آخرین خبرها
تعداد بازدید : 16,868

زن متاهلی که با دوست پسرش زندگی میکند + عکس

بعضی مواقع اتفاقات جالب و نادری در دنیا اتفاق می افتد . با توجه به فرهنگ غرب برای داشتن دوست پسر بلا مانع است اما یکسری اعتقاداتی دارند که پس از ازدواج به همسر خود پای بند باشند . شاید به زندگی خود پای بند نباشند و بعد از مدت کوتاهی از هم جدا شوند اما تا زمانی که همسر یکدیگر هستند خیانت نمیکنند (استثنا هم وجود دارد ما کلیت جامعه غرب را توضیح دایدم) .

zan51

در این داستان عجیبی که در انگلستان اتفاق افتاده است . ماریا عاشق دوست پسرش است و طبق گفته های وی نمیتوانید دل از او بکند به خاطر همین دوست پسرش را به خانه خود آورده تا در کنار وی زندگی کند .

در سوالی که دیلی میل از وی پرسید, چرا از همسر قبلی خود جدا نمی شوید و با دوست پسرتون ازدواج نمیکنید ؟ در جواب ماریا گفت : همسرم را دوست دارم او هم برای من خیلی جذاب است نمیتوان از کنارش به سادگی بگذرم . هر دوی اینها برای من عزیز هستم از هیچ کدامشان نمیتوان جدا بشم

نکته جالب داستان این است که ماریا صاحب دو فرزند است و این موضوع جامعه بریتانیا را نگران کرده است که فرهنگ غلط بتواند روی نسل آینده تاثیر گذار باشد .

به گفته ماریا شوهرش رابطه خیلی نزدیک و دوستانه ای با دوست پسرش برقرار کرده و هر سه نفر در یک بستر هم خواب هستند و هیچ مشکلی ندارند .

متاسفانه ازادی بیش از حد کشورهای غربی باعث ایجاد حنجارهای این چنینی می شود که بنیان خانواده را از ریشه میسوزاند .

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵۷ نظر

 1. میون این همه خوشگل کیو انتخاب کنم؟میون این همه خوشگل کیو انتخاب کنم؟

  به کدوم بگه اره کدومی رو ولش کنم؟

  پریوش.پروانه جون.پریساجون یا پریا نیلوفر نسرین و اذین نسترن یا انیتا کتایون هدیه شراره فریبا جون تینا و شیلا

  کیو انتخاب کنم؟ کدومو ولش کنم؟

  کیمیا یا انیتا پریوش یا ازیتا

 2. توی ایران هم بعضی ها همین طورن فقط به شکل مخفیانه
  دیگه گندشو در اوردن همه رو با هم می خوان

 3. توی ایران هم از این چیزا زیاد داریم فقط یه کوچولو با این یکی تفاوت داره.اونم اینه که شوهرو از این ماجرا بی خبر میذارن.
  مثلا همین تازگیا تو محله ما یه همچین اتفاقی افتاد.خانومه با دوتا بچه با دوست پسرش میریزن رو همدیگه و بعد یه مدتی خانم محترم باردار میشه.شوهرشم هم با خوشحالی منتظر بچه اش بود که بعد زایمان حسابی سورپرایز میشه.
  خانومه با افتخار به شوهرش و خانوادش اعلام میکنه که بچه مال تو نیست و مال دوست پسرمه.خیلی هم دوسش دارم
  حالا جالبیش اینه که دوست پسرش همسایه روبرو شونه و شوهرش همیشه اونو میدیده و باهاش ارتباط داشته.
  حالا بماند که چه افتضاحی شد براشون بین مردم.

