آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,672

آگهی ترحیم رامبد جوان !!!

اصلی ترین طنازیها هم بازمی گردد به تصویرسازی متفاوتی که فیلم از دو کاراکتر اصلی “گناهکاران” آخرین فیلم فرامرز قریبیان ارائه می کند.

فرامرز قریبیان از زندان سردرآورده

سام که خود سناریست “گناهکاران” بود در بخشهایی از “۳۶۰ درجه” سرنوشت دو شخصیت اصلی “گناهکاران” را به تصویر کشیده است.

در “۳۶۰ درجه” می بینیم که شخصیت اول “گناهکاران” یعنی پلیسی خشن و بدرفتار اما کاریزماتیک داستان که توسط فرامرز قریبیان ایفا می شد حالا در زندان به سر می برد و البته که همچنان در زندان هم با هیچ کس سر سازش ندارد!

 آگهی ترحیم رامبد جوان

اما اینکه چرا این پلیس به زندان افتاده هم زمانی مشخص می شود که در بخشی از داستان وارد چاپخانه شخصیتی با بازی حبیب اسماعیلی می شویم؛

در بخشی از فیلم بر روی یک آگهی ترحیم که در چاپخانه این شخصیت چاپ شده زوم میشود؛ آگهی ترحیمی که تصویر رامبد جوان را بالای آن می بینیم.

 قتل رامبد توسط فرامرز؟!

و البته که یادمان نرفته رامبد جوان ایفاگر کاراکتر مکمل “گناهکاران” بود یعنی همان پلیس فاسدی که تمامی قتلهای پیاپی فیلم را برنامه ریزی کرده بود!

در “۳۶۰ درجه” این طور القا میشود که پلیس شماره ۱ یعنی قریبیان شخصا پلیس فاسد یعنی رامبد جوان را از بین برده و حالا خودش به زندان افتاده و انتشار آگهی چاپش هم به حبیب اسماعیلی تهیه کننده و بازیگر سالهای دور سینمای ایران واگذار شده است!

 آقازاده “خط ویژه” هم سر از زندان درآورده!!!

 اما این تمام طنازیهای سام نیست. او سرنوشت کاراکتری که خودش در “خط ویژه” ایفا کرده بود را نیز در “۳۶۰ درجه” نشان داده است.

آقازاده لمپن مآب “خط ویژه” این روزها در زندان به سر می برد و حتی در زندان هم از ورّاجیها و حرّافیهای بیخودش دست برنمی دارد و البته همین ورّاجیهاست که در ابتدای فیلم عصبانیت پلیس شماره ۱ “گناهکاران” یعنی قریبیان را موجب می شود!!!

سینما ژورنال

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*