آخرین خبرها
تعداد بازدید : 10,862

فرزاد حسنی سکوتش درباره عکس جنجالی آزاده نامداری را شکست: ایشان به جرم تهدید به قتل، از من شکایت کرده + عکس

بعد از انتشار عکسی خبرساز توسط آزاده نامداری مبنی بر اینکه در زندگی زناشویی اش با فرزاد حسنی مورد ضرب و شتم قرار گرفته و بعد از حدود یک سال و نیم سکوت توسط فرزاد حسنی درباره جدایی اش از این مجری زن تلویزیون، فرزاد حسنی دقایقی پیش با تماسی برای اولین بار سکوتش درباره این اتفاق را شکست و این حرف ها را به زبان آورد:

«در رابطه با ادعای خانم نامداری باید بگویم کذب محض است و به شدت این موضوع را رد می کنم. مطمئن باشید تهمت ایشان را از طریق مراجع قضایی پیگیر خواهم شد و از ایشان شکایت می کنم. ضمن اینکه ایشان در دادگاه نیز این ادعا را مطرح کرده بودند که دست خالی از آن مرجع بیرون آمدند… تا چند ساعت دیگر نیز یادداشتی جامع و کامل درباره همه اتفاقات اخیر در اختیار شما خواهم گذاشت تا منتشر و افکار عمومی روشن شود.»

فرزاد حسنی مجری سرشناس تلویزیون طی یادداشتی که ارسال کرده، پرده از بسیاری از رازهای مسکوت مانده زندگی مشترک با آزاده نامداری برداشت و از مردم ایران خواست با دقت بیشتری به مسائل نگاه کنند. تی وی پلاس برای اولین بار این یادداشت را منتشر کرد:

مردم عزیز سرزمینم… دو سال در برابر اظهارات خلاف واقع و بی حرمتی هایی که بر من روا رفت و مظلوم نمایی ها و استفاده از احساسات پاک شما سکوت اختیار کردم.

اکنون نیز براساس خواسته ی مادر سیده ۶۳ ساله ام و وثیقه ی سوگندی که یاد کرده ام پاسخ می دهم:

کوتاه! کوتاه از آن جهت که احساس من بر این عقیده استوار است که حریم خصوصی افراد متعلق به ذوالحرم است ولاغیر. بر فرض محال اگر این ادعاهای کذب صحت هم داشت، آیا این روش درستی برای بیان آنهاست؟ ریختن آبروی دیگران و حتی خانواده خود به چه قیمتی؟ به قیمت پخش تصویرمان از تلویزیون؟! انسان ها را از روشی که برای رسیدن به هدفشان انتخاب می کنند بشناسید…

فرزاد حسنی سکوتش درباره عکس جنجالی آزاده نامداری را شکست

 

۱- کدام انسانی با اندک بهره هوشی می تواند بپذیرد که این خانم تا به حال هیچ گونه شکایتی از من نکرده باشد؟ قطعا با اندکی دقت و بررسی صفحات مجازی متعلق به مشارالیها که سرشار از تصاویر و مدارک غیر واقعیست پاسخ سوال روشن است!

۲- ایشان با بیان ادعاهای گوناگون و تجمیع کلکسیونی از عناوین مجرمانه همچون ضرب و شتم، افترا، تهدید به قتل، شکستن گوشی همراه (باور کنید به همین جرم!) و ارسال پیامک از من شکایت کرده و در تمامی این موارد به واسطه ی صدور احکام قضایی دست خالی از دادسرا برگشته است! به عنوان مثال رجوع کنید به پرونده کلاسه ی ۹۲۲۱۹۲/۶۳ در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو تهران. در کدامیک از این موارد محکوم واقع شده ام؟ هیچ کدام!

۳ – اساسا مسائل خانوادگی ما به مدیران رسانه چه ارتباطی دارد؟ چرا ایشان با فرافکنی و عدم قبول واقعیت، موضوعات فی مابین در زندگی شخصی را به عدم پخش مستندشان ارتباط می دهند؟! اساسا ممنوعیت فعالیت ایشان از مراجع دیگر و به واسطه مواردیست که مرتبط با جدایی اش از من نیست.

۴- پاسخ مفصل و قاطع من به این فرمایشات کذب و عکس های غیر واقعی و تهمت های پی در پی و مظلوم نمایی در مرجع قضایی به واسطه طرح شکایت از ایشان صورت خواهد پذیرفت و فصل الخطاب همه ی ما قانون است. تا سیه رو شود هر که در او غش باشد.

