آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,310

آیا فرزاد حسنی امروز در رادیو پاسخ آزاده نامداری را می دهد؟

با توجه به اینکه آزاده نامداری در پست موقت دیشب خود تصویری از کبودی چشمش منتشر کرد و این کار را به همسر سابق خود منتسب کرد و ضمن اینکه در این پست کنایه ای هم به مسوولان رادیو زد و نوشت :”متاسفم برای رادیویی که آنتن زنده شو میسپره دست کسی که به نزدیکترین کسش هم رحم نکرد ”  مشخص نیست آیا در این گفتگو فرزاد حسنی پاسخ نامداری را خواهد داد یا خیر؟

اینستاگرام ریتم زندگی

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۸ نظر

 1. سلام سال نو مبارک ولی دلگیرم از اینهمه جار و جنجال و تهمت و افترا و کینه یه زن و شوهر از همدیگه طلاق گرفتند و فحش و ناسزا ها رو بوسیله سایت های اینترنتی و اجتماعی بهم انتقال میدن و ما مردم هم دخالت در این دعواها کنیم و بعدش این یکی عصبانی تر بشه که آبروش در رسانه ها رفته و عکس العمل بدتری نشون بده و همینطور هی ادامه بدن سایت های مختلف هم هیزم این آتیش رو بیشتر کنند باباجون روزانه متاسفانه کلی طلاق در کشور انجام میشه و هیچکدوم شون بهمدیگه نقل و نبات نمیدن یه مدتی خشم و عصبانیت دارند تا کم کم به زندگی عادی شون برسند و ادامه بدند زندگیشونو ولی جریان طلاق این دو نفر شده نقل هر مجلس و مخصوصا سایت های اینترنتی بس کنید از اینهمه تیتر زدن مطالب خصوصی دیگران خودتونو خیلی بی ارزش میکنید با این کارا یه مطلب درست و حسابی توی این مجله دیده نمیشه سعی کنید مطالب علمی و فرهنگی و هزاران مطلب از شگفتی های مختلف دنیا از مطالب دینی و غیره بگید همش شدید تیتر زدن عکس های هنرپیشه ها و شکل و شمایلشان

 2. سوال تکان دهنده فرزاد حسنی از آزاده نامداری: نظرتان درباره عشق به فرزندتان چیست؟/ایشان به جرم تهدید به قتل، از من شکایت کرده/یادداشت فرزاد حسنی در واکنش به اظهارات اخیر آزاده نامداری منتشر شد

  مردم عزیز سرزمینم… دو سال در برابر اظهارات خلاف واقع و بی حرمتی هایی که بر من روا رفت و مظلوم نمایی ها و استفاده از احساسات پاک شما سکوت اختیار کردم.

  به گزارش تی وی پلاس، بعد از انتشار عکس جنجالی آزاده نامداری مبنی بر مورد ضرب وشتم قرار گرفتن توسط همسر سابقش فرزاد حسنی، بعد از حدود دو سال سکوت، فرزاد حسنی مجری سرشناس تلویزیون طی یادداشتی که برای تی وی پلاس ارسال کرد، پرده از بسیاری از رازهای مسکوت مانده زندگی مشترک با آزاده نامداری برداشت و از مردم ایران خواست با دقت بیشتری به مسائل نگاه کنند. تی وی پلاس برای اولین بار این یادداشت را منتشر می کند:

  مردم عزیز سرزمینم… دو سال در برابر اظهارات خلاف واقع و بی حرمتی هایی که بر من روا رفت و مظلوم نمایی ها و استفاده از احساسات پاک شما سکوت اختیار کردم.

  اکنون نیز براساس خواسته ی مادر سیده ۶۳ ساله ام و وثیقه ی سوگندی که یاد کرده ام پاسخ می دهم:

  کوتاه! کوتاه از آن جهت که احساس من بر این عقیده استوار است که حریم خصوصی افراد متعلق به ذوالحرم است ولاغیر. بر فرض محال اگر این ادعاهای کذب صحت هم داشت، آیا این روش درستی برای بیان آنهاست؟ ریختن آبروی دیگران و حتی خانواده خود به چه قیمتی؟ به قیمت پخش تصویرمان از تلویزیون؟! انسان ها را از روشی که برای رسیدن به هدفشان انتخاب می کنند بشناسید…

  ۱- کدام انسانی با اندک بهره هوشی می تواند بپذیرد که این خانم تا به حال هیچ گونه شکایتی از من نکرده باشد؟ قطعا با اندکی دقت و بررسی صفحات مجازی متعلق به مشارالیها که سرشار از تصاویر و مدارک غیر واقعیست پاسخ سوال روشن است!

