایرانی ها جنجالی شد و باعث اعتراضاتی در بین کاربران شبکه های اجتماعی شده بود، در همین رابطه این بازیگر امروز توضیحاتی درباره نوع پوشش منتشر کرد.

نوید محمدزاده درباره پوشش دیروزش در اینستاگرام نوشت:

صفحه اجتماعی نوید محمدزاده

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵ نظر

 1. اون بابائی که میگفتن با کپی شناسنامش اگه بره بانک کشاورزی بهش وام خشکسالی میدن …
  همین یارو می باشد .

 2. والا با این ساق پای خوشگلش ! لا اقل اون موهاشو میزدی میرفتی…جورابش کو؟ با این شلوار و پای بدون جوراب باید دمپایی میپوشید…بعد دم از شعور میزنه …خوووو اول اون کتابو خودت بخون بعد به دیگران توصیه کن …
  من این کتابو دارم ولی از بس باشعورم هیچ رغبتی به خوندش ندارم….
  ولی خودمونیم هیچکی به اندازه مهراب قاسم خانی نمیتونه جو شلوارک راه بندازه!
  بعدش این لباس توریستی چه معنی میده؟
  چوقا و دِبیت ( بختیاری) میپوشیدی بهتر نبود؟وای حیف شلوار کردی نیست که نپوشیدی؟

 3. نمی دانم این چه عادت غلطی است که در جامعه رایج شده است. خیلی راحت دور هم می نشینیم و از دیگران حرف می زنیم و به سادگی آب خوردن درمورد آن ها قضاوت می کنیم. انگار در مقام خداوندی قرار داریم.

  فلانی آدم خوبی است. فلانی دل رحم است. دیگری ضعیف است، آن فرد بلند و آن یکی کوتاه است. اگر فردی دچار مشکل می شود برخی می گویند حقش بود از بس بدی کرد خدا هم او را به چنین عذابی دچار کرده است. اگر کسی به مقام و ثروت قابل توجهی دست یابد بعضی ها قضاوت می کنند که حتماً خدا دوستش داشته که به او این چنین امکاناتی عطا نموده است. یا در اداره ها و سازمان ها این نوع قضاوت ها بسیار وجود دارد.

  به عنوان مثال اگر کارمند کوچکترین اختلاف نظری با آقای رئیس داشته باشد به راحتی قضاوت کرده و می گوید: نیروی ضعیفی است و یا توان کاری پایینی دارد. جالب است خیلی وقت ها این قضاوت ها در مورد کسانی است که از آن ها اطلاعات زیادی هم نداریم. یا اینکه آن ها را اصلاً ندیده ایم و یا بسیار کم با هم مراوده داشته ایم.

  بهتر بود دوستان عزیز به جای همسنگر و هم عقیده شدن و به طور کلی هم کلام شدن با یکسری افراد خشک مذهبی و بی مغز و به معنای واقعی احمق ، این فرد رو در مقام یک بازیگر به نقد میکشیدند و قضاوت میکردند .
  سوال : آیا نحوه لباس پوشیدن و یا ژست گرفتن این فرد در درجه اول حائز اهمیته و یا کار و تلاشی که انجام میده ، حالا به عنوان اگر بشه گفت یک هنرمند و یا بازیگر ؟
  البته من هم در مواردی با شما و دیگر دوستان هم عقیده هستم و اون هم این که ، منم دقیقا مثل شما معتقدم هنرمند و یا بازیگر واقعی سینما نیازی نداره تا خودش رو عین یک جوکر به دیگران ارائه کنه ، ولو اینکه بخواد در آینده در سیرک بند بازی کنه و یا تنها قصد خودنمایی داشته باشه و اصلا چیزی برای ارائه نداشته باشه که مورد دوم کاملا عاقلانه و منطقی به نظر میرسه حداقل در مورد این شل گوش عزیز ( هنرمند – بازیگر ) کشورمون .
  پس به این نتیجه میشه رسید که قضاوت در مورد این شل گوش کار عاقلانه ای نیست . این فرد تنها قصد خودنمایی داره و عدم توجه بهش میتونه این حماقت رو از روح و روانش دور کنه . میشه استنباط کرد که قضاوت و حساسیت های نابجای ما ( به عنوان یک ملت ) این افراد رو به این شکل ، و به این سبک و سیاق در میاره .
  پس بهتره به جای قضاوت در مورد ظاهر دیگران که کاملا مسئله ای شخصی ست ، به قضاوت و نقد درون اون فرد بپردازیم و من مطمئنم زمانی که بخوایم درون همچین فردی رو مورد تجزیه و تحلیل قرار بدیم ، چیزی پیدا نخواهیم کرد و کلا ازش صرف نظر خواهیم کرد و این ممکنه باعث بشه که این فرد واقعا استعدادهای درونیش بدون وجود مستقیم و قضاوت ما شکوفا بشه و به سیرک منتقل بشه و باعث افتخار ملت ایران باشه و یا نهایتا هیچی نمیشه و همینطوری که بوده میمونه بنده خدا و دهنش رو میبنده و سعی میکنه طوری رفتار کنه تا بیشتر به چشم بیاد ، چون براستی در اون زمان کسی وجود نداره در جامعه که انسانها رو تنها به خاطر ظاهرشون نظیر نحوه لباس پوشیدن و یا راه رفتن و یا رنگ پوستشون ، مورد قضاوت قرار بده و جدا که اون جامعه ، جامعه ای ست که دلقکان به کار خود مشغولند و بازیگران و هنرمندان هم به کار خود و هیچگاه جایگاه این دو با هم تغییر نخواهد کرد .

  درباره آدمها از سوالاتی که می‌پرسند قضاوت کن نه از جوابهایی که می‌دهند . ولتر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*