آخرین خبرها
تعداد بازدید : 11,030

برهنه شدن استاد در کلاس درس مقابل دانشجویان! + عکس

« جریکوار لاوارگ»، وکیل و استاد موسسه آموزش وکالت بعد از مشاهده دانشجوی باحجاب در کلاس خود، به دختر مسلمان نزدیک شد و از او خواست تا حجاب خود را بردارد، اما زمانی که با اعتراض دانشجویان رو به رو شد، کلاس را ترک کرد و به سرعت در حالی که لباس هایش را از تنش در آورده بود به کلاس بازگشت.

 برهنه شدن استاد در کلاس درس مقابل دانشجویان

رفتار این  استاد در کلاس سبب دخالت مسوولین و خارج کردن وی از کلاس شد، پس از آن مدیر موسسه از دختر مسلمانعذرخواهی کرد، اما استاد مربوطه جدای از عذرخواهی نکردن، تهدید کرد که علیه موسسه ای که به ارزش های کشورش احترام نگذارد، شکایت خواهد کرد.

دختر جوان بعد از این واقعه روی پایگاه ارتباط جمعی خود نوشت: « به تمام کسانی که پوشاک اسلامی را نمی پذیرند احترام می گذارم ، اما بر این باورم که حق دارم با حجاب در همه کلاس ها حضور داشته باشم .»

یکی از دانشجویان هم گفت: پیش تر نیز دختران محجبه بسیاری در کلاس های ما حضور داشتند ، اما تاکنون چنین اتفاقی نیافتاده بود.

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۸ نظر

 1. خاک تو سرت که ابروی هر چی مرد بود بردی

 2. تبلیغات بر ضد مسلمان ها در بیشتر کشورها علت بسیاری از این رفتارهاس.

 3. این دیگه ربطی به دین و مذهب نداره، اگه کسی شخصیت داشته باشه چنین حرکتی رو انجام نمی ده….

 4. لایک فهیم جوون

 5. به استاده چه ربطی داره هرکس هرجوری که دوست داره لباس میپوشه من بودم یه هوک میزدم بااون عینکش بره تو دیوار فضول لباس مردمه درستو بده برو پی کارت چه جدی گرفته خودشو حالا هوک نه ولی یه بچه آپر کوچولو لازمه من واسه خودش میگم وگرنه همینجوری بی شعور می مونه یه جایی باید تربیت بشه دیگه

 6. به اونصورت نظری ندارم
  ولی شمایی که میای اسمانیا نظر منو میبینی و نمیای ویا میای شارژ ارزون میدم نمیگیری اهای ادما با شما هسم حداقل بیاین تا امار رنکم بره بالااهااااااااااااااای من دوستون دارم

 7. بنفشه خانم .حق با شماست تبلیقات بد علیه ما مسلمانان بسیاره .و کار این نابخرد بسیار زشت و ناپسند . ولی باید کمی هم به خودمون نگاه کنیم .آیا عملکرد ما مسلمانان این بدبینی را همراه نمیاره؟؟ اگر به کشوری سفر کردید کمی دقت کنید نامحسوس جستجو کنید و وجه مسلمانان را با سایر ملل مقایسه کنید .با کسانی صحبت کنید که با مسلمانان مستقیم سرو کار داشته اند نه با تبلیقات علیه آنها بعد خودتان در صد تقصیر را بدست بیاورید .
  موفق باشید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*