آخرین خبرها
تعداد بازدید : 6,735

چک ۱۸۰ میلیونی به نیت پاشایی +عکس

همراه اول بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان کرد.

صبح امروز طی مراسمی در ساختمان مؤسسه تحقیقات، آموزش و درمان سرطان و با حضور خانواده (پدر و عموی) زنده یاد مرتضی پاشایی، چک یک میلیارد و ۸۰۷ میلیون و ۴۰۲ هزار و ۷۲۰ریالی همراه اول برای کمک به ساخت مرکز جامع سرطان تحویل این مؤسسه شد.

 چک 180 میلیونی به نیت پاشایی

این مبلغ درآمد حاصله از فعالسازی ماندگارترین آواهای انتظار زنده یاد مرتضی پاشایی از تاریخ ۲۷ آبان ماه تا ۴ آذر ماه سال جاری توسط مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بود که صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان می‌شود.

اپراتور اول ارتباطی در ۲۷ آبان ماه سال جاری با ارسال پیامک اعلام کرده بود که بدلیل فوت زنده یاد مرتضی پاشایی بر اثر بیماری سرطان، به نمایندگی از همراه هان همیشگی خود، به مدت ۸ روز درآمد حاصله از فعال‌سازی چهار آوای انتظار ماندگار این خواننده جوان را صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان می‌کند.

با اعلام این خبر توسط همراه اول، بسیاری از مشترکین این اپراتور، آواهای انتظار زنده یاد پاشایی را انتخاب کردند که از این بابت طی ۸ روز، بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال درآمد حاصل شد.

در این مراسم همچنین اپراتور اول ارتباطی به عنوان حامی کنفرانس «سرطان و پیشگیری» که ۶ و ۷ بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا‌وسیما برگزار می شود، معرفی شد.

تسنیم

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲۷ نظر

 1. دنیا کوچکتر از آن است
  که گم شده ای را در آن یافته باشی
  هیچ کس اینجا گم نمی شود
  آدم ها به همان خونسردی که آمده اند
  چمدانشان را می بندند
  و ناپدید می شوند
  یکی در مه
  یکی در غبار
  یکی در باران
  یکی در باد
  و بی رحم ترینشان در برف
  آنچه به جا می ماند
  رد پائی است
  و خاطره ای که هر از گاه پس میزند
  مثل نسیم سحر
  پرده های اتاقت را

 2. منم موقعی ک گفت فعال کردم ……..

 3. اصلا فکرشم نمی کردم که این کمک واقعیت داشته باشه..

 4. از کیسه ی خلیفه بخشیده
  خرج که از کیسه ی مهمان رود حاتم طائی شدن آسان بود
  اگه این همه استقبال از اهنگ های پیشواز پاشائی نمی شد عمرا یه همچین کمکی می کرد .این پول خرده بوده که بخشیدن

 5. از کیسه ی خلیفه بخشیده
  خرج که از کیسه ی مهمان رود حاتم طائی شدن آسان بود
  اگه این همه استقبال از اهنگ های پیشواز پاشائی نمی شد عمرا یه همچین کمکی می کرد .این پول خرده بوده که بخشیدن
  بازم دستشون درد نکنه بازم فهمیدیم جز گران کردن تعرفه هاشون کار دیگه ام ازشون بر میاد

 6. من هم آهنگ پیشوازم رو به همین نیت فعال کردم حالا همه ما در این کار خیر سهیم شدیم .منتظر کارهای خیری که قراره باز هم انجام بشه به نیت مرتضی باشید .مرتضی حتی بعد از پروازش هم بانی خیره .روحت شاد مرد روزهای سخت

 7. بنفشه جون درسته که همراه اول و ایرانسل در سود کلانی کردن اما خود همراه اول هم گفته بود قراره مبلغی به این نیت صرف بشه خیلی ها هم خواستن در یک کار خیر سهیم بشن مثل من .حالا قراره یه موسسه خیریه هم به نام مرحوم توسط عموشون احداث بشه که در حال انجام مراحل اداریش هستن .من که هر جا به اسم مرتضی بخواد کار خیری انجام بشه سعی میکنم اونجا سهیم باشم .

 8. بله در اصل باید از مردم عزیز کشورم سپاسگذاری کرد نه از شرکت های همراه اول ودوم وسوم ….رایتل وایرانسل ..که در خدمت رسانی وانجام امور خیر ید طولائی دارن

  • سلام بنفشه عزیز ، روز بخیر ، خدمت رسانی رو خوب طرح کردید ، چند وقتیست ذهن و فکرم رو همین خدمت رسانی به خلق اله درگیر کرده ، ذهن و وقت و انرزیم رو ، مدیریت از جنس جهادی بدجور درگیر خودش کرده این روزها و هرروز دارم فکر میکنم چه سنخیتی ست بین مدیریت و جهاد ؟ و آیا این خدمت رسانی به این شکل و شمایلی که داریم میبینیم آیا فی سبیل اله است و یا تنها چاشنی مضحکی ست برای پوشش عیوب فراوان مدیران بی کفایت و نالایق در تمام سطوح مدیریتی کشور ؟ منتظر مطلبی از سایت اسمونی هستم تا اون چه که فکر میکنم رو با شما دوستان در میان بزرام ، چون به شدت درگیرش شدم و حقیقتا تا به نتیجه دلخواه نرسم ازش خلاصی پیدا نخواهم کرد . این کار هم به نظر شما به نوعی خدمت رسانیست یا این گونه بیان میشه تا ما اینطور تصور کنیم ؟ اصلا معنی خدمت یعنی چه ؟ معنی مدیریت یعنی چی ؟ معنی جهاد یعنی چی ؟ وقتی معانی اینها رو تک به تک برای خودم مرور میکنم و زمانی که اینها رو با هم ترکیب میکنم و با شرایط امروز مدیریتی در سطح کلان کشور میسنجم تنها به یاد شکرستان میوفتم و شخصیتهای کارتونیش و از بابتش کلی میخندم ولی این خنده از صدتا درد و ناله بدتر و تلختره چون هزینه های گزافش از جیب ما ملت خارج میشه و تنها تیتراخبار و سیل تعریفات و تمجیدات نسیب مدیرانی میشه که فکر نمیکنم حتی معنی مدیریت رو تا به حال از رو فارسی خونده باشند و درک کرده باشند چه برسه به جهاد و خدمت رسانی

