آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,665

بازار کار غیر اخلاقی برای دختران با درآمد بالا

اخیراً در یکی از این سایت ها که مخاطبان فراوانی به صورت روزانه آن را رصد می کنند تبلیغاتی از یکی از شرکت های پوشاک زنانه به منظور استخدام خانم ها به منظور امور مدلینگ منتشر شده است.

به گزارش گروه فرهنگی فرهنگ نیوز، بازار کسب و کار اگر قائل به قوانین و مقررات خاص خود نباشد و از موازین و چارچوبهای خود خارج شود دیگر خواص یک تجارت سالم را نخواهد داشت. به عقیده مراجع دینی تجارتی که بر خلاف شئون اخلاقی تجارت نماید درآمد حاصل از آن نیز دارای شبهه خواهد بود.

برخی از  سایت های آگهی توجه کافی به این امر نمی کنند و این در حالی است که این سایت های تبلیغاتی توسط نهادهای نظارتی همچون  پلیس فتا  ظاهرا تحت کنترل می باشند.

اخیراً در یکی از این سایت ها که مخاطبان فراوانی به صورت روزانه آن را رصد می کنند تبلیغاتی از یکی از شرکت های پوشاک زنانه به منظور استخدام خانم ها به منظور امور مدلینگ منتشر شده است.

این شرکت با ذکر میزان درآمد حاصل به جذب مخاطب به این کار بیشتر دامن زده است.این اتفاق در حالی است که تصاویر منتشر شده در این سایت از حداقل های ضوابط اخلاقی برخوردار نبوده و سعی در جلب مشتری با هر سبک و سیاقی نموده است.

لازم به ذکر است که صدا وسیما نیز تبلیغات این سایت را انجام داده است و این خود دلیلی بر بی توجهی به  تبلیغات است. سرباز کردن از این اتفاق که مسئولیتی در  قبال آگهی دهنده متوجه پخش کننده آگهی نیست،  معضلی جدی است که در صورت عدم تصمیم گیری مناسب در این زمینه تبعات جبران ناپذیری را متوجه ساختار اخلاقی جامعه خواهد نمود.

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. شما که این مطلب رو خیلی جانبدارانه گذاشتین معلومه خیلی ناراحتی که از این دست تبلیغات به سایتت ارجاع نمیشه ..در ضمن اینقدر دم از ایمان واعتقاد وهزار حرف ریزو درشت دیکه میزنین چرا خودتون به شعور مخاطب توهین می کنین؟؟؟؟ …الان تبلیغات شما کل صفحات رو اشغال کرده فقط واسه اینکه تبلیغاتتون به هر قیمتی دیده بشه …اون هم تبلیغات جنس های بنجل درجه …..می دونم که کارتون رو اصلاح نمی کنین وتاثیر نداره اما فقط سوالم اینه که کار شما اسمش چیه وشما اسمش رو چی میگذارین ؟؟؟ شما خودتون رو پایبند کدوم ضوابط می بینین؟؟؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*