  ۲- ایشان با بیان ادعاهای گوناگون و تجمیع کلکسیونی از عناوین مجرمانه همچون ضرب و شتم، افترا، تهدید به قتل، شکستن گوشی همراه (باور کنید به همین جرم!) و ارسال پیامک از من شکایت کرده و در تمامی این موارد به واسطه ی صدور احکام قضایی دست خالی از دادسرا برگشته است! به عنوان مثال رجوع کنید به پرونده کلاسه ی ۹۲۲۱۹۲/۶۳ در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو تهران. در کدامیک از این موارد محکوم واقع شده ام؟ هیچ کدام!

  ۳ – اساسا مسائل خانوادگی ما به مدیران رسانه چه ارتباطی دارد؟ چرا ایشان با فرافکنی و عدم قبول واقعیت، موضوعات فی مابین در زندگی شخصی را به عدم پخش مستندشان ارتباط می دهند؟! اساسا ممنوعیت فعالیت ایشان از مراجع دیگر و به واسطه مواردیست که مرتبط با جدایی اش از من نیست.

  ۴- پاسخ مفصل و قاطع من به این فرمایشات کذب و عکس های غیر واقعی و تهمت های پی در پی و مظلوم نمایی در مرجع قضایی به واسطه طرح شکایت از ایشان صورت خواهد پذیرفت و فصل الخطاب همه ی ما قانون است. تا سیه رو شود هر که در او غش باشد.

  در پایان می خواهم این دو سوال من در صفحه ی اینستاگرام ایشان پرسیده شود که:

  ۱- نظر ایشان درباره گروه های سیاسی چیست؟

  ۲- نظر ایشان درباره ی عاطفه ی مادری و عشق به فرزندشان چیست؟

  با سپاس – خاک پای ملت ایران – فرزاد حسنی

 3. سلام رویم ب اقای حسنی و خانم نامدازی هست
  خیلی بیشتر انتظار میرفت ازشما دو شخصیت
  حرمت همدیگرو حفظ کنید و همه خصوصی ها رو بپوشانید
  بخاطر روی مهدی عج کوتاه بیاید خدا بداند کافی هست ملت را نمیخواهد خبر کنید
  اگ به همه ثابت کنید بازم عده ی ناراضی اند

 4. باسلام به نظر من با عقلی که خداوند به انسان که احسن الخالقین است عنایت کرده باید با دید کاملا باز و سنجیده برای آینده به این مهمی یعنی ازدواج تصمیم گرفت برای خود بنده ازدواج این دو نفر بسیار مسخره به نظر آمد مخصوصابه خاطر شرایط سنیشون بر فرض مثال اگر هم حق با خانم نامداری باشد با توجه به تجربیات آقای حسنی ایشون نمی توانند موفق باشند پس بهتره این جور مسائل را به این صورت پخش نکنید مطمئن باشید اگر قانون حلال نباشد خداوند ناظر همه ی اعمال است پس صبر پیشه کنید وانقدر در فضاهای مجازی کودکانه رفتار نکنید ومن الله توفیق.

 5. به زبان خودت حرف می زنم حسنی !!!این یه جو آبرو هم که داری با حرف مفتت از بین نبر !! خطر داره حسن

 6. باسلام
  آقای حسنی مردم عقل و شعور دارند و از نوع تعامل و صحبتهای شما قضاوت خواهند کرد نیاز به فرافکنی و وام گرفتن از مهدی عج و سیده و … نیست هنوز از عقده فکنی و خودبرتر بینی شما در برنامه زنده رادیو در خصوص مهران مدیری و … چیزی نگذشته و من هم همانند خانم نامداری برای مدیران رادیو اظهار تاسف میکنم که …

 7. جناب حسنی من نه فمینیستم ونه سعی میکنم قضاوت نا حقی در مورد کسی داشته باشم اما من هیچ گاه از برحورد
  شما در صدا و سیما خوشم نیامده در برنامه زنده ای که شما با خانم نامداری داشتید جلوی روی میلیونها بیننده راجع به رفتار
  خانواده همسرتون صحبت کردید وایشان خیلی مودبانه به رفتار توهین امیز شما پاسخ دادند .من همیشه شخصا دیدم که لخن شما در مجری گری نیز لحن کاملا گستاخانه وبی ادبانه است وبه همه از بالا نگاه میکنید وخود را ادم سرزبون دارو کسی که هیچکس از پسش برنمیاد نشون میدید من نمیدونم بین شما وهمسرتون چه گذشته اما این و میدونم که منهم بجای ایشان بودم از رفتارهای شما ناراحت میشدم .انهم از قضاوت بی ادبانه شما راجع به اقای مدیری که واقعا طنز ایران
  را به گونه ای دیگر تغییردارد ونوعی طنز جدید ابداع کرد .به نظر من شما به عنوان یه مجری به هیچ وجه رفتار خاضعانه و محترمانه ای ندارید وبا دیگران تهاجمی و از بالا برخورد میکنید .دیگه تکلیف زندگی که مشخص است .و اما اینکه دادگاه حق را به شما داده اینکه جیز جدیدی برای ما خانمها نیست اگر عیر از این بود عجیب بود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*