  • احتمالا اهل مشهد بوده. خاک تو سر شوهرش بکنن که ببین چه رویی به زنش داده که زنش جرات کرده اصلا این حرفو مطرح کنه.. لابد بعدشم بخشیدتش و گفته بچه شو بده خودش نگه داره تو هم بمون از ۲تا بچه مون مواظبت کن عقده ای نشن:)

   • آیلین یک بار دیگه تو یک صفحه دیگه هرچی دلت خواست به مشهدی ها گفتی..
    اینجا هم دوباره؟؟؟؟
    واقعا نمی دونم چرا انقدر عقده داری و تا این حد بدون تفکر دهنت رو باز می کنی..
    چقدر در حسرت مشهد موندی که حالا منتظر فرصتی تا هر چی دوست داری بگی؟…
    خیلی برات متاسفم، آدمهایی مثل تو هیچ بهره ای از آگاهی نبردن..
    ظاهرا چیزی که هیچ نهایتی نداره، حماقته!!

    • آیلین جان ببخشیدا ولی همه جا هم خوب داره هم بد من
     نمی دونم که چرا شما از مشهدی ها اینجور میگید همه ما
     تو عمرمون اگه هیچ جا نرفته باشیم حداقل مشهد رفتیم
     با تمامشون هم برخورد داشتیم والا من نمی دونم شاید شما
     یه موضوعی برات پیش اومده که ناراحت شدی ولی این اشتباه
     هستش که به همشون ربط بدی توهمین سایت سه تا از بهترینشون
     هست شایدهم بیشتر فهیمه خانم تسنیم خانم واقا قاسم بسیار
     با شخصیت محترم با ادب وبا فرهنگ این عزیزان میزبان اقا امام
     رضا (ع) هستن احترام به میزبان اقا یعنی ارادت به اقا امام رضا (ع)
     فهیمه جان شما هم ناراحت نباشید مشهدی ها خیلی هم خوبن
     من خودم چند دفعه اومدم مشهد واقعا خیلی به هم خوش گذشته
     آیلین جان امیدوارم که شما هم اگه کینه ای از بعضی ها شون داری
     از دلتون پاک کنید انشاء…..

    • ممنون سایه جان..
     من ناراحت نشدم گلم.. اصلا این حرفها ارزش ناراحت شدن نداره، ولی اگه جوابی در ادامه بعضی حرفها نگی، شاید احساس کنن داری حرفهاشون رو تایید میکنی.

   • نمیدونم شما اهل کجایی اما مطمئنم ایرانی هستی .من نه به عنوان یک مشهدی (که مجاور امام رضا ع بودن مایه فخر ما مشهدیهاست وخدا رو شکر میکنیم که در تمام دنیا این نقطه رو برای ما انتخاب کرده)بلکه به عنوان یک ایرانی متاسفم که همچین تفکر سطحی و بچگانه ای داری.از بچگی همه سعی کردن به ما یاد بدن
    همه جای ایران سرای من است
    چو ایران نباشد……وصدها نمونه دیگه
    اما ظاهرا شما هیچی یاد نگرفتی نه معنی ایرانی بودن نه معنی احترام و نه ادب
    برای شما متاسفم اما برای خودم بیشتر که وقتی لازم باشه حاضرم برای یک وجب از خاک ایران جونم رو بدم اما میبینم افراد کوچک و بی ارزشی مثل جنابعالی هم جزیی از همین خاک هستین
    میدونم اهل هرجا که باشی شعور تو ربطی به همشهریات نداره .حتما مردم شهرت انسانهای محترمی هستن

    • عزیزم زیاد حرص نخور پوستت لک میفته
     اگه انقد مردمتون راحت برا ۱وجب از خاکشون جونشونو میدادن ایل افشار مجبور نبود برا حفاظت از مرزهای خراسان غرب کشور رو ترک کنه و برا دفاع بیاد اونجا. پس لطف کن انقد شعار نده عزیزم

     • ایل افشار را از ترس ادعای استقلال تبعید کردن به خراسان و ربطی به دفاع از مرز شرقی نداشت(همون ادعای استقلالی که اوایل انقلاب هم به خاطرش جنگ راه انداختن)

 4. یکی از علل طلاق تو ایران خیانت هستش …..
  واقعا چرا خب اگه نمیخان طرفشون را چرا ازدواج میکنن ؟؟؟؟
  که بعدا خیانت کنن خب همون اول با دوس پسر شون ازدواج کنن ….
  جزه جیگر زده ها ……..

