آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,640

مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نژاد+تصاویر

مراسم تشییع  مادر احمدی نژاد ، رئیس‌جمهور سابق کشورمان صبح امروز (پنج‌شنبه) در شهرک محلاتی تهران برگزار شد.
در این مراسم اسفندیار رحیم‌مشایی، فریدون عباسی، علی‌اکر جوانفکر، غلامحسین الهام، مرتضی تمدن،‌ خلیلیان، سیدمحمد حسینی، محمدعلی رامین، ثمره‌هاشمی و سعید مرتضوی حضور دارند.همچنین آیت‌الله موحدی کرمانی بر پیکر والده محمود احمدی‌نژاد اقامه نماز کرد.

مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نزاد

 مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نزاد

مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نزاد

 مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نزاد

مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نزاد

مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نزاد

مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نزاد

 مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نزاد

مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نزاد

مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نزاد

 مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نزاد

 مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نزاد

 مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نزاد

 مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نزاد

 مراسم تشییع پیکر مادر احمدی نزاد

منبع: فارس

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۹ نظر

 1. ۵ تفاوت روحانی و احمدی‌نژاد

  ما در طول این ده سال هر زمان رئیس جمهور به رسانه ملی می‌آمد قند در دلمان آب می‌شد و آنقدر خوشحال می‌شدیم که دلمان می‌خواست پر بکشیم ز غصه آزاد شویم. ولی از وقتی که مردی که آمده بود، رفته، دیگر تلویزیون، تلویزیون نشد. به عقیده ما صحبت‌های تلویزیونی محمود خان و حسن آقا پنج تفاوت عمده با یکدیگر دارد:

  ۱: حسن آقا در صحبت‌هایش از مردم عذرخواهی می‌کند. اما در زمان صحبت‌های محمود خان ما هزار بار به خاطر کار کرده و نکرده خود عذرخواهی می‌کردیم و از همه حلالیت می‌طلبیدیم تا صحبت هایش تمام شود.

  ۲: هیجان برنامه‌های حسن آقا را عزت ا… ضرغامی تامین می‌کند و شخص محمود خان، چون در گزارش ۱۰۰ روزه هم کل صحبت پیرامون محمود خان بود. اما در گزارش‌ها و صحبت‌های محمود خان وظیفه هیجان برعهده خودش بود. واقعا در این زمینه حسن آقا قابل قیاس با محمود خان نیست. حسن آقا همین جوری خشک و خالی می‌آید صحبت می‌کند و تمام. نه لولویی، نه بزغاله‌ای، نه هاله‌ای… هیچی!

  ۳: برای محمود خان فرقی نمی‌کرد مجری کیست. حیدری باشد یا چارلی رز یا پیرس مورگان یا هر شخ÷ص دیگری. او در زمان مصاحبه چونان طرف را سالتو بارانداز می‌کرد که حتی در مواردی مجری بدبخت به جای در خروج به سمت پنجره رفته و قصد پرواز به ابدیت را داشت. روش‌های «کویسشن تو کویسشن محمود» او را چونان در مباحثه قدرتمند کرده بود که کسی توانایی مقابله با او را نداشت. منتها حسن آقا برای یک برنامه معمولی شبکه یک، ده ساعت بحث می‌کند که خانوم فلانی نباشد من نمی‌آیم.

  ۴: پس از صحبت‌های آقا محمود در تلویزیون، چونان انرژی می‌گرفتیم که قابل وصف نیست. صحبت‌هایش که به اتمام می‌رسید شعر وصف حال ذهن ما این بود: «تو که بانمکی یه دونه‌ای تکی هرجا که بری باهاتم، تو که جونمی مهربونمی می‌خوام باهام… بخندی(!)» ولی صحبت‌های حسن آقا که تمام می‌شود، شعر وصف حال ما این است: «تو هم که هر دفعه که ما رو می‌بینی غمگینی.»

  ۵: وقتی محمود به تلویزیون می‌آمد، آنقدر راحت و صمیمی بود که همه احساس صمیمیت و راحتی می‌کردند ولی وقتی حسن آقا می‌آید چونان جدی می‌نشیند که هرکس نداند فکر می‌کند واقعا رئیس‌جمهور است.

  • اگه یکم انصاف داشته باشین میبینین که بیشتر مشکلات الان بخاطر اداره و برنامه ریزی گذشته هست. وقتی در دوره احمدی نژاد اینهمه اختلاس کلان صورت گرفته و الان رو شده و همچنین بالاترین قیمت نفت در طول تاریخ ایران مربوط به آقای احمدی نزاد بوده باید اصولا خزانه مملکت ما پر پول می بود نه اینجوری.
   ایشون هاله نور رو میدیدن اما دزد کنار دستشونو که آقای رحیمی بعنوان معاونشون بود رو نمی دیدن.

