آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,534

بازگشت مجری مشهور به تلویزیون

 بازگشت مجری مشهور به تلویزیون

به گزارش نیک صالحی، محمد احسانی مدیر شبکه یک سیما که صبح امروز از پشت صحنه سریال «تعبیر وارونه یک رویا» فریدون جیرانی بازدید کرد در رابطه با پخش فیلم‌های نوروزی تلویزیون گفت: ۶۰ الی ۷۰ درصد از کارهای اولیه برای پخش فیلم‌های نوروزی از شبکه‌های تلویزیونی انجام شده است و فقط توزیع آن‌ها در شبکه‌ها باقی مانده که قرار است آن هم به‌زودی انجام شود.

وی افزود: در مجموع سه فیلم مربوط به تولیدات خودمان است و تعدادی فیلم‌های ایرانی و خارجی خریداری کرده‌ایم تا در ایام نوروز از شبکه یک سیما پخش شود.

احسانی درباره پخش فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» در ایام نوروز از تلویزیون تصریح کرد: شنیده‌ام که در تأمین برنامه بحث خرید حق پخش فیلم «شیار ۱۴۳» مطرح شد، اما اطلاع دقیقی درباره به نتیجه رسیدن آن ندارم. تلاش می‌کنیم تا فیلم‌های خارجی خوبی خریداری کنیم تا در ایام نوروز برای مخاطبان پخش شود.

وی تصریح کرد: برنامه‌های غیرنمایشی شبکه‌های سیما تا حد زیادی متأثر از ایام فاطمیه است. برخی مستند‌ها و فیلم‌هایی که برای پخش در نوروز آماده کردیم، مضمون «مادر» و «مقام زن» را خیلی برجسته کرده است.

مدیر شبکه یک افزود: گفت‌وگوهایی برای حضور شهیدی‌فر در این شبکه انجام شده است و ایشان هم طرحش را به شبکه ارائه داده است؛ انشالله از اوایل سال ۹۴ یک برنامه مشابه «پارک ملت» با اجرای ایشان داشته باشیم.

تسنیم

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴ نظر

  1. چقدر پیر شده

  2. اجراهاش رو دوست دارم اما خیلی وقته ندیدمش

  3. شهیدی فر عالی هست. من برنامه هاشو دوس دارم. واقعا نگاه روز داره به مسائل

  4. خیلی پیر شده.بیا یکیم که خوب اجرا میکنه و حرف حق میزنه باهاش اینجوری میکنن.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*