در پایان می خواهم این دو سوال من در صفحه ی اینستاگرام ایشان پرسیده شود که:

۱- نظر ایشان درباره گروهک تروریستی منافقین چیست؟

۲- نظر ایشان درباره ی عاطفه ی مادری و عشق به فرزندشان چیست؟

با سپاس – خاک پای ملت ایران – فرزاد حسنی

منبع: تی وی پلاس

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۲ نظر

 1. پس اون کی بود اول لشکر کشی کرد؟
  مامان و بابا و عروس و داماد و …. همه رو آورد تلویزیون و از رسانه ملی برای تخریب آزاداه نامداری استفاده کرد
  برادر من تو سرتا پا مشکلی
  گیرم که حرفهای این خانم درست نباشه؛ رفتارهای دیگرت رو چه جوری توجیه می کنی؟؟

 2. آقای حسنی اون دو تا سوال آخرت نشون داد که چقد آب زیر کاهی !شما بر خلاف خانم نامداری اهل عملی نه حرف زدن !
  احتمالا همسر سابقت خودش چشمشو محکم به مشت شما کوبیده،که اینطور کبود شده!

 3. حسنی جان تو کفتی و ما هم باور کردیم ولی اگه فکر کردی باور کردیم کور خوندی زن اگه راضی باشه البته طبق گفته خودت موبایل نمی شکونه لابد غلطی می کردی !!!مضاف بر اینکه فعلا شما چشم طرف رو اونطوری کردی می خواستی قربون صدقه ت بره !! بله مادر گرامی تون حق داره بگه سکوت کن چون گند چیزایه دیگه در میاد البته من نمی خوام طرف خانم نامداری رو بگیرم ایشون وقتی جواب بله به شما داد همه موندیم چرا؟ و شایعه سازی در مورد رفتار و حرف زدن فایده نداره یه شومَن باش هنرپیشه باش ولی خواهشاً بس کن

 4. چه جالب…
  ممنون آقای حسنی…
  با مطالعه پاسخ شما ،برای اولین بار در سال جدید کلی خندیدم.
  با خودم گفتم ببین کی از احترام به سن و سال و بزرگتر کوچیکتری حرف میزنه.
  آقا فرزاد لطفا مرد باش و پشت سن بالای مادرت مخفی نشو.
  ظاهرا یادت رفته چطور حرمت بزرگتری و پیشکسوتی و محبوبیت مهران مدیری رو در اختتامیه فیلم فجر نشانه گرفتی و اون گزارش مسخره رو ارائه دادی و سخره خاص و علام شدی تا جایی که حتی شبکه های فارسی زبان ماهواره ای هم کلی از خجالتت در اومدند…..
  اگر میخوای از اون باتلاقی که خودت درست کردی در بیای لطفا تمرین کن بیشتر سکوت کنی

 5. با سلام جناب حسنی با توجه فرمایشات شما عشق به مادر خیلی مهم می باشد اما از قدیم عروس رقیب سر سخت مادر شوهر می باشد من سوال دوم شمارو اینطور متوجه شدم که احتمالا خانم نامداری به روابط مادر و پسر حساس بودن اگر این باشد به نظر من این چیزها در اوایل ازدواج بسیار طبیعی می باشد که برای حفظ تعادل شما باید برای هیچ کدام در کنار هم کم کاری نمی کردید ودر مورد سوال اول شما که مساله را سیاسی میکنید هر انسان آزاده ایی میتواند برای خود نظر شخصی داشته باشد که به نظر من این در هیچ جای دنیا جرم نیست انسانهایی که ذر دینشان استوار باشند و به آنچه که در دین آمده عمل کرده باشند و راه مولا علی را سر لوحه زندگیشان قرار داده باشند از نظر سیاسی کسی بر خورد قانونی بدی نخواهند کرد بلکه باید با دلایل محکم شخصی که در مورد گوروهک یا هر چیزه دیگر نظر مثبتی نداره ذهن او را روشن کند و در آخر بازهم تکرار میکنم این رفتارها بسیار کودکانه می باشد هر دوی شما باید عاقلانه در این خصوص رفتار کنید این مسائل به هیچ کس مربوط نمی شود و برای هر دوی شما آرزوی سلامتی دارم.

