آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,189

وقتی دختر ۵ ساله مادر شد! + عکس

لینا مدینا Lina Medina که ۲۷ سپتامبر ۱۹۳۳ در منطقه آندز کشور پرو (آمریکای لاتین) به دنیا آمده بود ۱۴ ماه می ۱۹۳۹ (در ۵ سال و هشت ماهگی) در بیمارستان با عمل سزارین که توسط دکتر «لوزادا» صورت گرفت یک پسر ۲ کیلو و هفتصد گرمی کاملا سالم و طبیعی به دنیا آورد که نامش را «جراردو» گذاردند. این نخستین زاییمان از این دست است که در تاریخ بشر ثبت شده است. خانواده لینا قبلا تصور می کردند که در شکم او یک تومور و یا «کیست» است که هر روز بزرگتر می شود و برای درمان این تومور اورا به بیمارستان برده بودند که حاملگی تشخیص داده شد و در وقت معین، وضع حمل انجام شد.

وقتی دختر 5 ساله مادر شد! + عکس

لینا، جراردو (کودک) و دکتر لوزادا ۱۱ ماه پس از زاییدن

لینا که در سال اول دبستان بود به تحصیل ادامه داد و در ۳۹ سالگی ازدواج کرد و پسر دیگری به دنیا آورد.

جراردو نخستین فرزند او که ۵ سال و ۸ ماه از مادر کوچکتر بود در ۴۰ سالگی بر اثر بیماری مغز استخوان که ارتباط با حامله شدن مادر او در خردسالگی نداشت درگذشت. انتشار این خبر و عکسهای مادر ۵ سال و هشت ماهه در جراید آن زمان در سراسر جهان سبب شد که خانواده ها نسبت به روابط اطفال خردسال نیز احتیاط بیشتر کنند.

پارسینه

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. چرا اینقدر چرت و پرت تحویل مردم میدین؟!

  2. برای من یه سوال پیش اومده اونم اینکه چرا هیچ چیزی درمورد پدر بچه نوشته نشده؟این دختربچه از کجا حامله شده؟من قبلا هم این مطلبو دیده بودم ولی اونجام چیزی ننوشته بود.خاک بر سر خانوادش

  3. من که باورم نمیشه یه دختر ۵ ساله باردار شه! چون هنوز بدنش فولیکول بالغ نداره! ممکنه یه قل دیگش بوده که توی بدنش جا مونده !
    ولی به هر حال باید مواظب بچه ها بود!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*