آخرین خبرها
تعداد بازدید : 11,161

ازدواج با این خانم جوان تنها یک شرط دارد! + عکس

این دختر خوش چهره و خلاق ۲۹ سال سن دارند ، ناتاشا دوست دارد مرد رویاهایش را بیابد ولی یافتن این مرد سخت است چرا که وی باید حاضر باشد در آپارتمانی پرشده از مجموعه وسایلی با زمینه عروسک مشهور “Hello Kitty” زندگی کند.

ناتاشا مربی پروش اسب است و از سن نوجوانی بسیار به این شخصیت کارتونی علاقه داشت و بیش از ۱۵ سال را صرف جمع آوری ۱۰،۰۰۰ آیتم با موضوع این عروسک کرد که ارزش آنها بیش از ۵۰،۰۰۰ پوند برآورد می شود.

kiti

همه اتاق های آپارتمان او پوشیده از انواع اکسسوری های کیتی از جمله جواهرات، مبلمان، لباس، پرده و ۴۰۰۰ نوع اسباب بازی نرم است.”قلمرو پادشاهی عروسک کیتی” در زندگی او باعث شده که وی نتواند مرد مورد علاقه اش را بیابد. او می گوید:”در گذشته مردانی وارد زندگی من شدند و سعی کردند که من از این علاقه ام درست بردارم ولی من از آنها جدا شدم، چرا که این بخشی از وجود من است و آن را برای هیچ کس تغییر نمی دهم.”

 

ناتاشا ادامه داد:”یکی از نامزدهایم سعی کرد به من بگوید که لباس های کیتی را نپوشم و باید لباسی بزرگسالانه بپوشم تا انقدر بچه گانه به نظر نرسم و یا دیگری از من خواست کلکسیون کیتی را بفروشم و من مجبور شدم به آنها بگویم که اگر مردی من را با قلمرو کیتی قبول ندارد ، من هم علاقه ای به او ندارم.”
علاقه ناتاشا از وقتی شروع شد که در سال ۲۰۰۰ یکی از دوستان ژاپنی مدرسه اش یک دفتر با عکس کیتی به او هدیه داد. پس از آن او شروع به خرید اقلام بزرگتری با زمینه این عروسک کرد و در سال ۲۰۰۴ و در سن ۱۹ سالگی به یک آپارتمان یک خوابه نقل مکان کرده و آن جا را پر از اقلام متعدد از این عروسک کرد.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۱۴ نظر

 1. وا اینهمه عروسک کیتی رو میخواد چیکارکنه دیگه بچه بازیه این کارا به جای اینکه ازدواج کنه جوونیشو با دوستاش یا همسرش بگذرونه اتاقشو پرکرده از عروسکهای کیتی پیر بشه اینا میخوان همدمش بشن؟

 2. ای رسید وای رسید خبر خوشبختی وای رسید دست و آستین بالا بزن نامزدت از راه رسید . آرمان جیگر میگر دست بجنبون ♥♥♥♥♥

  • نه بابا یارو تاب داره..فک کنم ناشی از اخلاق چارپایان باشه
   تازه خودشم میگه چندین بار جدا شده…ینی یه چیزایی تو مایه های ارگاسم ناموفق

 3. خرس گونده !!!!
  والا ما یه بار یه آویز عروسکی کوچولو به فلش مموری مون آویزون کردیم , همه مسخرمون کردن و تیکه انداختن , تا در اوردیم انداختیمش کنار , اونوخ این خانوم با این سن و سال جای مادربزرگ ماست , داره عروسک بازی میکنه ؟؟!!!!!!!!!
  یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. اگه پولدار باشه مورد خوبی برای ازدواج من حاضرم باهاش ازدواج کنم

 5. ﺯﯾﻦ ﭘﺲ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ” ﺧﺨﺨﺨﺦ ” ﺍﺯ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﺟﺪﯾﺪ
  ﺯﯾﺮﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﯿﺪ :
  ﻣﺎﺥ : ﻣﺮﺩﻡ ﺍﺯﺧﻨﺪﻩ !
  ﺗﺎﺥ : ﺗﺮﮐﯿﺪﻡ ﺍﺯﺧﻨﺪﻩ !
  ﺳﺸﺎﺥ : ﺳﺮﻭﯾﺲ ﺷﺪﻡ ﺍﺯﺧﻨﺪﻩ !
  ﺑﺸﺎﺥ : ﺑـﯿﻬﻮﺵ ﺷﺪﻡ ﺍﺯﺧﻨﺪﻩ !
  ﭘﺸﺎﺥ : ﭘﺨﺶ ﺷﺪﻡ ﺍﺯﺧﻨﺪﻩ !
  ﭘﺸﮑﺎﺥ : ﭘﻬﻦ ﺷﺪﻡ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ﺍﺯﺧﻨﺪﻩ !

 6. فاطمه من خودم پشکاخ. دوستای منم داستایوفسکین واسه خودشون

 7. چ کارایی میکنن ! !!!

 8. آخه کی بااین ازدواج می کند؟؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*