آخرین خبرها
تعداد بازدید : 9,871

انتشار عکس های خصوصی و جنجال هک شدن صفحه شخصی ارسلان قاسمی و صحبت های پدر او + تصاویر

همه ما چهره پسر کوچک و شیرین سینما و تلویزیون در سالهای گذسته را به خاطر داریم که هم اکنون نیز حضور پررنگی در فیلم ها دارد و لی متاسفانه چند روز پیش اعلام کرد که صفحه شخصی اش را هک کرده اند و بازتاب این خبر در رسانه ها موجب آگاهی مردم از این موضوع شد.

احمد قاسمی، پدر ارسلان قاسمی بازیگر سینما وتلویزیون گفت: متاسفانه محبوبیت فرزندم را نشانه گرفته اند و قصد سواستفاده از این موضوع را دارند.

احمد قاسمی، پدر ارسلان قاسمی بازیگر سینما وتلویزیون گفت: متاسفانه محبوبیت فرزندم را نشانه گرفته اند و قصد سواستفاده از این موضوع را دارند. احمد قاسمی پدر ارسلان قاسمی بازیگر تلویزیون وسینما از شناسایی هکر پیچ صفحه شبکه اجتماعی این بازیگر داد و توضیح داد: متاسفانه بعضی افراد از نام پسرم سو استفاده می‌کنند که بعنوان نمونه می‌توان صفحات مختلفی که در شبکه‌های گوناگون اجتماعی وجود دارد، نشان داد. امیدوارم که به حریم شخصی افراد در هر جایگاهی که صاحب منصب هستند، احترام گذاشته شود.

وی افزود: رد کسی که پیچ اینستاگرام ارسلان قاسمی را هک کرده، پیدا کردیم و ظرف چند روز آینده پلیس فتا وی را دستگیر خواهد کرد. متاسفانه چند روزی است که هوش و حواس پسرم و خانواده درگیر این اتفاق است که امیدوارم هرچه سریعتر با دستگیری وی این مسئله خاتمه پیدا کند.

 همچنین پدر ارسلان قاسمی راجع به نوشته‌هایی که در بدن این بازیگر مشاهده می شد، عنوان کرد: این نوشته ها همگی فتوشاپ هستند و هیچکدام از این نوشته در بدن فرزندم وجود ندارد، می خواهند با نشان دادن این تصاویر محبوبیت این بازیگر جوان را در دل مردم زیر سوال ببرند، امیدوارم که در آینده دیگر شاهد اینگونه مسائل نباشیم.

جنجال هک شدن صفحه شخصی ارسلان قاسمی و صحبت های پدر او

ارسلان قاسمی

جنجال هک شدن صفحه شخصی ارسلان قاسمی و صحبت های پدر او

ارسلان قاسمی

جنجال هک شدن صفحه شخصی ارسلان قاسمی و صحبت های پدر او

ارسلان قاسمی

 جنجال هک شدن صفحه شخصی ارسلان قاسمی و صحبت های پدر او

ارسلان قاسمی

ریتم زندگی

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵ نظر

  1. جدی خوشگله این؟ ایشششششششششش

  2. حداقل صفحه یکی رو حک میکردین که ارزش داشته باشه.مثلا مهناز افشار نیوشا ضیغمی الناز شاکردوست

  3. حالا همچین توفعه ای هم نیست

  4. الوووووووووووووووو بیاین وبم

  5. خیلی با شخصیت و متین هستش.نه خدایی خوشگلم هست الان سن بلوغشه اینه اگه بزرگتر بشه خیلی خوشگلتر میشه.انشالله موفق باشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*