 5. از نظر علم ژنتیک احتمالا شوهر این زن با “سیب زمینی” رابطه خویشاوندی داره!!!!!!!!!!!!

 6. محمدقریاد یامحمدا

  عزیزم این که یک مورد درهزاران ازدواج دیده میشود رامرسومات ان کشور نمیدانند درایران چندتا خفاش شب داشتیم ایا با هزارتا فاسد چون خفاش رامیتوان جمعیت ۸۰میلیونی ایران راخفاش نامید دراروپا وغرب هم همینطور هست انها هم به زندگی خانوادگی اهمیت حتی بیشترازایران میدهند خیانت همیشه منفور است امادرایران خیانت مرد به همسر رانمیبینند که این خیلی بی انصافی هست خیانت خیانت هست چه مرد وچه زن به همسر انجام دهد چرااسلام میگوید باید ازهمسرت برای زن دوم کسب اجازه کنید یعنی خیانت نکن بدون مجوز خانمت حق نداری همسر دوم انتخاب کنی یواشکی صیغه یا با خیابانی هال نکن من این افراد رادرتهران باسمتهای ریاست بانک ووبسیاردیدم که به همسر واقعا زیبای خودخیانت میکردند وبا زنی فگوری که والله من مجردانوقت حالم به هم میخورد به اونها نگاه کنم باذوق واشتیاق وپول وخرج باولع وفیگورخاصی هال میکردند که من والله استفراغم میگرفت اری مردان اشغال خور کثیف نجس من درمحیط کارم دربانک سپه با سمتهای رییس معاون مدیر متاسفانه درتهران بندرعباس ووو دردوران اشتغالی دردهه ۷۰واوایل ۸۰زیاد دیدم بااینکه من مجرد بودم وانها مثلا همگی متاهل بودند برای انها وخانمهاشون ودختراشون فقط تاسف وافسوس میخوردم البته بعضی موارد باچشم میدیدم یعنی افرادی درتهران به من نشان میدادند میدیدم خانم این رییس بانک همکار من با جوانکی غریبه ولات درحال بوسه گرفتن و.. هستند… بگذریم .اما اری گاها من همسرانی دیدم که خودشان بعلت مشکلاتی که داشته اند برای همسرش خواستگاری رفته است البته اینها واقعا افرادی بسیار استثنایی ونمونه وباشعور هستند گاها میبینم حتی روستایی کوهکی ویااز شهر کوچکی هستندکه باید به انها افتخار کرددرایران بیشتر مردان به همسرانشان خیانت میکنند زنها بسیارکم و بندرت خیانت میکنند که ان بستگی به خانواده ان زن دارد ضمنا امار طلاقها هم درایران بیشتر به خاطر مادیات وخصلتهای زشت مرد میباشد تازن البته زنان بیشتر بخاطر اعتیاد ویا خساست بیش ازحدومادی بودن ودروغگو بودن بیش از حدمرد یا ولخرجیهای بیش ازحد برای دیگران یا نداشتن کار وشغل ودرامد وخانه وعقیم بودن مرد وعصبی وبدبین بودن ذاتی مردویابندرت نازایی زن وو به طلاق کشانده میشونددرایران خیانت درطلاق بندرت درحد صفر دلیل میباشد از هر ۱۰۰هزار زن ایرانی سوگند میخورم کمتر از۱۰زن هم اهل خیانت باشند انهم بیشتر درشهرهای شلوغ نه شهرستانهای کوچک وووو

 7. خاک بر سر شوهر بی غیرتش.واقعا متأسفم.
  درضمن دوستان لطفا بهم توهین نکنید.آیلین هم حتما چیزی دیده که اینجوری بدبین شده فهیمه جان شما میتونستید اینو جور دیگه ای بیان کنید و سوتفاهم رو برطرف کنید نه اینجوری حرفای رکیک بگید.لطفا از حرفام ناراحت نشید