 6. لایک عزیزااااااااااااان

 7. برای من جالب است که یک زن توانست حداقل از این طریق کمی به حقوق خود نزدیکتر شود..اگر دستگاه قضایی ما این همه مردسالار نبود یک زن برای احقاق حق خودش مجبور نبود از این شیوه استفاده کند..
  آقای حسنی برای ما جای سوال است که اگر شما همسرتان را نزده اید پس چه کسی اینکار را کرده؟ و چراشما نگران این نیستید که همسرتان از فرد دیگری کتک خورده؟ و چرا همسرتان باید بگوید شما او را زده اید؟

 8. آقای حسنی اولا اینکه خانم نامداری در دادگاه نتیجه نگرفته دلیل بر این نیست که ادعاشون کذب باشه. اینکه نتونی ادعایی رو اثبات کنی دلیل بر دروغ بودن ادعا نیست. دوم اینکه فراموش کردین این بازی اول از طرف شما شروع شد. دو سال است که خانم نامداری آماج بدترین تهمتها قرار گرفتن. طرفداران ناشناس شما ایشون رو زیر سوال بردن و همین اقدامات باعث می شد احساسات ایشون برانگیخته بشه و در دفاع از خودشون حرفهایی بزنن و اون وقت بود که دوباره سیل انتقادات طرفداران شما به سمت ایشون روانه می شد. بنابراین دلیلی نبود که شما حرفی بزنید. این شما بودین که با سکوتتون مظلوم نمایی می کردین نه خانم نامداری با حرفهاش. اگه نباید حرفهای خصوصی رو علنی کرد چرا اون موقع که ایشون زیر بار تهمتها قد خم میکردن حرفی نزنید و این سخن پراکنی ها رو محکوم نکردین. اصلا چرا خود شما در برنامه زنده تلویزیونی پای حرفهای خصوصی رو به حوزه عمومی باز کردین و از پدر زنتون شکایت کردین. سوم اینکه بسیار زشته که پای مسایل سیاسی رو به مطلب باز کردین. اعتقادات قلبی آدمها چه ربطی به این مسئله داره و در آخر هم با تهدید به شکایت واقعا…. بهتره به جای این همه تهدید به زندگی عادی برگردین و این همه حرف و حدیث رو تمومش کنین . مطمئن باشین برای مردم مهم نیست نتیجه دادگاه چی باشه ، هیچ کس باور نخواهد کرد خانم نامداری خودش چشماشو کبود کرده

 9. با سلام من با نظر همه شما عزیزان موافقم ولی به نظر من کار خانم نامداری هم خیلی زشت که کار رو به افکار عمومی و رسانه میکشونه همه ما آدمها احساساتی و با عرض معذرت ظاهر بین هستیم ایشون میخوان از احساسات مردم استفاده کنند و میخوان که مردم رای به نفع ایشون صادر کنند ولی کارشون بی نهایت زشت به نظر من نمیشه یه طرفه به قاضی رفت و و در مورد آدمها قضاوت کنند مچکرم

 10. خب، قضیه جالب شد…
  احتمالا قضیه منافقین مربوط می شه به یه سری مطالب که شاید آزاده خانم قبلا گفته و حالا سندش دست آقا فرزاده…
  و این در جواب آزاده خانمه که گفته بود: چهل تا فایل صوتی داره و خلاصه اینکه یعنی حواست باشه ما هم همچین بی سند و مدرک نیستیم…
  و اما سوال دوم راجع به عاطفه مادری و عشق به فرزند هم تصورم اینه که شاید خانم نامداری فرزندی در راه داشتن و شاید در اوایل بارداری شون مجبور به از بین بردن اون فرزند شدن و حالا حسنی می خواد این رو به یاد آزاده خانم بیاره..

  امیدوارم هر دو حدس من اشتباه باشه، چون اگه حدس اولم درست باشه یعنی این دو مجری بسیار ریاکار و دورو هستند و در صورت درست بودن حدس دومم این طور نتیجه می گیرم که این دو بزرگوار بسیار سنگدل هستند، افرادی که نه به پاره تن خودشون رحم می کنند و نه از رسوایی و جنجال هراسی دارن..

