آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,168

راهپیمایی سربازان آمریکایی با کفش‌ پاشنه بلند! +تصاویر

سازمانی با نام «پیاده روی یک مایلی با کفش های زنانه» راهپیمایی هایی را سالانه به جهت آگاه سازی مردان در موضوع آزار جنسی زنان برگزار می کند. این سازمان در جهت بالا بردن آگاهی عمومی از دلایل، تاثیرات و راههای مقابله با آزار جنسی زنان هدف گذاری شده است.

ارتش سال پیش این برنامه را اجباری تلقی کرد ولی امسال بصورت داوطلبانه از دانشجویان ارتش خواستار شرکت در آن شد. به این ترتیب که از دانشجویان افسری خواسته شد با کفش های پاشنه بلند راهپیمایی نظامی بروند.

این کار دسته جمعی اجباری به نظر می رسد می تواند باعث تحولاتی در زمینه مقابله با آزار های جنسی شود. بنابر این خبر ارتشی ها باید کفش های پاشنه دار خریداری کرده و شروع به راهپیمایی نظامی کنند.

رژه سربازان آمریکایی با کفش‌های پاشنه‌داررژه سربازان آمریکایی با کفش‌های پاشنه‌دار
رژه سربازان آمریکایی با کفش‌های پاشنه‌داررژه سربازان آمریکایی با کفش‌های پاشنه‌دار

به گفته یکی از افراد، این راهپیمایی اجباری است و اگر ما آن را ازدست بدهیم و شرکت نکنیم، امتیاز منفی دریافت می کنیم و ممکن است به برخی از خواسته هایمان در مورد انتقال و غیره نرسیم. بنابراین من ۱۶ دلار می پردازم برای کفش پاشنه داری که باید اسپری قرمز به آن بپاشم، سپس آنرا دور بریزم.

کاربران دیگری در این باره ابراز نگرانی کردند، به گفته یکی از آنها : «من متوجه نمی شم که چرا عناصر رزمی خواستار همچنین تضاد سیاسی ای شوند. آیا نظام نباید در صدد دوری از جنبش های سیاسی و مذهبی زودگذر باشد؟ آیا لباس زنانه پوشیدن و حرکات “اووا خواهری” باعث نابودی ادیان بزرگ مرد ما، نمی شود؟ این موضوع به تنهایی موجب می شود فرمانده ارتش این جریان بیخود را هدایت کند و هیچ کلامی در مورد سیاست گذاری غلط ارتش به میان نیاید.»

رژه سربازان آمریکایی با کفش‌های پاشنه‌داررژه سربازان آمریکایی با کفش‌های پاشنه‌دار

به نظر می رسد این اقدام نمایشی از سوی ارتش آمریکا خیلی به مذاق مردم خوش نیامده و آنها توقع حرکت های بهتری از ارتش هستند که در عین پشتیبانی از اهداف خوب شان ارتش نیز حفظ شود.

منبع: مهر
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵ نظر

 1. نمیدونم چرا کار ناراحت کننده چاپ آگهیهاراروی مطالبتان با اصرار ادامه میدهید؟؟؟آیا از آزار مردم لذت میبرید؟؟یا خوانندگان برایتان اهمیتی ندارند؟؟ اگر اینطور است چرا تبلیغ برای مشترک کردن مردم میکنید؟؟؟

  کمی فکر کنیدو اگر مابرایتان اهمیتی داریم پاسخی به سئوالاتمان بدهید ودر غیر اینصورت مثل بار فروشهای میدانهای تره بار بما بگوئید همینه که هست میخواهی بخواه نمیخواهی نخواه. اونوقت ما هم میریم پی کارمان.چون این نحوه رفتار فعلا مد روزه.

 2. حالا این کفشهای پاشنه دار قرمز چه ربطی به ازار جنسی زنان داره؟
  امیرخان فایده نداره ، آسمونی به خواننده هاش اهمیتی نمیده فعلا اون عینکهای تقلبی مهمترن!

 3. بچه ها لطفا یکی برام توضیح بده هدفشون از این کفش قرمز پوشیدن چیه؟؟؟
  نازنین جونم کاملا باهات موافقم!!!!!
  هزار بار گفتم عکس دختر آقای مهدوی رو بردارین که بجای تبلیغ چشمای اون دختر افغانی گذاشتید!!!!!!!
  چرا انقد به مقام آوران کشورمون توهین میکنید؟؟؟؟؟
  فکر کردید ما صمم بکم میشینیم نگاه کنیم؟؟؟؟ یا سریع بر میدارید یا شکایت میکنم ازتون!!!
  کاملا هم جدیم

 4. تو عکس دومی جورابش منو کشته بعضی هاشونم بهشون اومده یه کم قد کشیدن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*