آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,429

خودارضایی کودک ۹ ماهه همراه با خیس شدن غیر ادراری!

ظاهرا وقتی قرار است آسمان ریسمان شود تا برنامه های صداوسیما عامل تحریک جنسی! نشان داده شوند، آوردن مثال های تخیلی که با عقل کودکان هم سازگار نیست اشکالی ندارد. (تصویر تزیینی است)
به گزارش البرزنیوز، بسیار پیش آمده که به احکام مفتیان وهابی و سلفی خندیده ایم . از اینکه بستن کمربند ایمنی خودرو حرام است چون باعث جلوگیری از قضا و قدر می شود تا احکام مضحک درباره کولر و زمان بازی فوتبال و … اما در این مدت غافل بوده ایم که در نزدیکی های خودمان هم هستند گروهی که مردم و مخاطبان را چون خودشان «جگر» فرض کرده اند و با هر قصد و نیتی به برنامه های صداوسیما می تازند.
به تازگی یک سایت به اصطلاح خبری که نام شیعه را یدک می کشد ادعا کرده که یک خانم دکتر از ماجرای خودارضایی نوزاد ۹ ماهه ای تحت تاثیر برنامه های صداوسیما خبر داده است.
جدا از اینکه در روزهای پایانی سال و در کشاکش گرانی های مختلف حتما باید فضایی هم برای خنده و تفریح مردم وجود داشته باشد و این به اصطلاح خبر داغ یکی از آنها است، ادعای این خانم مثلا پزشک هم در نوع خود جالب توجه است.
خانم ه به این سایت گفته است: متأسفانه وضعیت فرهنگی جامعه به شدت بحرانی است و روز به روز هم در حال بدتر شدن است. هر روز بیمارانی به ما مراجعه می کنند و اتفاقاتی را بیان می کنند که بی سابقه و تکان دهنده است.
این پزشک همچنین افزود: هفته گذشته یکی از بیماران، نوزاد ۹ ماهه خود را نزد بنده آورد و گفت “فرزندم هر روز سه بار به خود می پیچد و دقایقی بعد شروع می کنند لبخند زدن. در همین حال شلوارش هم خیس می شود. ابتدا فکر می کردم ادرار کرده اما بعد از بررسی موضوع متوجه شدم خیسی بر اثر ادرار نیست لذا نگران شدم و نزد شما آمدم”.
این بانوی کاشف العجایب ادامه داد: بعد از تعدادی سوال و شنیدن پاسخ این بانوی نگران، متوجه شدم که وی همواره برای سرگرم کردن نوزادش، او را مقابل تلویزیون می گذاشت تا برنامه کودک یا دیگر برنامه های تلویزیونی اعم از سریال و غیره را مشاهده کند.
او افزود: ابتدا بنده فکر کردم که این خانواده در خانه شان ماهواره دارند، اما متأسفانه فهمیدم حتی ماهواره هم ندارند بلکه این کودک از طریق برنامه های بد آموزش رسانه ملی بخصوص سریال هایی که پخش می شود،‌ تحریک می شده و به این شیوه خود ارضایی می کرده است.
خانم دکتر هاشم در ادامه گفت: شاید در نگاه اول، والدین فکر کنند که برنامه هایی که پخش می شود مشکلی ندارد اما باید بدانند در بسیاری از مواقع نوع پوشش و اتفاقاتی که در سریال رخ می دهد اعم از آشنایی دختر و پسر، عاشق شدن، ازدواج، طلاق و غیره و نیز استفاده از برخی پوشش های رنگارنگ و مهیج، همه و همه به مرور زمان بر روان انسان ها و بخصوص کودکان تأثیر منفی می گذارد و در نهایت ما شاهد رخ دادن چنین اتفاقاتی می شویم.
این پزشک ایرانی که احتمالا چیزی راجع به کنجکاوی جنسی کودکان از سنین پایین و نیاز به پاسخ صحیح درباره شناخت بدن آنان نمی داند گفته است یک بار هم مادری نزد من آمد و از رفتارهای جنسی دو کودک زیر پنج سال خود خبر داد و گفت “مشغول کار منزل بودم، متوجه سکوت دو فرزند دختر و پسرم شدم. رفتم ببینم که چه کار می کنند؟! دیدم که همدیگر را عریان کرده اند”.
گزارش البرزنیوز حاکی است، سایت مدعی نام شیعه با تمام توان تلاش کرده به صداوسیما و برنامه های تلویزیون بتازد اما وقتی با واکنش و تمسخر بینندگان این مطلب مواجه شده مجبور به تصریح و تابلونگاری شده و توضیح تکمیلی داده است که ” متأسفانه این کاربران عزیز، بجای اینکه متوجه بخش مهم خبر یعنی انحراف در برنامه های رسانه ملی باشند، به اتفاقی که برای نوزاد رخ داده توجه کرده اند و به دلیل بی سابقه یا کم سابقه بودن چنین اتفاقی، از اصل منکر آن شده اند.”
البرزنیوز امیداور است سایتهایی که این روزها برای گدایی کلیک دست به هرکاری میزنند و یا با اغراض مختلف به نهادهایی مثل صداوسیما می تازند با کمی وجدان و احساس مسئولیت ساحت مقدس جامعه را مخدوش نکنند و بهانه برای خنده و تمسخر مذهب ارزشمند شیعه نتراشند.
تصور کنید همانطور که ما به فتاوای شیوخ وهابی میخندیم ، حالا این مطلب واهی چه بهانه ای برای معاندان درست خواهد کرد.
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۸ نظر

