آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,357

مراسم چهلم مرتضی پاشایی بدون سخنران + عکس سنگ قبر

ساعت ۱۱ صبح جمعه ۲۹آذرماه امسال سنگ قبر اصلی «مرتضی پاشایی» در محل مزار او در بهشت زهرا نصب شد.

این مراسم به صورت خصوصی و تنها با حضور افراد خانواده و تعدادی از دوستان و آشنایان او برگزار شد. بر اساس اعلام خانواده«مرتضی پاشایی»، مراسم چهلم این خواننده پنجشنبه چهارم دی ماه ساعت ۱۴ در بهشت زهرا و قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد.

مراسم چهلم مرتضی پاشایی بدون سخنران

مراسم چهلم مرتضی پاشایی بدون سخنران
عموی مرحوم مرتضی پاشایی گفت: مراسم چهلم مرتضی پاشایی در بهشت‌زهرا برگزار می‌شود، گفت: با توجه به اینکه هوا سرد است سعی می‌شود این مراسم پاشایی کوتاه برگزار گردد و پیش از یک ساعت به طول نیانجامد. منصور پاشایی عموی مرتضی پاشایی اظهار داشت: مراسم چهلم این خواننده پنجشنبه چهارم دی ماه ساعت ۱۴ در بهشت زهرا و قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد. در این مراسم سخنرانی نداریم فقط قرائت قرآن و مداحی انجام می‌شود. البته مداح هنوز مشخص نشده است.

وی ضمن تکذیب جدی برخی شایعات مبنی بر اینکه نهاد‌های مسئول اجازه برگزاری مراسم چهلم این خواننده را در بهشت‌زهرا نداده‌اند،‌ گفت: عده‌ای می‌خواهند جو و موج ایجاد کرده و مراسم را سیاسی کنند، قطعاً به علت اینکه پیش‌بینی می‌شود علاقمندان مرتضی، از این مراسم استقبال کنند با نهادهای مسئول هماهنگ کردیم. پاشایی در پایان خاطرنشان کرد: چون باید امنیت و نظم مراسم برقرار شود. ما با نهاد‌های مسئول هماهنگ کردیم تا این لحظه که من با شما صحبت می‌کنم هیچ مخالفتی از سوی هیچ نهادی صورت نگرفته است. ما امیدواریم این مراسم با رعایت شئون اسلامی و انقلابی و به دور از جنجال‌های فرصت‌طلبان برگزار گردد تا باعث شادی روح آن مرحوم گردد.

فارس

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵ نظر

 1. چهل غروب غمبار از پر کشیدنت به سوی ابدیت گذشت

  و ما همچنان در بهت و حیرت لحظات غم انگیز بی بودن را مرور می کنیم

  باور این همه صبوری مان نبود.
  .
  کاش بودی..روحت شاد

 2. مرتضی خدا به تو عزت داد همینو بس .حالا بیان گردهمایی بگذارن و بخوان بدونن دلیل این تشییع باشکوه واسه خواننده جوانی که تازه داشت به شهرت میرسید چیه .مرتضی تو در زندگی من یه معجزه بودی .سالها بود سراغی از خدا نمیگرفتم اما وقتی آهنگ نگران منی رو از صدای زجر کشیده و دردمند تو شنیدم خیلی از خودم بدم .حالا این آهنگ شده حرف دل من با خدا .خود خدا میدونه از سرنماز پا نمیشم مگر اینکه واسه شادی روحش یاسین و الرحمن رو نخونده باشم .خانم ماهایا پتروسیان راست گفت .ایشون گفت هر کس از این به بعد چه در مدح تو چه در ذم تو بگه فقط به ارزش تو اضافه میکنه و بس .دعای هزاران نفر در حق مرتضی مستجاب شد اون دیگه درد نمیکشه اون آمرزیده شد .روحت شاد مرد روزهای سخت

  • من هم وقتی آهنگ نگران منی رو گوش میکنم ناخوداگاه گریه ام میگیره چون خیلی پر معنا و تامل برانگیزه….

  • هنگامه جون پس شما نمونه یه باقیات الصالحات واقعی هستی برای مرتضی پاشایی….. خوش به حالش …
   منم جدیدا چند تا از آهنگاشو شنیدم… از اونی که می گه “باید کاری کنی آروم بگیرم” خیلی خوشم اومده…

 3. آهنگای آخرت همه دم از مرگ می زد هرشب دارم گریه می کنم کاش نمی شناخمت چون دارم از عشقی که بهت داشتم دیوونه وافسرده میشم …………….
  هرکی اینو میخونه برا مرتضاوشادی روحش یه فاتحه بده……..
  ممنون……..

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*