  • آیسان عزیز
   من چه حرف رکیکی گفتم؟؟؟؟؟؟
   این خانم اولین بارشون نیست که اینطوری توهین می کنند… والا صبر و تحمل آدم یه حدی داره، دیگه چه صفت زشتی رو مونده که به مشهدی ها نسبت بده؟؟
   موضوع دیگه ای که هست اینه که من چون مشهدی هستم ناراحت نشدم، باور کنید اگه این توهین رو مثلا به اصفهانی ها یا شیرازی ها هم می کرد من همین قدر ناراحت می شدم..
   آخه کدوم عقل سلیم می تونه یک صفت رو به میلیونها نفر انسان تعمیم بده در حالی که حتی دوقلوهای یکسان تفاوتهای فکری و رفتاری بسیار زیادی با هم دارن؟

  • حرف رکیک؟!کو؟ کجا؟

 8. ایلین جان مشهدی ها هم خوب و بد دارن

  دوستان یه ذره ارامش داشته باشین حالا ایلین یه چیزی گفت اشتباه کرد سی نفری نریزین سرش

  • به آیلین بگویید از دست مشهدی ها عصبانی باشد و از این عصبانیت بمیرد!!!!!!!( با اقتباس از فرموده جناب مدرس)

   • لایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک!!!!!!

   • انشالله خودت زودتر از همه میمیری. اولا من درست گفتم که اهل مشهد بوده چون آقا قاسم خودشون اهل مشهد هستن و گفتن که همشهریشونه. در ثانی من قبول دارم همه جا خوب و بد داره اما من اکثریتو گفتم. من نه یکی دو مورد بلکه بیشتر باهاشون از نزدیک برخورد داشتم که بهیچوجه انسانهای خوبی نبودن. ازونها که تو روی آدم فقط لبخند میزنن اما کوچکترین معرفتی ندارن. شما اگه اینجا تعصب شهرتونو نگه میدارین حق دارین. اما خداییش اگه ۱سر تو صفحه حوادث بزنین روزی نیست که از مشهد خبرهای اینچنینی نوشته نشه. منتها مشهدیا فقط بخاطر امام رضاست که کسی شهرشون میره . وگرنه عمرا کسی قدم به اونورا میذاشت.
    اینو فقط من نمیگم . قبلا هم ۱چیزایی شنیده بودم منتها باور نکرده بودم تا اینکه ۵مورد که باهاشون برخورد داشتم و از نزدیک شاهد رفتارشون بودم.

    از اون اقلیت محترم مشهد هم عذرخواهی میکنم که به اونام تعمیم داده شد.

   • لایک…….

    خیلی باحالی…

   • لایک…. خیلی باحالی

  • ممنون از آقای امیرحسین عزیز. درسته حق با شماست .اما مطمئن باشین منم ۱چیزایی دیدم که اینطوری فک کردم. اونم به دفعات

 9. یه حرفم بشنو از مادر عروس خخخخخخخخخ (تسنیم)
  فهیمه جان شما درست میگید.همه جا خوب و بد داره.حالا شما خودتونو ناراحت نکنید.به قول امیرحسین یکم آرامش داشته باشین خخخخ

 10. ایسان تو همون ایسان که تو سریال ایزل بود خوشگل بود نیستی؟

 11. همه جای ایران سرای من است،
  ایلین اسمش ترکی هست و اهل آآذربایجان! حالا خوبه بنده یه مدت اونجا زندگی کردم و میدونم چه خبره!
  خوبه حالا من بیام وبگم ترکا فلان و بهمان!بگم؟؟ بگم؟؟؟
  یاد خدابیامرز ا.ن. افتادم،
  ولی نمیگم، چون همه جا خوب و بد داره!!! امیدوارم این اصل ساده رو بفهمیم!

  • اولا ترک فقط مال ۱شهر نیست و در کل ایران ترک هست. در ضمن از اقلیت خوب و بامعرفت مشهد قبلا عذرخواهی کردم که این قضیه به اونام تعمیم داده شد.