 2. متن سانسورنشده مناظره روحانی و احمدی‌نژاد
  پوریا عالمی در روزنامه شرق نوشت:
  حسن روحانی: آقای احمدی‌نژاد این‌همه مشکلات اقتصادی، مشکلات اجتماعی، مشکلات سیاست خارجی، مشکلات زیست‌محیطی، مشکلات فرهنگی، مشکلات ورزشی، مشکلات بیکاری، مشکلات گرانی و تورم، مشکلات بهداشتی و دارویی و… در کشور وجود دارد. واقعا چی‌کار کردی؟

  محمود احمدی‌نژاد: من از شما می‌پرسم. آیا واقعا مشکل امروز مملکت ما موی دختر و پسرهای ماست؟ نه. من از شما می‌پرسم آیا مشکل ما «مشکلات اقتصادی، مشکلات اجتماعی، مشکلات سیاست خارجی، مشکلات زیست‌محیطی، مشکلات فرهنگی، مشکلات ورزشی، مشکلات بیکاری، مشکلات گرانی و تورم، مشکلات بهداشتی و دارویی و…» است؟

  حسن روحانی: نیست؟ محمود احمدی‌نژاد: هست؟ حسن روحانی: هست. محمود احمدی‌نژاد: هست؟ دیدی؟ پس مشکل داری. این مشکل من است؟ یا مشکل شماست؟ مشکل شماست. مشکل من هم شمایی. اگر نمی‌توانی کشور را اداره کنی و توی صدروز این‌همه برای کشور مشکل درست کردی، استعفا بده. کار را بده ‌دست من. دوروزه جمعش می‌کنیم.
  حسن روحانی: بببببب… (به تته‌پته افتاده.)
  محمود احمدی‌نژاد: کسی برای مملکت مشکل درست کرده؟ بله؟ یک مشت روشنفکر […]؟ مشکل داری؟ بگو دوست عزیزمون آقای قالیباف بیاید و گازانبری قضیه را جمع کند.
  حسن روحانی: ببببب… (کم‌آورده.) ممممن حقوقدانم سرهنگ نیستم.
  محمود احمدی‌نژاد: حدس می‌زدم این را بگویی. پس اگر راست می‌گویی از ریاست‌جمهوری استعفا بده و قضیه را حقوقی پیگیری کن. برو شکایت کن. وکیل بگیر. چرا کار را گرفتی دستت وقتی حقوقدانی؟ من از شما می‌پرسم.
  در این لحظه پتوی ظریف را می‌آورند برای حسن روحانی که از حال رفته است، تا کمی استراحت کند

 3. جملات تاریخی رئیس جمهور سابق )

  بهمن ۱۳۸۵ – مجلس شورای اسلامی:
  از تره‌بار نزدیک منزل ما خرید کنید. چرا از جاهای‌گران خرید می‌کنید. در محله ما قیمت‌ها ثابت است.
  بهمن ۱۳۸۵ – محل آن معلوم نیست:
  یک دختر ۱۶ ساله به کمک برادرش در زیرزمین خانه‌اش انرژی هسته‌ای کشف کرده با هماهنگی رییس وقت سازمان انرژی اتمی ایران، آن دختر هم‌اکنون در زمره دانشمندان هسته‌ای ایران قرار گرفته و اسکورت و راننده شخصی در اختیار دارد.
  تیر ۱۳۸۶ – در جمع اصناف و بازار:
  یک قصاب شرافتمند در نزدیکی ما زندگی می‌کند که از همه مشکلات مردم باخبر است و از وی هم اطلاعات مهم اقتصادی را می‌گیرم.
  آذر ۱۳۸۶ – سفر استانی خوزستان:
  آن‌قدر قطعنامه بدهید تا قطعنامه‌‌دانتان پاره شود.
  تیر ۱۳۸۷ – در جمع فرماندهان بسیج:
  سال گذشته که به عراق رفته بودم، گفتند یکی از فرماندهان اشغالگران، علاقه دارد شما را ببیند. گویا مرخصی او هم رسیده بود. مثل خودمان که پس از ۴۵روز در جبهه مرخصی می‌رفتیم، اما او یک‌ماه مرخصی را عقب انداخته بود تا ما را ببیند و من هم گفتم، بیاید. وقتی آمد پیش ما گفت: افتخار می‌کنم با شما هستم. شما در دل ما جا دارید. وی سپس از من درخواست کرد با من عکس یادگاری بگیرد و گرفت و سپس معاونش هم همین‌طور. من زدم پشتش و تشویقش کردم و گفتم هوای مردم عراق را داشته باشید.
  مرداد ۱۳۸۸ – گفت‌و‌گو با شبکه یک:
  علاقه ویژه‌ای به ایشان (کامران باقر لنکرانی) داشته و دارم. اصلا مثل هلو می‌ماند و آدم می‌خواهد بخورد این جوان را.
  اسفند ۱۳۸۸ – کنفرانس مطبوعاتی همراه با بشار اسد:
  ما یک ضرب‌المثل در فارسی داریم و کسی که حرف بیجا می‌زند و خارج از قد و قواره خودش صحبت می‌کند، به آن می‌گوییم یک کلام از مادر عروس.
  مرداد۱۳۸۹ – همایش ایرانیان مقیم خارج:
  در خطاب به اوباما و سران کشورهای غربی: آن ممه را لولو برد