 1. میخواستم به عنوان کارشناس این مسائل یه متن جامع و قشنگ درباره تلویزیون بنویسم ولی با خودم گفتم وقتی کسی نیست بخونه چه کاریه.برم بخوابم بهتره.این شد که رفتم خوابیدم و شما دوستان هم از نظرات گران بهای من محروم شدین.

 2. من خیلی اتفاقی این خبرو تو اون سایت خوندم غیر از اینکه با این حرفهای مسخرشون شعور مخاطب را زیر سوال برده بودن، بیشتر از قبل صلاحیت و اعتبار خودشو نو به باد داده بودن. جالب اینکه کامنتهای این خبرو که میخوندی یک نفر پیدا نشد که تایید کنه این خبرو و آخر سر دیدن که خیلی مورد هجوم واقع شدن یه لینک گذاشته بود که تماس با خانم دکتر برای اطمینان از صخت خبر!!!!
  به روباه گفتن شاهدت کیه ؟گفت :دمم… بنظرم اول باید اون خانم دکترو به روانپزشک میبردن واسه تایید صلاحیت و صحت عقل و بعدش هم پروانه طبابتشو میدادن دستش بذاره دم کوزه آبشو بخوره!
  والا همینا هستن که ضربه میزنن به اعتماد مردم.آخه بچه ۹ ماهه که تا دوسالگی شیر میخوره چی میفهمه از فیلمهای صدا و سیما ؟؟؟( حتی با دیدن کارتونهاش) یعنی واقعا ” تا این حد فیلمهای صدا و سیما پورنو هست که ما نمیبینیم ولی اون بچه نه ماهه میبینه؟ اینا به مفتی های وهابی گفتن …

 3. دکتر توهم داشته حسابی …
  ولی خیلی خندیدم به حق چیزهای ندیده ونشنیده

 4. واقعا مسخره اس

 5. اخه اسکول پسر تا بلوغ نشه که به این چیزا گرایش نداره جناب دکتر ما هم خودمون پسریم

 6. خودش خجالت نکشیده همچین چرت و پرت هایی گفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. واقعا متاسفم برای چنین خبرها و اخبار ی که متاسفانه روز بروز هم بیشتر میشه یه نظر من اینها برنامه های تلوپزیون رو هم برای کودکان وجوانان و نوجوانان این مرزو بوم که گرونی و تورم باعث شده تفریح دیگه ای نداشته باشند زیادی میبینند

 8. خودش خجالت نکشیده همچین چرت و پرت هایی گفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مردک

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*