  • نازی جون چرا دقت نمی کنی عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟
   از شما بعیده!!!!!
   بیش از سه میلیون جمعیت شهر مشهد، اقلیتی هستند که حالا با یه عذرخواهی همه چی حل میشه!
   اصل کار اون اکثریت (همون پنج مورد جامعه آماری) هستند که بر پایه اونها باید قضاوت کرد!!!!!!!
   .
   .
   حالا خارج از شوخی یه مساله ای که هست، مردم شهرهای اطراف مشهد مثل سبزوار و قوچان و تربت و ….. عموما خودشون رو مشهدی معرفی می کنند..
   کسانی هم که فقط برای زیارت میان مشهد و از اطراف حرم دورتر نمی شن، با بازاری های اطراف حرم در ارتباطن که اونها ها اکثرا مشهدی نیستن… در نتیجه فرهنگ های بسیار مختلفی رو به نام فرهنگ مشهد می شناسن که باعث میشه تصور غلطی از این شهر داشته باشن.

   • فهمیمه خانم شما فک کن مثلا با ۱۰۰نفر از ۱شهر برخورد داشته باشین که هر ۱۰۰نفر هم ۱جور باشن حالا اگه ۱۰میلیونم اون شهر جمعیت داشته باشه مطمئن باشین اونوقت شمام مث من فک میکردین. قضیه آمارواحتمال .

    البته شایدم حق با شماست که از شهرهای اطراف زیاد تو مشهد هستن و خودشونو مشهدی معرفی میکنن

    • ببین آیلین جان
     من خودم مدتی تهران زندگی می کردم، اونجا با دو نفر آشنا شدم که خودشون رو مشهدی معرفی می کردن، وقتی ازشون پرسیدم مال کدوم قسمت مشهد هستین؟ گفتند: مال خود مشهد که نیستیم، اطراف مشهدیم و بعد این اطراف مشهد بودنشون معلوم شد ۴۰۰ کیلومتر با مشهد فاصله داره…!!!
     .
     .
     همه جای دنیا، شهرهای مذهبی که می ری.. اطراف حرم یا زیارتگاه؛ عده ای فرصت طلب و سودجو هستند که سر مردم رو کلاه می ذارن، حالا چه مال اون شهر باشن و چه نباشن..
     .
     .
     من هم نمی خوام بگم همه مشهدی ها عالی و خوب و بدون عیب هستن…اما اینکه بخواهیم بگیم همه مردم این شهر بد و خلافکارن واقعا بی انصافیه..
     مشهد دقیقا مثل تهران، مهاجرهای زیادی رو پذیرفته و به همین دلیل فرهنگش از خلوص و یکدست بودن دراومده.
     .
     .
     موضوع خلافکارهایی هم که می گی، معنیش این نیست که در مشهد بیشتر از جاهای دیگه است، مطمئن باش بقیه شهرها وضع بدتر نباشه بهتر نیست..
     اما چون مشهد خیلی توریست (ایرانی و خارجی) داره، برای حفظ امنیت شهر، خیلی شدید با مجرمانی که امنیت شهر رو تهدید می کنن برخورد می شه و انصافاً به نسبت بقیه شهرها مشهد از امنیت بالاتری برخورداره…
     .
     .
     دوست عزیز من اگه تند رفتم و باعث ناراحتی شما شدم عذر می خوام.. اما خواهش می کنم دیگه این موضوع رو تکرار نکنید..

   • فهیمه گلم داری یه جورایی تو ذهنها اینو تداعی میکنی که مشهدی هایی که جنسشون شیشه خورده داره از شهرهای اطراف مثل سبزوار تربت و…..هستند و خودشونو مشهدی معرفی می کنند که انصافا درست نیست و باز توهین به مردم این شهرها میشه بهتره اصلا نام مکان خاصی رو نبریم اینجوری بهتر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

    • نه اصلا منظورم این نبود…
     منظورم اختلاط فرهنگ ها بود، چیزی که دقیقا تو تهران هم اتفاق افتاده.
     بذار این طوری بگم، بالاخره همه ما ایرانی هستیم و از اون بالاتر انسانیم، هیچ روستا و شهر و دیاری هم به نظر من خوب مطلق یا بد مطلق نیستند، مشکل از جایی شروع می شه که فرهنگها به صورت اشتباه و ناقص با هم آمیخته می شن…
     و این اتفاق در شهرهای بزرگتر و مهاجرپذیرتر بیشتر رخ می ده..