  مرداد ۱۳۸۹ – همایش ایرانیان مقیم خارج:
  آب را بریزید همان جایی که می‎سوزد

  مرداد ۱۳۸۹ – سخنرانی در روز خبرنگار:
  در مواردی هم که حتی اسمی از کسی برده نشده‌ است، قاضی می‌گوید این مطلب به فلان شخص می‌خورد، در حالی که وقتی مطلبی نوشته و نقد می‌شود اگر به کسی هم خورد، خورد. باید بخورد تا دردش بیاید.
  آبان ۱۳۸۹ – سفر استانی بجنورد:
  پشم و پیل‌شان کشورهای به اصطلاح قدرتمند جهان ریخته است و اگر خیلی عرضه دارید، اوضاع کشورهای خود را جمع‌و‌جور کنید و به ملت‌های خود برسید؛ شما ‌نمی‌توانید آب بینی‌ خود را بالا بکشید.
  آبان ۱۳۸۹ – در جمع خبرنگاران:
  شما موقعی که نمی‌دونستید چه جوری طهارت بگیرید ملت ایران تمدن داشت حالا شما می‌خواهید به ما جنس بفروشید؟! نفروشید!
  بهمن ۱۳۹۰ – رونمایی از داروهای تولیدی محققان ایرانی:
  اکنون ایام شادی است و می‌توان یک شوخی کرد. بعضی‌ها می‌گویند که کار را به دست خانم‌ها ندهید، چون همه‌ فرصت‌ها را می‌گیرند

  اسفند ۱۳۹۰ – در جلسه سوال از رئیس جمهور:
  آخر سال است و باید کمی با هم صفایی بکنیم. شب عید است کمی شاد باشیم.
  دی ۱۳۹۱ – در پاسخ به اظهارات وزیر خارجه فرانسه:
  همه‌اش کشک است، طرف راه می‌رفت می‌گفت ابرقدرت، قدر قدرت…‌ای زکی

  دی ۱۳۹۱ – مراسم بزرگداشت امیر کبیر:
  روزی سفیر روس به حضور امیرکبیر می‌آید تا درباره افزایش مرز روسیه صحبت کند که امیرکبیر به وی می‌گوید: تا به حال کشک بادمجان خورده‌ای؟ که او می‌گوید: نه! امیرکبیر می‌گوید: ما در خانه یک فاطمه خانم داریم که به او می‌گوییم فاطمه خانوم‌جان که کشک بادمجان‌های خوبی می‌پزد، شما بروید وقتی کشک بادمجان پخت برای شما می‌فرستم. این یعنی امیرکبیر به سفیر روس گفت برو دنبال کشکت!
  اسفند ۱۳۹۱ – در افتتاح دو شبکه جدید صدا و سیما:
  باید چهار ماهواره به فضا پرتاب کنیم تا هر “ننه قمری” کلید آنرا پایین نیاورد.
  من یکی که دلم برای این آقا تنگ خواهد شد. خیلی سخته ۸ سال یک نفر را هر روز در اخبار ببینی و از تو جدا شود.

 4. آقا قاسم لایک دارى هوارتااا

 5. آقا قاسم لایک دارى هوارتااا

 6. هر چه بود رفت ولی کاش افتضاحاتی در کشور به وجود آورد از یاد مردم نرود واقعا وقتی در سایت جدیدش نوشت ما می آییم تنم لرزید انگار چنگیز میخواهد دوباره به ایران حمله کند شب خوابم نمیبرد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*