آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,097

خاله زنک بازی نامداری – حسنی صدای مجریان رسانه ملی را درآورد

ژیلا صادقی در یادداشتی با اشاره به حاشیه سازی این روزهای یک زوج رسانه ای در فضای مجازی نوشت:
در پی انتشار اخبار تاسف‌آور روزهای اخیر از سوی دو مجری رسانه ملی که ازدواج کوتاه مدت آنها به جدایی انجامید، ژیلا صادقی مجری با سابقه تلویزیون یادداشتی در اختیار خبرگزاری فارس قرار داده که متن کامل آن را در ادامه می‌خوانید:
هرچند که پدیده افشای اطلاعات مربوط به اهالی رسانه و هنر در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، پدیده جدیدی نیست، اما به نظر می‌رسد که در روزهای اخیر، این موضوع ابعادی متفاوت یافته است. تاکنون در این مورد گفته یا وانمود می‌شد که این اطلاعات یا تصاویر عمدتا بدون رضایت صاحبان آنها و توسط عناصر بی‌اخلاق و بدخواه نشر می‌یابد در حالی که در این چند روز شاهد انتشار اطلاعات و تصاویری از زندگی برخی از اصحاب رسانه، توسط خود آنان بودیم که پدیده‌ای عجیب و بدیع می‌نماید!
بدون هیچ مقدمه‌ای این پرسش را مطرح می‌کنم که آیا هویت و شهرت این افراد متعلق به خود آنان است، یا مربوط به رسانه ملی که سخاوتمندانه با آنتن خویش به آنان اعتبار بخشیده است؟ اگر فرض دوم صحیح باشد -که این گونه نیز هست- این گونه رفتارهای غیرقابل توجیه، جز چوب حراج زدن به وجهه این رسانه و خرج کردن از کیسه آن، چه مفهومی دارد؟ به راستی چرا باید مکانت این دانشگاه عمومی، هزینه بی‌مبالاتی عده‌ای شود که عمدتا با رفتارهای خویش از آن کاسته‌اند و چیزی بر آن نیفزوده‌اند؟
پرسش دیگر این است که آیا نشردهندگان این اطلاعات یا تصاویر، لختی به این اندیشیده‌اند که با این کار تنها وجهه خود را در منظر مردم فرو نمی‌کاهند، که حیثیت اجتماعی و شغلی همکاران خویش را نیز در مخاطره قرار می دهند؟ نویسنده این سطور در دید و بازدیدهای نوروزی، بارها با سخنان و سؤالات دیگران درباره این موضوع مواجه گشته است، مقوله‌ای که از اساس آن را مرتبط با خویش نمی داند و در جایگاه پاسخگویی درباره آن نیز قرار ندارد.
مخاطب پرسش سوم نهادهای نظارتی هستند که: تا چه مقطعی باید این گونه متخلفین با سکوت ایشان تشویق و تکثیر شوند؟ آیا به این اندیشیده‌اند که اگر افشای اطلاعات زندگی خصوصی فلان عنصر رسانه‌ای توسط خود وی! به نوعی رویه و ژست مثبت تبدیل شود، دیگر از بدنه اجتماعی برای رعایت اخلاق، چه انتظاری می‌توان داشت؟
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

  1. با ایشون موافقم

  2. خیلی ممنون از ایشون.
    بالاخره یک نفر پیدا شد که به اهل هنر متذکر بشه!
    صدا و سیما مدتهاست که محلی برای خودنمایی امثال نامداری و حسنی شده.حالا به هر قیمتی.

  3. ﻭاﻗﻌﺎ ﻣﺘﺎﺳﻔﻢ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺟﻮﺭ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﻲ ﻗﻴﻤﺖ ﻣﻌﺮﻓﻲ ﻛﺮﺩﻧﺪ

  4. واقعاً وقتش بود کسی تذکر بده قبلاً هم در آسمونی گفته بودم خجالت آوره برایه دو تا محری که همیشه تذکر به بینده ها می دادند در مورد عدم خشونت مهرورزی و غیره نمی تونستند همدیگه رو تحمل کنند یه کسی باید اینا رو به خود بیاره !! این زندگیه مشترک نیوده که صحنه جنگ بوده آدم اخمق این زندگی رو تخمل می کنه.!!! اونم با این خشونت و رفتار خب چی رو می خواستند نشون بدن. رفتار بَدوی و منحط و جاهل معاب دوران پارینه سنگی !! زندگی زن و شوهری که اولش با شکستن موبایل و قفل کردن در و کبود کردن چشم باشه ، نباشه بهتره مخصوصاً خانمها نباید اجازه بدهند به اینجا کشیده بشه حتی با وجود فردی حرافی مثل حسنی !! تو کشور ما متاسفانه منطق حرف زدن زن و شوهر با قلدری و کتک کاری می خواهند به تفاهم برسند نمی دونم کجایه رفتار انسانی و عاشقانه این رو تایید می کنه. !!!؟؟؟؟ واقعاً احتیاج به آسیب شناسیه

  5. واقعا خیلی زشته

  6. خانم صادقی خودش یه مدت ممنوع التصویر بود عکس شناکردنش رو هم توی سایت ها پخش بود بعد حذف شد …در موردش حرف وحدیث هم زیاد بود …حالا ما کاری نداریم اما آدم وقتی می خواد حرفی بزنه اول به سوابق خودش یه گریزی میزنه …بالاخره وقتی در معرض دید باشی با پول بیت المال وبا کف زدن های مردم به اون بالا بری احتمال افتادنت هم زیاد میشه شایعات هم که جای خود داره ..

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*