 9. همراه اول خودش کلی کارگر شرکتی داره که از صب تا شب کلی کار میکنن دست اخر ماهی ۶۰۰هزار بهشون میده. اونم با کلی منت.بیشترشون سابقه شون هم زیاده اما حاضر نیست حتی حق عائله مندی هم بهشون بده.جدیدا هم فقط بچه های مخابراتیها رو استخدام کرده.پولشون تو دست خودشون میچرخه

 10. عجیبه..۱۸۰میلیون تومان میخوان هزینه کنن..جالبه تا پول خردش هم حساب کردن…ینی ما حسابمون دقیقه تا مشغول الضمه نشیم

 11. ضمان در لغت به‌ معنای بر عهده گرفتن و کفیل شدن می‌باشد و در اصطلاح حقوقی؛ عبارت است از این‌که شخصی مالی را که بر ذمّه دیگری است به عهده بگیرد. متعهد را ضامن، مال را مضمون له، و مدیون اصلی را مضمون عنه‌ می‌گویند.

  دو طرف عقد ضمان، ضامن و مضمون له می‌باشند. مورد ضمانت باید چیزی باشد که به ذمّه تعلق گیرد و مشروط به مباشرت مدیون یا متعهد نباشد. عقد ضمان براساس یک رابطه قبلی که بین داین و مدیون بوده بنا می‌شود. با عقد ضمان براساس نظریه فقهاء شیعه، ذمّۀ متعهد به ذمّه ضامن منتقل می‌شود در حقیقت ضمان نقل ذمّه به ذمّه است نه ضمّ ذمّه به ذمّه (نظر فقهای عامه).

  طرفین عقد باید اهلیت و قصد و رضایت داشته باشند و چون مدیون اصلی هیچ‌گونه نقشی در عقد ضمان ندارد طبق ماده ۶۸۵قانون مدنی، رضای مدیون اصلی شرط نیست و به همین دلیل ضامن شدن از محجور و میت نیز صحیح است.

  منجّز و قطعی بودن ضمان شرط صحت عقد ضمان است و تعلیق عقد ضمان موجب بطلان آن است (به نظر کسانی که اصولا عقود معلق را صحیح می‌دانند)

  «تعلیق در ضمان مثل این‌که ضامن قید کند که اگر مدیون نداد من ضامنم، باطل است چرا که ضمانت بر عدم تأدیه معلق شده است. ولی التزام به تأدیه می‌تواند معلق باشد» (مفاد ماده ۶۹۹ قانون مدنی)

  مثلاً ضامن بگوید اگر مدیون نداد، من می‌پردازم، عقد صحیح خواهد بود، چرا که خود ضمانت معلق نیست. تعلیقی موجب بطلان است که معلق علیه خارج از شرائط صحت عقد باشد.

  «تعلیق ضمان به شرائط صحت آن مثل این‌که ضامن قید کند که اگر مضمون عنه‌ (مدیون) بدهکار باشد من ضامنم موجب بطلان نمی‌شود». (مفاد ماده ۷۰۰ قانون مدنی)

  متمول بودن ضامن شرط نیست، ولی اگر مضمون‌له در وقت ضمان به عدم تمکن ضامن جاهل باشد، می‌تواند عقد ضمان را فسخ کند. (ماده ۶۹۰قانون مدنی

  • صبح به خیر کاکو….سحرخیز شدی!!
   “ضمان و ضامن” با “ضمه” هم خانواده ان؟؟؟؟؟ نه جان من هم خانواده ان؟؟؟؟

   • سخت نگیر فهیمه جون … این کاکوی شیرازی ما منظورش همان ضم بوده ولی از آنجاییکه شیرازیه یه کسره هم بهش داده نوشته ضمه (ذمه) … حالا کلمه مشغول (مشمول) را هم میذاریم به حساب جوک و شوخی …مشمول الذمه ( مشغول الضمه)… مهم اینه که کاکومون (من عاشق شکلات کاکائوئیم) سحر خیز شده و هنوز حس و حال داشته تا یه کامنت خوب برامون بذاره و یه خورده اطلاعات حقوقی و قضائیمون بالا بره….
    تو همه قند و نباتی
    شکلاتی
    شکلاتی

   • والا نازی جون، خدا شاهده من راضی نبودم کاکومون ای وقت صبح از خواب پا شه… با ای حالش….
    به جون خودش راس می گم!!!!

 12. ارمان خوشم میاد روی حرفت اصرار داری واقعا رشته ی حقوق برازندته

 13. مرسی جیگرها

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*