آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,847

احمدرضا عابدزاده: وقتی آن صحنه را دیدم، بغضم ترکید +عکس

احمدرضا عابدزاده دروازه‌بان اسبق و محبوب تیم ملی ایران

احمدرضا عابدزاده: وقتی آن صحنه را دیدم، بغضم ترکید

احمدرضا عابدزاده: وقتی آن صحنه را دیدم، بغضم ترکید یاد داغ دل مادرانی افتادم که فرزندان خود را از دست می دادند و با صدای بلند گریه می کردند.

احمدرضا عابدزاده دروازه‌بان اسبق و محبوب تیم ملی ایران که اکنون به عنوان مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال راه آهن مشغول به فعالیت است، درباره دیدگاه خود نسبت فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» گفت: تجربه‌های من از دوران جنگ در زادگاهم آبادان است و تمام روزهای بمب باران را در شهرم و در میان آشوب جنگ، به سر می‌بردم. بنابراین صحنه‌هایی که در این فیلم سینمایی می‌دیدم برای من آشنا و دردآور بودند.

وی ادامه داد: زمانی که لحظه های چشم انتظاری و زنده شدن امید در الفت برای دیدن فرزندش را دیدم، بغضم ترکید و یا صدای بلند گریه کردم. یاد داغ دل مادرانی افتادم که فرزندان خود را از دست می دادند و با صدای بلند گریه می کردند.

عابدزاده  در ادامه صحبت های خود با اشاره به این مطلب که صحنه‌های جنگ و مبارزه رزمندگان در این فیلم وجود نداشت، گفت: کارگردان و تیم تولید فیلم «شیار ۱۴۳» تلاش کرده بودند لحظه‌های چشم انتظاری الفت را به تصویر بکشند و اشاره‌ای به لحظه‌های جنگ و مبارزه خود رزمنده‌ها نشده بود.

این چهره محبوب فوتبال ایران در پایان صحبت‌های خود مخاطب سینمای ایران را به تماشای فیلم «شیار ۱۴۳» دعوت کرد و گفت: به نظر من فیلم «شیار ۱۴۳» اثری است که توصیه می‌کنم هر ایرانی آن را ببیند تا در لحظه‌های چشم انتظاری الفت شریک شود و یادمان نرود چه روزگاری را در این سرزمین گذرانده‌ایم.

مهر

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

 1. فتنه ی چشم تو چندان ره بیداد گرفت

  که شکیب دل من دامن فریاد گرفت

  آن که ایینه ی صبح و قدح لاله شکست

  خک شب در دهن سوسن آزاد گرفت
  آه از شوخی چشم تو ، که خونریز فلک

  دید این شیوه ی مردم کشی و یاد گرفت

  منم و شمع دل سوخته ، یارب مددی
  که دگرباره شب آشفته شد و باد گرفت

  شعرم از ناله ی عشاق غم انگیزتر است
  داد از آن زخمه که دیگر ره بیداد گرفت
  سایه ! مکشته ی عشقیم ، که این شیرین کار

  مصلحت را ، مدد از تیشه ی فرهاد گرفت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*