آخرین خبرها
تعداد بازدید : 7,181

عکس مهناز افشار و گلزار درکنار خوانندگان لس آنجلسی!

عکس یادگاری مهناز افشار با شهره آغداشلو بازیگر فیلم ضد اسلامی سنگسار ثریا، عکس محمدرضا گلزار در کنار آرش خواننده مبتذل لس آنجلسی، عکس های شیلا خداداد و رخشان بنی اعتماد با خوانندگان مبتذل در اروپا و…

حضور هنرمندان کشورمان در کنسرت های خوانندگان لس آنجلسی و ‌ضد انقلاب، هر چند در گذشته نیز شاید مسبوق به سابقه بوده ولی نکته مهم این است که امروز بدون هیچ نگرانی و در یک حاشیه امن و با افتخار، عکس‌ یادگاری می گیرند و در فضای مجازی منتشر می کنند.
گلزار و آرش

گلزار و آرش

 

از جمله عکس یادگاری مهناز افشار با شهره آغداشلو بازیگر فیلم ضد اسلامی سنگسار ثریا، عکس محمدرضا گلزار در کنار آرش خواننده مبتذل لس آنجلسی، عکس های شیلا خداداد و رخشان بنی اعتماد با خوانندگان مبتذل در اروپا و…

شجریان و گوگوششجریان و گوگوش

هنرمندان باید به عنوان الگوی بالقوه جوانان، گزینشی مقدماتی شوند تا جامعه دچار الگوهای طاغوت خواه نشود. وقتی برای یک کارمند ساده گزینش صورت می‌ گیرد، آیا در عرصه فرهنگ نباید این اتفاق بیفتد؟ آیا وزارت ارشاد لزومی برای برخورد با این هنرمندان نمی‌ بیند؟
شهره آغداشلو و مهناز افشار

شهره آغداشلو و مهناز افشار

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
منبع : روزنامه رسالت

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. چقدر راحت با ادای کلمات رکیک مردم رو خطاب می کنید..حالا هنرمند یا غیر هنرمند چه فرقی می کنه؟؟چون هنرمنده زندگی نکنه؟؟همش چشمش به مردم باشه؟مردم خودشون شعور ندارن که از کسی یاد بگبرن یا نگیرن ؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*