آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,662

مردی که همسرش را از پنجره به پایین پرتاب کرد

سرهنگ امیرهوشنگ امیری رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس، با اعلام خبر دستگیری مردی که به دنبال منازعه با همسرش وی را از پنجره طبقه دوم به پائین پرتاب کرده بود، اظهار داشت: در حدود ساعت ۳ بعدازظهر، گزارش سقوط فردی از طبقه دوم یک ساختمان در خیابان جشنواره تهرانپارس به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش شد.

رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس ادامه داد: پس از ارسال این گزارش، مأموران واحد گشت به محل حادثه اعزام شدند و پس از بررسی موضوع متوجه شدند که فرد سقوط کرده، زنی به نام «فتانه» بوده است که از پنجره طبقه دوم یک ساختمان مسکونی به پائین سقوط کرده است.

وی افزود: در بررسی‌های بعدی مشخص شد که سقوط این زن جوان به دنبال یک منازعه خانوادگی بوده است؛ این در حالی است که به گفته اهالی محل، این زن و «صمد» همسرش، از مدت‌ها پیش با یکدیگر اختلاف داشته و مدام با یکدیگر مشاجره می‌کردند.

امیری گفت‌: همسایگان این زوج جوان در ادامه اظهاراتشان عنوان کردند که ساعتی پیش از این ماجرا، زوج جوان مجدداً با یکدیگر درگیر شده بودند و درگیری آن‌ها بالا می‌گیرد که در ادامه درگیری، صمد، فتانه را از پنجره طبقه دوم منزلشان به پائین پرتاب می‌کند که بر اثر سقوط زن جوان، وی دچار شکستگی از چند نقطه شده و با تلاش عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل می‌شود.

رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس با بیان اینکه ماموران کلانتری برای ادامه تحقیقات به بیمارستان محل بستری این زن جوان مراجعه کردند، افزود: متاسفانه علی رغم مراجعه ماموران به بیمارستان، این زن جوان به دلیل شدت جراحات وارده قادر به سخن گفتن نبود، لذا ماموران همسر وی را برای بررسی بیش‌تر موضوع و سیر مراحل قانونی بازداشت کرده و پس از تشکیل پرونده، وی را در اختیار مراجع قانونی قرار دادند.

 مشرق

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴ نظر

  1. حتما مرده کشتی کج کار بوده

  2. من شنیدم چند وقت پیش تو این خونه های مسکن مهر یه زن و شوهر دعوا میکردند مرده زنشو هل میده به سمت دیوار،زنه میخوره به دیوار و بعد دیوار میریزه!!!!!!
    نتایج اخلاقی:
    ۱- مسکن مهر نخرید
    ۲- مسکن مهر اسمش روشه جای مهر و محبته نه جای دعوا و کتک کاری!!!!!

  3. فکر کنم مرده روانى بوده!!

  4. از دست این مردا!!!! روانی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*