آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,992

زندگی رویایی زن و شوهری که روی آب شناورند! +تصاویر

فرارو : یک خانواده کانادایی از هیاهوی زندگی شهری فرار کرده اند تا در خانه و باغ رنگارنگ و شناور خود زندگی کنند. آن‌ها این قلعه را «خور آزادی» نامیده‌اند و از زندگی بی نظرشان در این خانه رویایی لذت می برند.

وِین آدامز و کاترین کینگ یک مجموعه بی‌نظیر را ساخته‌اند. مجموعه‌ای شامل ۱۲ سکو که بر روی آن خانه‌های چوبی، گلخانه و فضای زندگی مجزا ساخته شده که همگی از طریق یک معبر چوبی به یکدیگر متصل شده اند.

زندگی رویایی زن و شوهری که روی آب شناورند! +تصاویر

 این سازه چوبی بی نظیر به رنگ قرمز و آبی فیروزه‌ای در کنار ساحل  توفینو در بریتیش کلمبیا واقع شده و در سال ۱۹۹۲ ساخته شده است. این زوج دو فرزند دارند و تمام طول سال در این خانه زندگی می‌کنند.

در طول زمستان، این زوج باران را در ظروفی جمع می‌کنند و می‌نوشند. در تابستان نیز آب شرب خود را از یک آبشار تهیه می‌کنند. میوه و سبزی‌های مورد نیاز خانواده نیز توسط گلخانه‌ها تامین می‌شود. برق هم از طریق صفحات خورشیدی و مبدل‌های مربوط تامین می‌شود. این خانه همچنین یک فانوس، چندین گلدان پر از پل و گیاه و یک مجموعه هنری نیز دارد.

 زندگی رویایی زن و شوهری که روی آب شناورند! +تصاویر

 علاوه بر تمام این موارد، یک مرغدانی نیز در این مجموعه وجود دارد و نزدیک منزل آنهاست. اما کینگ و آدامز تصمیم گرفتند که از خیر آن مرغدانی بگذرند. دلیلش نیز مشخص است: شکارچیان به راحتی به مرغدانی دسترسی داشتند! آن‌ها می‌گویند  خانه‌ای که بر روی آن زندگی می‌کنند حاصل یک پروژه بیست سال بوده و در آینده نیز تکمیل‌تر خواهد شد

زندگی رویایی زن و شوهری که روی آب شناورند! +تصاویر

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. خوش به حالشون واقعا زندگی رویائی دارن !

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*