 11. عماد ( در گوش من سابق )

  بهار آمده اما

  من هنوز دلم بهار میخواهد…

  بیا ……………………………………….~~~

 12. اقای حسنی از قیافت معلومه چه ادم گند و خود خواهی هستی
  ضمنا ببین چیکار کردی ازاده نامداری باهات اینکارو کرده

 13. یکی از دوستام و خانمش میخواستن از هم جدا بشن

  ی روز تو یه مهمونی بودیم ازش پرسیدم خانومت چه مشکلی داره که میخوای طلاقش بدی؟
  گفت : یه مرد هیچ وقت عیب زنشو به کسی نمی گه….

  وقتی از هم جدا شدن پرسیدم چرا طلاقش دادی ؟!

  گفت آدم پشت سر دختر.مردم حرف نمیزنه ….

  بعد از چند ماه از هم جدا شدن و سالِ بعدش خانومش با یکی دیگه ازدواج کرد…

  یه روز ازش پرسیدم خب حالا بگو چرا طلاقش دادی ؟
  گفت: یه مرد هیچوقت پشت سر زنِ مردم حرف نمی زنه…

  یادمان نرود کثیفترین انسان کسی است که راز دوران دوستی را به وقت دشمنی فاش سازد

 14. هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه.به ما چه؟؟؟؟؟؟ ولی ی چیزی شما مثلا هنرمندا الگو هستین خیر سرتون که طلاقو طلاق کشی رو باب کردین تو مملکت واقعا متاسفم

 15. خیلی عجیب ذهن بافنده ای داری فرزاد متاسفم که ادمی مثل تو رو اصلا راه میدن تو صدا و سیما .اخه ابله کم اوردی داری بهتون میزنی که بله ایشون با گروه منافقین دستشون تو یک کاست تو انقدر بیشعوری که شعرت که پارسال همین موقع خوندی داری نقض میکنی محتواش رو گوش کنی یک کم خجالت میکشی البته باید خیلی خجالت بکشی اما چون به این اراجیف گفتنا زیاد عادت داری و پررویی یک کم رو بکش.درضمن محبت ما دری رو با دخالت مادری یکی نکن فرق بینشون که توی بی عرضه باید مدیریت میکردی ثانیا کسی که سریع جلوی رسانه جو میگیذتش حیثیت پدرس میبره کسی که خونش تو رگش جریان داره دیگه رحمش به ازاده که عمرا برسه

 16. این افراد آیا اینقدر مهم هستند که مردم این همه وقت صرف دعوای آنها بکنند ؟ از این اختلافها در خیلی از خانواده ها هست . ولی این خانم و آقا الگوی ما نیستند که این همه مهمشون کردیم . بهتر تریبون مفت صدا و سیما را به این افراد بی جنبه ندن . پول زیادی و خوشی زده زیر دلشون و اختلاف خانوادگیشون را آورده اند تو جامعه . بهتره ایشان بروند دنبال کار خودشون و این همه هوچی گری نکنند .

 17. سوالی که پرسیدی (نظرت راجع به منافقین) باتوجه به عدم ارتباط این موضوع کثیف با مسائل خانوادگی ، نشون میده که تو چه آدمی هستی . این روش ، از روشهای دهه۶۰ بود که آدمهای طرد شده ازهمه جا برای خراب کردن دیگران بکارمیبردند که الان باتوجه به منسوخ شدن این روش ،نشاندهنده عقب ماندگی شماست. دوم اینکه برای درک خانم نامداری متاسفم که از ابروهای دخترانه ات ، که عروسها برای شب زفاف اصلاح میکنند نفهمید که تو مرد نیستی!!!

  • آخه بدبخت …ابرو قشنگ…..مامانی….گل پسر .
   این چه سوالای مزخرفی بود که مطرح کردی؟
   شخصیتی داری که باید تو گینس ثبتش کرد .
   بعنوان : …….
   هرکسی میتونه هرچی میخاد جای نقطه ها بذاره .

 18. جناب آقای حسنی.
  واقعا” براتون متاسفم. متاسفتر از تولیدکنندگان و کارگردانان که از تو واسه برنامه ها استفاده میکنند.
  دوتا سوال آخری نشون میده چقدر آدم …. هستی.
  ایکاش میشد از قلب آدمها پرینت گرفت و نیت شوم آنها را خوند. من یه مرد هستم میفهم از کجا داری صحبت میکنی.

  اگه واقعا” قوی هستی مردان زیادی هستند که برعکس چشم شما رو ……
  خدا شفات بده خیلی بداحوالی…..

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*