آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,423

درگیری اینستاگرامی بهنوش بختیاری با خواننده زیر زمینی

پیش از این بهنوش بختیاری بازیگر طنز سینما و تلویزیون با انتشار چندین عکس در صفحه ی اینستاگرام  خود به حمایت از امیر تتلو و سبک او پرداخته بود و این خواننده ی زیر زمینی نیر که مدتی شایعه ی دریافت مجوز او بر سر زبان ها افتاده بود ، به تقدیر از این اقدام بهنوش بختیاری پرداخت .

اما در چند روز گذشته با پیشی گرفتن تعداد هواداران بهنوش بختیاری از امیر مقصود لو ، این خواننده با انتشار تصویری در صفحه ی خود ، این هواداران را ساختگی دانست که این پست واکنش بهنوش بختیاری را در بر داشت ، و در نتیجه باعث ایجاد اصطکاک میان این دو هنرمند و در نتیجه هواداران این دو شد ، در بیانه های صادره از این دو هنرمند را می خوانید :

بهنوش بختیاری :

سلام دوستانم..من نمیدونم آیا نیروی حسادت انقدر میتونه قوی باشه که حتی کسی رو که یک عمر برای این مردم خالصانه کار کرده وخنده به لبشان آورده رو هم میشه با تهمت و بی ادبی و تخریب چهره او پیش مردمش از چشم انداخت..اونم از طرف کسانی که با خوش قلبی تمام ازشون حمایت کردم..نمیدونم آیا میشه محبت و عشق مردم روستاها رو که حتی موبایلم ندارند رو خرید..اما اگه خدا بخواد به تو عزت میده..درست مثل خدابیامرز مرتضی پاشایی که متاسفانه بعضی ها به اوو جایگاهش هم حسادت کردن..دو روزه دارم توهین میشنوم و نمیدونم گناهم چیه..آدم به خاطر به ثمر رسیدن تلاش و موفقیتش در ایران تنبیه میشه..اون بیرون نزدیک هشتاد میلیون نفر انسان هست که این فضا در برابرش هیچ است و من افتخارم اینه که دورترین روستاهای این کشور رو دیدم و مردمش منو روی سر گذاشتن..این لطف اون بالایی هست..ما کی هستیم؟سپاسگزارم از توهین هاتون عشاق بدون قید وشرط..دعا کننده های هرشب. .به این سادگی نمیتونیم آدمارو به خاطر بالاتر رفتن خودمون از چشم مردم بیندازید.

اعتبار مثقال مثقال جمع میشه با اخلاق و انسانیت..نه با پست اینستاگرام.همیشه از خدا خواستم هر چی بهم میدی اول جنبه اونو بده..و حسادت و تهمت و از وجودم بگیر..از دوستانم انتظار دارم پا روی حق نگذارند و عشق بدون قید وشرط رو با شعور وادب و شخصیت اجتماعی به دوستان نشان بدید.در ضمن قابل توجه دوستان،من که یک شبه به اینجا نرسیدم و دوستانی که منو می شناسن میدونن که من از سال ٧۴ بی وقفه کار کردم و زحمت کشیدم و همیشه جواب بی معرفتی رو با معرفت دادم.کاشکی کسایی که توهین و بی ادبی می کنن،پست های چهار ماه قبل من رو ببینن که من چطوری به حرمت موسیقی با نهایت احترام و خوش قلبی دو پست از کسی که تا حالا ندیدم گذاشتم و دفاع کردم
مرسی که جوابم رو اینجوری با نا جوانمردی دادین..ما فیک..شما طبیعی..ما بد شما خوب..شما اول..اول..در پناه حق…یاعلی.