     • فهیمه جون هم اختلاط فرهنگ هاست هم موقعیت جغرافیائی
      اصولا استان هائی که هم مرز کشورهای همسایه هستن آسیب های بیشتر یمی بینن حالا چه از نظر ناامنی و….الان استان خراسان وسیستان هم مرز پرخطرترین کشورهای دنیا هستن همین میزان امنیت هم خودش نتیجه تلاش مردمان این دواستان هست واگه اخباری هم در روزنامه های می شنویم به نظر من تا حدودی طبیعیه

     • بنفشه عزیز
      کاملا حق با شماست.

    • من هم کاملا با تسنیم موافقم. اگه این طرز استدلالمون باشه پس یادمون باشه ما هم وقتی ۵ تا ترک بد دیدیم (که دیدیم!!!) راجع بهشون قضاوت کنیم حالا دیگه چه فرقی داره تبریز یا اطراف تبریز!!!

 12. فقط در یک صورته که دو مرد و یک زن میتونن توی یه تخت بخوابن ، اونم وقتیه که مردا همجنسگرا باشن! وگرنه از غیرت یک مرد این قضیه خارجه!

  • لایییییییییییییییییییییک ناز نازی جونم ……..
   تسنیم جان وفهیمه جان من فقط واقعیتی که دیده
   بودم گفتم واقعا که برا من همیشه اینجوری بوده …….
   مرسی از لطفتون ………

 13. به به.میبینم که باز یه بحث جنجالی داغ راه انداختین. باز من یه چیزی گفتم یه داستان درست شد. ای بابا.
  اگه میدونستم این داستان اینقدر مورد توجه واقع میشه یکم غلظتش رو بیشتر میکردم تا فضا گرمتر شه.
  در کل اینقدر خوشم میاد و لذت میبرم که به جون هم میفتین.خیلی جالب و بامزه میشین.یعنی تو این روزا هیچ چیز مثه این منو اینقدر خوشحال نمیکنه.

 14. خیلی باحال گفتی قاسم
  من هم اتفاقا می خواستم همین رو بگم یه شخص یه کامنت گذاشت بقیه با هم درگیر شدن …
  متاسفانه قضیه ای که قاسم تعریف کرد در همه جای ایران کم وبیش دیده میشه …به جای اینکه به فرهنگ همدیگه بتازیم بهتره اصل مطلب رو درک کنیم

 15. ارزش انســان ز علـم و معـرفت پیـدا شـود / بـــی هنـر گر دعـوی بیجـا کند رســــوا شود

  هر که بر مردان حق پیوست عنوانی گرفت / قطره چون واصل به دریا می‌شود دریـــا شود

  ای‌ که بر ما می‌کنی از جـامه ی نو افتخـار / افتخــــــار آدمـی کی جــامـه ی دیبــــــا شود

  قیمت گوهــــر شـود پیدا برِ گوهر شنــاس / قــدر مـــا، در پــای میــزان عمــل پیــــدا شود

  آدمــی هرگــز نمی‌بینـد ز سنگینی گزنــد / از سبک مغزی بشر چون سنگ پیش پا شود

  در مسیر زندگی هرگــز نمی‌افتد به چـــاه / بــا چــــراغ دیـــن و دانش گر بشـر بینـــا شود

  ما که در راه طلب دم از حقیقت می‌زنیم / طــعنـه‌های مــدعــی کــی ســدّ راه مــا شود

  سـر فـــرو می‌آورد هــر شــاخه از بـارآوری / مـی‌کند افتــادگی انســــان اگـــر دانــــــا شود

  چنـد روزی گـر به کـام مدعی گردد فلـــک / غم مخور خسرو که روزی هم به کام مـا شود

 16. امیرحسین اگه خوشگل بود آره خودشم خخخخخخخخ شوخی کردم

 17. خوشبختم ایزل.شما کجا اینجا کجا؟خخخ

 18. نازنین جون لاااااااااااااااایک منم باهات موافقم

 19. این مرد چپیه خیلی آشناس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*