آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,187

تجاوز جنسی پیرمرد ۹۰ ساله به ۴ خواهر+ تصاویر

پیرمرد فرتوت متهم است زمانی که ساکن جنوب شرق اسیا بوده به ۴ خواهر تجاوز نموده است.

این پیرمرد ۹۳ ساله استرالیایی با ویلچر در دادگاه حضور یافت تا در برابر اتهام خود دفاع نماید. پیرمرد فرتوت متهم است زمانی که ساکن جنوب شرق اسیا بوده به ۴ خواهر تجاوز نموده است. آقای کارل جوزف کروز متهم است در سال ۲۰۱۰ در تایلند به ۴ خواهر بین ۷ تا ۱۵ سال سن تجاوز نموده است. او در خانه شخصی به دختران خصوصی تدریس می کرده است. او در خانه با اغوای دختران با پول و شکلات به اهداف شوم خود می رسیده است!

در پی شکایت والدین بچه ها به دادگاه شهر چیانگ مائی نیروی پلیس به خانه کروز مراجعه نمودند و در کامپیوتر او عکسهای جنسی مختلف پیدا نمودند که برخی از تصاویر ار طریق ایمیل به خارج از تایلند ارسال شده بود.وکیل آقای کروز در خصوص دفاع از موکلش می گوید او به حدی پیر است که توانایی ایستادن در دادگاه را ندارد و همچنین موکلم دارای بیماری جنون و همچنین به بیماری سرطان مبتلا می باشد.

آقای کروز ماه گذشته در مصاحبه با روزنامه صبح سیدنی اظهار داشت او مرتکب چنین جرمی نشده است و او زنده نخواهند ماند تا نتیجه دادگاه را بشنود. او قبلا در یک خبر تامل برانگیز گفته بود او قادر است با پرداخت ۱۰ هزار دلار رشوه پلیس را بخرد.
آقای کروز ماه گذشته در مصاحبه با روزنامه صبح سیدنی اظهار داشت او مرتکب چنین جرمی نشده است و او زنده نخواهند ماند تا نتیجه دادگاه را بشنود. او قبلا در یک خبر تامل برانگیز گفته بود او قادر است با پرداخت ۱۰ هزار دلار رشوه پلیس را بخرد.
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۲ نظر

 1. چرته بابا این راه نمیتونه بره اونوقت قدرت داره دخل ۴ نفر رو بیاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • احتمالا ازطریق گرده افشانی یا تله پاتی عمل لقاح انجام گرفته..والا بقول تو از یه پیرمردخشک ومشک کاری بر نمیادبدخت باس هلش بدن تا تکون بخوره چه برسه به تجاوز به چاردختر..اونم چارخواهر…شاید مایه داره میخوان تلکش کنن

   • نه بابا این بوی سیر داغش بلنده الان کویر لوت شده

    البته پیرمردای سمت کرمانشاه چون روغن کرمونشاهی میخورن تو نود سالگی هم قوین

    ماشا الله تخته این دور و برا نیست

   • اینجا در مورد عمل لقاح چیزی نگفته که !
    امیر حسین روغن کرمونشاهی خیلی خوبه بخور!!!

 2. این جون نداره چی میگی آسمانی چرا حرف درمیاری چهارتا استخون یه روکشو ضعیف گیر آوردی حالا اگه یک درصد هم درست باشه اون دخترا چقدر ماست بودن البته شاید دلشون سوخته!!

 3. وااااااااااا؟
  به حق چیزای نشنیده … این که همینجوری داره بوی الرحمانش میاد بعد میتونه به چهار تا خواهر ۷ تا ۱۵ ساله تجاوز کنه؟ هر کدومشون میتونن فقط با هول دادنش از دستش خلاص شن .حالا در بهترین حالت ۹۰ سالش بوده .. چنین چیزی امکان نداره .. شاید در گذشته اینکارو کرده باشه ولی در سن ۹۰ سالگی بعیده..

 4. نگفته که چه زمانی……گفته زمانی که ساکن جنوب شرق آسیا بوده ……
  شاید قضیه مال بیست سی سال پیشه….

 5. ولی من که میگم بعید نیست این پیرمردای لق لقو صد تا جوونو حریفن به قول شاعر:
  آدمی پیر چو شد حرص جوان میگردد
  حالا یکی از اون حرصا رو تو مطلب بالا میبینید!!!!!!!!!!!!!!

 6. بستگی داره تجاوز رو چی بدونیم
  بستگی داره در چه کشوری وبا چه فرهنگی ااین قضیه اتفاق افتاده باشه
  خیلی عذر می خوام شاید در حد یک ارتباط لمسی بوده باشه در کشورهای دیگه همین کار هم تجاوز محسوبه میشه
  وقابل پیگیری است
  حتما یه ریگی تو کفشش بوده که می خواسته رشوه بده

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*