 

امیر تتلو :


خوب اولا که من منظورم خانم بختیارى نبود و خیلیا بودن که لایکارو توش کردن ولى ما مثل همیشه حرفو انداختیم زمین و اونى که صاحبش بود ورش داشت !!! عرضم به حضورشون که من هنوز هم نمیدونم ایشون کى هستن ولى چون تتلیتى بودن ما حمایت کردیم و فالورشون رفت بالا ولى نه دیگه نهصد هزارتااااا !!! جنگه مگه !؟؟؟ باز اگه خانم حاتمى یا مثلا على کریمى انقدر میشد یه حرفى !!! در ضمن شما از سال ٧۴ کار کردى پولشو گرفتى !!! منت گذاشتن نداره که !! الانم همه جاى ایران اگه رفتین واسه شعبه ى پاندوراتون و تبلیغات و پولتون بوده وگرنه عاشق چشم و ابروى مردم نبودین !!! خوش بختانه من یکى از همه چى خبر دارم حتى چیزایى که نمیبینم !!!! من هر روز پروفایلارو چک میکنم شما که خودم یه ماه پیش شاتتون کردم دویست هزارتا بودین چطور یه شبه شدین پونصد هزارتا ؟!؟؟ روز هشتصد هزارتاییم چکتون کردم شدین هفتصد هزارتا !!!! و روز نهصد هزارتاییى هشتصد هزارتا بودین چه جورى یه شبه شد نهصد و پنج هزارتا بعد لایکاتون بیست هزارتاس!!! تازه پستى که دو هفته پیش گذاشتین !!!! من حواسم بدجورى جمع هستش متاسفانه !!!! شما هم یا مثل من که دیروز معذرت خواهى کردم معذرت میخواین به خاطر این متن زشتتون و توهینى که به هوادارامون و دعا هامون کردین یا هرگز دیگه تتلیتى نیستینو هر چه براتون پیش بیاد مسئولش خودتونید !!!! دوروز که چیزى نیست اون زرشک طلایى به کل از بین رفت چون فکر میکرد هواداراى ماهم مثل مال خودشون فیکن !!! در ضمن این تیکه ها که بهم میندازین خودم نوشتمشون رو کاغذ : بابا قوى قدرتمند

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۸ نظر

 1. چه جنگ مسخره ای…اه اه حالم به هم خورد.

 2. تو رو خدا ببین سر چی دعوا میکنن.اخه لایک و فالوئر ارزش این کارا رو داره.این انگل بازیا رو میینم میخوام با سر برم تو مانیتور.ما غصه چیو میخوریم اینا به فکر چی هستن.

  اصن بچه ها یه بحثی راه بندازین و یه چندتا فحش اب دار به اینا بدین من دلم خنک شه.

  اخه ادم اینقدر …………………………….

 3. واقعا متأسفم برا این کارای احمقانه شون.دنیا به چه فکر و کاریه اینا به چه فکرین.لایک یکی دیگه بیشتر از اون شده اون یکیم حواسش خیلی جمع بوده فهمیده که مثلا تقلب کرده واقعا که….

 4. عاشقتم تتلو……مثل خودمی رک رک…..

 5. نگاشون کن ببین عین دوتابچه سر چه چیزها با هم دعوا می کنن
  حالا خوبه هر دوشون تحفه ای هم نیستن

 6. خب به ما چه به جهنم که باهم دعوا میکنید یعنی این خیلی مهمه که رسانیش کردین اسکو لها …….

 7. آقای تتلو اول برو سر و شکلت مثل یه مرد واقعی درس کن بعد بپر به مردم و دعوا راه بنداز

 8. ۱- فیلد کاری این دو نفر متفاوته و هیچ سنخیتی با هم ندارند. نه رقیب همند نه رفیق هم. پس با هردوشونم: عیسی به دینش موسی به دینش. به شخص خودتون احترام بذارید و حرمت همدیگه رو نشکنید و آبروی همدیگه رو در انظار عمومی نبرید. حتی اگر از رازهای مگوی همدیگه خبر داشته باشید هم ” شما” وظیفه ی نشرش رو ندارید و به مخاطبانتون هم ربطی نداره. هر دوی شما حد کاری خودتونو می شناسید پس در راه اعتلای هنری خودتون قدم بردارید نه کل کل و دعوا و اثبات خوبی خود و بدی دیگری.
  ۲- آسمانیهای ۹۰ با نشر این مطلب درگیری اینستاگرامی چه هدفی را دنبال می کند؟ شاید صاحبان این سایت اگر در خیابان دعوای دو نفر را ببینند نه فقط جداشون نمی کنند بلکه خودشون هم کمک می کنن دعوا شدیدتر شه و تازه مردمم تشویق می کنن بیان تماشا…! نکنید عزیزان. منتشر نکنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*