آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,776

سانسور تصویر بازیگر مشهور زن در برنامه ۹۰ + عکس

شب گذشته در برنامه ۹۰ صفحه نخست روزنامه های ورزشی روز سه شنبه به نمایش گذاشته شد که این آیتم نکته ای عجیب در دل خود داشت.

هنگام به تصویر کشیده شدن روزنامه شوت قسمتی از این روزنامه که مربوط به مصاحبه با سحر قریشی بود حذف شد.

دلیل این کار مشخص نیست و باید پرسید آقای فردوسی پور که این همه فریاد شفاف سازی اش گوش عالم را کر کرده چرا دست به این سانسور زده است.

 سانسور تصویر بازیگر مشهور زن در برنامه 90

جام نیوز

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

  1. این روزا ادم یه چیزایی میبینه و میشنوه که شاخ درمیاره.یه جا یه تیکه از یه اهنگ رو درمیارن.جای دیگه یه سکانس از یه فیلم رو حذف میکنن.جلوی ساخت فیلمارو میگیرن.این اخری هم که با هزازان تلاش و ترفند میخواستن سریال مهران مدیری رو توقیف کنن و کلی جوسازی رسانه ای هم انجام دادن که خوشبختانه نتونستن.فقط به خاطر این که درباره پزشکان و شوخی با اونا بود.حتی صبر نکردن سریال به پخش برسه بعد شروع کنن.
    یعنی این مسئولین و سیاستمدارای کشورمون اینقدر حقیر و ترسو و بزدلن که حتی از انتشار یه تصویر یا اهنگ یا فیلم و ……… که کوچکترین منافاتی با اهداف اونا داشته باشه جلوگیری میکنن و حتی از طرح انتقادات و بیان مشکلات هم ترس و واهمه دارن و سعی دارن همه چیز رو خوب و عالی جلوه بدن تا مبادا میز و صندلی های پادشاهیشون به لرزه دربیاد.جالب اینه که بعد صداشونو میندازن تو کله های خالیشون و فریاد دموکراسی هم سر میدن.

    دموکراسی

  2. این سحر قریشی هم عکسش همه جا هست چقدر دم دستی شده!!!!!

  3. موافقم با تسنیم

  4. سلام سایت خیلی خوبی دارین ولی اکثر تبلیغات اومده داخل مطالب چرا این جوری میکنید خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پیدا نیس نمیشه خوند مطالب خیلی قشنگی بود که تبلیغات اومده بود توش مث مطلبی که در باره شناساییه سال ها که سنبل چه حیونی هستن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*