آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,119

درگیری عجیب بین عروس و داماد باعث آتش سوزی دو خودرو شد

چندی قبل ساکنان یک مجتمع مسکونی در منطقه قاسم آباد مشهد که از آتش گرفتن خودروهای داخل پارکینگ وحشت زده شده بودند بلافاصله وقوع حریق را به ماموران آتش نشانی اعلام کردند.

دقایقی بعد بررسی های کارشناسان آتش نشانی که شعله های آتش را خاموش کرده بودند، نشان داد آتش سوزی عمدی بوده است.

این در حالی بود که مالک خودروها ادعا می کرد به کسی مظنون نیست و نمی تواند شکایتی را مطرح کند. در همین حال و با توجه به اهمیت موضوع، قاضی محمدحسن اصولی صفار که رسیدگی به این پرونده را به عهده گرفته بود، با صدور دستوراتی از کارآگاهان «دایره جرایم مهمه» پلیس آگاهی خراسان رضوی خواست، بررسی های خود را روی مظنونانی متمرکز کنند که احتمالا اختلافاتی با مالک خودروها دارند، اما تحقیقات بیانگر آن بود که مالک ۲ پراید هیچ سابقه درگیری و یا اختلاف با افراد دیگری ندارد در همین حال کارآگاهان به سرنخ هایی دست یافتند که بیانگر اختلافات خانوادگی شدیدی بین عروس و پسر مالک خودروها بود.

با این سرنخ تحقیقات در این زمینه متمرکز و مشخص شد که عروس و داماد جوان ازدواج فامیلی دارند، اما به خاطر اختلافات خانوادگی به صورت جدا از یکدیگر زندگی می کنند.

همچنین بررسی های نامحسوس کارآگاهان که با راهنمایی های قاضی اصولی صفار ادامه داشت نشان داد: قبل از وقوع این حادثه عروس جوان نزد عمویش از وضعیت زندگی خود و اختلافات با همسرش گلایه کرده که او نیز با داماد جوان تماس گرفته است.

کارآگاهان در ادامه و از طریق شاهدی که پراید سوارانی را لحظاتی قبل از آتش سوزی مقابل پارکینگ دیده بود موفق شدند شماره پراید تیره رنگی را به دست آورند.

پی گیری این موضوع نشان داد که مالک خودرو مذکور عموی عروس است بنابراین وی با دستور قضایی بازداشت شد و اعتراف کرد که به همراه یکی دیگر از بستگانشان و با ریختن بنزین خودروها را به آتش کشیده اند.

با اعترافات این متهم، کارآگاهان همدست او را نیز به دام انداختند که وی نیز اعتراف کرد هنگامی که یکی از ساکنان مجتمع در پارکینگ را باز گذاشت آن ها وارد پارکینگ شده و خودروها را آتش زده اند.

آنان انگیزه خود را اختلافات خانوادگی عروس و داماد جوان عنوان کردند و بدین ترتیب هر دو متهم با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

خراسان

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۵ نظر

 1. قاسم اباد ؟؟؟

  • قاسم من توی سفر به مشهد چند روزی قاسم آباد بودم .نکنه تو هم اونجا زندگی میکنی قاسم؟جدیدا حضورت خیلی کم رنگ شده !

   • سلام نازنین خانم.اره درست گفتین.قاسم اباد زندگی میکنم و به نظرم خیلی منطقه باحالیه.

   • این کمرنگی به این خاطره که تواین مدت کلی اتفاق بد برام افتاد.خیلی حال وحوصله نداشتم .الان تو مرحله ریکاوری ام.

   • نه که قاسم آباد سمت جاده شیروان بود پس حدسم درست بود!انشا… شر اتفاقات بد از سرت گذشته باشه ! فکر میکردم داری روی برنامه های بلند مدت در راستای اهداف سال ۱۴۰۰ کار میکنی!

 2. تسنیم خانم اینا مقدار کمی از استعدادهای نهفته منه.ولی کیه که از این همه نبوغ و خلاقیت استفاده کنه.من حیف شدم.

  • قاسم جان من فقط از این شهر عبور کردم ولی یه خاطره جالب دارم ازش . خیلی سال پیش توی سفر به مشهد یادم نیست چند سال پیش بود . من و خالم خواستیم از یه جوی آب کنار خیابون رد شیم که خیلی پهن بود … من خیز برداشتم و به سلامت پریدم ولی خاله جونم یادش رفته بود که زیر مانتوش دامن تنگ پوشیده! و همون وسط افتاد و ولو شد… حالا نخند کی بخند… اون طفلک افتاده بود وسط جوب ولی من نه تنها کمکش نمیکردم بلکه داشتم از خنده ریسه میرفتم… فقط این خاطره خنده دارو از شیروان دارم . لینک هم باز کردم جالب بود مخصوصا اسطرخی و چشمه مختومه قشنگ بودن!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*