آخرین خبرها
تعداد بازدید : 7,169

همسر والیبالیست مشهور: تو را خدا عکس های خصوصی ما را پاک کنید + عکس

همسر یکی از والیبالیست‌ها که اتفاقا عکس‌های عروسی او و شوهرش، بیش از اندازه در فضای مجازی پخش شده بود، در تازه‌ترین پستش در اینستاگرام به این ماجرا واکنش نشان داده: «دوستان عزیز یه سری از شما نسبت به ما لطف داشتید و برامون آرزوی خوشبختی کردید.

 ممنون از لطفتون و یک سری از دوستان نسبت به عکس‌های ما که خصوصی بوده و اینکه ناخواسته پخش شده، توهین و اهانت‌هایی کردن که باعث تاسفه… ازتون خواهشی که داشتیم (اینه) که تمام عکس‌هایی که از ما توی پیج‌تون شیر (Share) کردید رو پاک کنید هر چی زودتر، چون این موضوع فقط داره ما رو ناراحت می‌کنه. اینو به همه دوستداران می‌گم چون این عکس‌ها خصوصی بودن و ما دوست نداریم پخش بشن.»

 البته زیر همین پست هم مردم نزدیک به دو هزار کامنت گذاشته بودند. عده زیادی از او و همسرش حمایت کرده بودند و تعدادی هم به او یادآوری کرده بودند که قبل از این هم عکس‌هایی که در پیجش منتشر می‌کرده مشکل داشته است؛ عکس‌هایی که البته حالا آنها هم پاک شده‌اند.

  همسر والیبالیست مشهور: ترخدا عکس های خصوصی ما را پاک کنید

شهرام محمودی

 همسر والیبالیست مشهور: ترخدا عکس های خصوصی ما را پاک کنید

شهرام محمودی

ریتم زندگی

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

  1. من که ندارم راست میگم به جون خودم به جون جیگر میگر

  2. عکسهای دوران نامزدیشون همه جا توی نت پخش بود …حتی عکسهای خیلی خیلی خصوصیشون …عکس عروسی که دیگه جای خود داره …التماس کردن نداره

  3. این جوری هاست دیگه…..نمی شه مجلست رو open بگیری، بعد بخوای عکساش پخش نشه…

  4. آخه عکس شما به چه درد مامیخوره چه جدی گرفته خودشو

  5. خواهرم ناراحت نباش همیشه کسایی هستند که جنبه ندارن وفکر نکرده مطالبی مینویسند ایشا صدوبیست سال با خوشی کنار همسرت زندگی کنی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*